chacaron

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

chacaron ostatnio wygrał w dniu: 2 Wrzesień 2018

chacaron miał najwięcej polubień!

Reputacja

-1 Słaba

O chacaron

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1.   Tak, bardzo trudno sobie wyobrazić, że firma tej skali miałaby mieć problem wypromować więcej niż jeden tytuł AAA i jest to wielce nieprawdopodobny scenariusz. btw Twoim tokiem rozumowania to Blizzard już nigdy nic nie wyda bo CoD jest co roku...
 2. i co w tym dziwnego? wszystkie te marki są większe i dużo bardziej rozpoznawalne.
 3. Cóż, ja i tak dalej obstawiam 2019 premiera pc, ps4, xbox one, a następnie 2020 wychodzą nowe konsole i tam lekko ulepszona gra czy też goty.
 4. Widzisz, a ja nie mam żadnych bugów z karabinami ani żadnych bugów uniemożliwiających zakończenie meczu. Godzin mam więcej niż Ty w EA. Do tego na forum, na którym siedzę, nikt o takowych błędach również nie wspominał. Wniosek jest bardzo prosty - wypisujesz bzdury bez pokrycia.
 5. Dać Ci maść?  Nie, dziękuję. To ty zwykle masz ból tyłów, ale widze że na premierę jesteś przygotowany :)
 6. Oho, jest i naczelny ujadacz dariuszp :D teraz tylko tiger do kompletu, aż dziwne że jeszcze tu nic nie napisał :)
 7. No tak, taka dyskusja z typkiem co pisze tylko pod newsami o EA jacy to oni źli :) ale niczego innego się nie spodziewałem. nigdzie EA ani DICE nie wychwalałem, stwierdzam tylko fakty. Niestety hejterzy mózgu nie używają :)
 8. No to nawet z tego co napisałeś, jasno wynika że z każdą odsłoną jest coraz gorzej. To mamy się z tego cieszyć, ze co nowa część to mniej map?   Klapki zasłaniają dalsze liczby?
 9. 8 map w 8 trybach. BF3: 9 map w 5 trybach. BF4: 10 w 7. BC2: 11 w 5 (przy czym co najmniej 4 nie było na start)   Jak zwykle rozrzutni w rozdawaniu bezzasadnych, beznadziejnych, nieuargumentowanych komenatrzy, byle się tylko wypłakać "ea jest zue, mamo!".
 10. Dostajesz tyle samo na start co zawsze więc nie wiem o jakim kastracie mówisz...
 11. "Widział jednak osoby, które pracują tam nawet 15 lat i wychodzą codziennie o czasie, po 8 godzinach pracy. "   Co wolno wojewodzie :D
 12. Fanem odświeżania gier nie jestem, o ile w grach fps/akcji ma to jeszcze jakiś sens bo można wprowadzić fizykę etc, to w takims rtsie jak C&C jedyne co można zrobić to oprawa graficzna.   Ponadto patrzę na news bez ekscytacji po ich ostatnim powracaniu do tej serii (co chyba niektórzy, jak Arczi2d2, pominęli) czyli anulowanym jakieś 2 lata temu "generals 2" f2p...
 13. Mają podać datę, żeby ją potem przesunąć jak W3?... To się nazywa uczenie się na błędach więc nie dopasowuj sobie jakichś swoich teorii do tego.