zagardlenie

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zagardlenie

 • Ranga
  Obywatel
 1. Skąd mogę pobrać KotOR2: TSL Balance Fixpack 1.63 autorstwa Olamagato? Link na ja.gram jest nieaktualny. Powyższa modyfikacja jest genialna (ukończyłem z nią pierwszą część gry), daje niesamowitą przyjemność i satysfakcję z rozgrywki, i nie widzę sensu przechodzenia KotOR 2 bez niej. Liczę na to, że jej autor jeszcze zagląda na to forum...
 2. 1. Dzięki. 2. Znalazłem rozwiązanie: http://www.wsgf.org/book/export/html/5157 Wystarczy usunąć kilka linijek w pliku patches.ini. Dokładne wyjaśnienie pod tytułem "Troubleshooting".
 3. Olamagato, 1. Nie mogę zainstalować paczki do KOTORa (KBF 3.14). Próbowałem instalatorem exe, i bat. Dlatego, po rozpakowaniu paczki, foldery Docs, Modules i Override wrzuciłem do katalogu z grą. Na koniec wrzuciłem tam zawartość folderu Bonus PL - czy to wystarczy aby cieszyć się wszystkimi zmianami? Jak inaczej mogę zainstalować KBF? 2. Zmieniłem rozdzielczość w grze przy pomocy uniws.exe na 1440x900. W grze występują dwa rodzaje przerywników filmowych: "fabularne" i te zrobione przy pomocy grafiki z gry - przykładowo: grę zaczynamy od filmiku z kultowym wstępem tekstowym na tle przestrzeni kosmicznej (filmik "fabularny"), a w kolejnym filmiku widzimy już ujęcie z gry, kiedy nasz bohater budzi się na Endar Spire (filmiki z gry). Przy nowej rozdzielczości nie wyświetlają mi się filmiki "fabularne". Słyszę tylko dźwięk. Spotkałeś się z czymś takim?