Mauryska

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mauryska

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mauryska

  Nowy gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3

  Noooo... Nareszcie ktoś się postarał z linkiem. Wprawdzie cudów nie ma, bo odpalił mi za czwartym podejściem, kiedy juz chciałam po prostu sobie odpuscic temat, ale jednak poszedł;) ciekawa jestem na jak długo będzie chodził. Wielkie dzięki. Warto popatrzeć.
 2. Mauryska

  Sniper Ghost Warrior 3 ponownie opóźnione

  > Tez czytałem tylko dobre opinie z tej imprezy na temat Sniper Ghost warrior > > 3, z lekkim wytknięciem obsuwki w kwestii księżycowych podskoków, aktóre sa do naprawienia > > > bez wiekszej napinki, co im sie mam nadzieje uda, do premiery, przesunietej o 3 > miechy. > > Czas pokaże, > Ja miałem okazję popykać w SGW 3 na Warsaw Games Week. Wiadomo tylko 15 minut ale całość > oceniam bardzo dobrze. Nic wielkiego nie udało mi się osiągnąć, ale można było się trochę > po skradać i oddałem kilka serii z kałacha prosto w twarze moich przeciwników :D Była > to wersja alpha i deweloperzy mają jeszcze prawie pół roku na dopracowanie gry. Jestem > bardzo pozytywnie nastawiony i z chęcią poczekam jeszcze te kilka miesięcy, tak żeby > w kwietniu pograć w dopieszczoną grę no a co z tymi skokami? pytam i pytam i nikt nie odpowiada;) tak - księżycowe, nie - normalne; otyle o ile - do dopracowania bez problemu. To jak w końcu?
 3. > No właśnie w kwestii "nastawionych głównie na multiplayer gigantów". Czy na WGW > padły jakieś konkretne, stanowcze oświadczenia co do multiplayera? Bo w dyskusjach na > FB devowie wiją się jak piskorze, piszą, że "skupiają się na jak najlepszym singlu", > ale konkretnej odpowiedzi na pytanie o multi nie ma, a dla mnie jest to dość istotne, > zwłaszcza jeżeli gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki. :) czemu uważasz, że "gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki"? Pomijając wicie się developerów, to akurat ja nie dostrzegam tego dryfu, a przynajmniej nie w tym akurat kierunku. Żle widzę? ps. karvaialka bo waltari:)? Dobrze czuję?
 4. > No właśnie w kwestii "nastawionych głównie na multiplayer gigantów". Czy na WGW > padły jakieś konkretne, stanowcze oświadczenia co do multiplayera? Bo w dyskusjach na > FB devowie wiją się jak piskorze, piszą, że "skupiają się na jak najlepszym singlu", > ale konkretnej odpowiedzi na pytanie o multi nie ma, a dla mnie jest to dość istotne, > zwłaszcza jeżeli gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki. :) czemu uważasz, że "gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki"? Pomijając wicie się developerów, to akurat ja nie dostrzegam tego dryfu, a przynajmniej nie w tym akurat kierunku. Żle widzę? ps. karvaialka bo waltari:)? Dobrze czuję?
 5. > No właśnie w kwestii "nastawionych głównie na multiplayer gigantów". Czy na WGW > padły jakieś konkretne, stanowcze oświadczenia co do multiplayera? Bo w dyskusjach na > FB devowie wiją się jak piskorze, piszą, że "skupiają się na jak najlepszym singlu", > ale konkretnej odpowiedzi na pytanie o multi nie ma, a dla mnie jest to dość istotne, > zwłaszcza jeżeli gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki. :) czemu uważasz, że "gra dryfuje w kierunku mainstreamowej strzelanki"? Pomijając wicie się developerów, to akurat ja nie dostrzegam tego dryfu, a przynajmniej nie w tym akurat kierunku. Żle widzę? ps. karvaialka bo waltari:)? Dobrze czuję?
 6. @ henery - kurka wodna:) "Ja bym tutaj dobrze spojrzał nawet na przesunięcie premiery na końcówkę stycznia 2017 bo to świadczy o tym że sami wiedzą że trzeba nad grą popracować. Oby tego czasu im starczyło i gra ukazała się w pełni ukończona." Wszystko jasne, pełna zgoda,, tylko wymień końcówke stycznia 2017 na początkówkę kwietnia 2017:) Nie to, zebym tu chciała szaty drzeć powodu zmiany terminu, ale tak gwoli scisłosci.
 7. > > Argh coś mnie boli jak widzę ten nagłówek. Nie lepiej "prawie co trzecia kopia na > PC"? > > Proporcja 70 - 30 wygląda strasznie, PC umiera! 35 - 35 - 30 wygląda już normalnie. > > > Nie lepiej. Tabloidyzacja nie omija gram.pl. Tytuł "onetowy" - niestety. A gdzie teraz nie jest onet(( już chyba wszędzie.
 8. :) Dobre:) jeden błąd a jak to się pięknie ogląda:) Strach pomyslec, ze to naprawią:))