chomik3109

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez chomik3109

 1. no tak bo usunięcie jednego efektu to pójście na $ cepie xDDD "jeśli problem faktycznie dotyczy wyłącznie modułu singlowego, to bardziej prawdopodobne jest, że studio postanowiło nieco zachęcić graczy, by spędzali więcej czasu na rozgrywce w sieci", a rozgrywka w sieci to $$. Czego nie rozumiesz, "cepie"? aha czyli obniżyli jakość grafiki w single, tylko po to żeby zachęcić cię do multi i wydawania tam pieniędzy. Jak ty na to [m] wpadłeś?
 2. no tak bo usunięcie jednego efektu to pójście na $$$ [m] xDDD
 3. chomik3109

  Far Cry: New Dawn w złocie

  wrzuciliście edytowane zdjęcie xDDD
 4. 21 grudnia pisaliście o tym samym wtf!?????????????????????????
 5. ????????????????????????????? o kiedy to riot games robi halo???????????????????????
 6. "ma zamiar stworzyć pierwszy w historii symulator kierowcy rajdowego. Drift19 ma być, jak twierdzą twórcy, pierwszym w historii profesjonalnym symulatorem kierowcy driftowego." czyli rajd to drift, pomijając to że "symulatorów kierowcy RAJDOWEGO" jest juz pare
 7. chomik3109

  Totalna rozwałka - recenzja gry Just Cause 4

  "Przy tym wszystkim jest naprawdę dobrze zoptymalizowana, bo przy wysokich ustawieniach na komputerze z procesorem AMD FX-8350, 16 GB RAM-u oraz grafiką GeForce 1050 Ti działała płynnie w około 40 klatkach na sekundę,"  "Dobra optymalizacja" co ćpał recenzent?
 8. Ashraf Ismail z tego co pamiętam był "twarzą" ac origins, origins zrobiła ekipa która zrobiła black flaga tak więc 3 lata po ac4 wydali origins, więc 2020rok nowy ac (prawdopodobnie feudalna japonia z tego z ankiety rozeslali)