DarkDawn92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DarkDawn92

 • Ranga
  Obywatel
 1. Nie za bardzo powrócili do korzeni DoW 1, skoro nie ma Chaosu jako grywalnej frakcji. Zapomnieli chyba, że w podstawce DoW 1 Chaos był... Zapewne będzie w jakimś DLC dodany. Bo na system dodatków z DoWa 1 raczej nie ma co liczyć. W sensie, ze oprócz nowych ras były inne nowości jak nowe jednostki itp. itd. Chociaż chciałbym się mylić. Mam jedynie nadzieje, że nie poprzestaną na 3 rasach i dodadzą kolejne. Chaos i Gwardię Imperialną to obowiązkowo i bez dyskusji powinni dodać jako kolejne grywalne rasy. Brak sync killów uważam za minus, bo to dodawało klimatu wd. mnie w świecie uniwersum 40stki.
 2. DarkDawn92

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Witam, żyje ktoś jeszcze na tym forum? :D Mam pytanie o remastera Skyrima, czy jak mam Antologię TES to powinien mi się ściągnąć ten Remaster na steamie? Na chwilę obecną nic mi się nie sciąga, więc mam rozumieć, że Antologia TES się nie liczy? Nie to, że jakoś specjalnie muszę mieć tego Remastera, ale chciałbym widzieć. Antologia kupiona i dodana do biblioteki w 2013 jakby co.
 3. DarkDawn92

  Dawn of War 3 - Temat ogólny.

  Dawn of War 3 oficjalnie zapowiedziane a tu cisza i nawet tematu nie ma? Te forum naprawdę umiera. Osobiście jestem trochę zawiedziony, że na start będą tylko 3 rasy bez Chaosu. Ale nie ma co narzekać, bo być może w jakimś dodatku albo patchu dojdzie Chaos, kto wie. Powraca również budowanie bazy co jest bardzo dobre jak dla mnie. Tego właśnie mi brakowało w DoW 2. A Wam jak się podoba trailer, czego oczekujecie albo co byście chcieli zobaczyć w Dawn of War 3? Trailer + więcej info na www.dawnofwar.com