Manwild

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Manwild

 • Ranga
  Obywatel
 1. Manwild

  Brzytwa czy maszynka do golenia?

  Ja też zacząłem golić się brzytwą. Dostałem na prezent taki zestaw do golenia, gdzie była właśnie brzytwa, pędzel, krem do golenia itd. Bardzo fajna sprawa. Przyznam, że pierwsze golenie nie było łatwo i ulało się trochę krwi każde kolejne znacznie łatwiej i płynniej przebiegało.
 2. Manwild

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Nie jestem stałym użytkownikiem tego forum, ale zauważyłem, że wiele for w internecie ma podobny kryzys. Wszystko przez to, że pewne pokolenie się już zestarzało i ma inne obowiązki niż pisanie na forum. Młodzież już nie zagląda na fora, bo przecież mają grupy na facebooku na każdy jeden temat i to im wystarcza.
 3. A błąd występuje tylko w przypadku tej gry czy ogólnie we wszystkich grach? Jeżeli tylko w Wiedźminie 3 to problem może być właśnie w jej plikach. Może na przykład nie zamykać się bufor pamięci przez co gra pochłania za dużo zasobów i dochodzi do zwieszenia. Ciężko powiedzieć co może być przyczyną, szczególnie, że temperatury są w porządku według tego co piszesz.
 4. Manwild

  Nowy laptop do grania?

  Też jestem zdania, że jeżeli mówimy o wydajnym komputerze to lepiej jednak iść w stronę komputera stacjonarnego. Co z tego, że laptopy są nieraz bardzo wydajne jak np. Asus ROG skoro działać na pełnej mocy będzie przez kilkanaście minut aż do pełnego rozładowania baterii. Dłuższa praca na nim jest możliwa, ale przy dużym ograniczeniu mocy.
 5. Ja uwielbiam kawę pod każdą postacią. Ostatnio przygotowuje sobie espresso z ekspresu, do którego wlewam spienione mleko. Powstaje w ten sposób coś na styl latte, ale smakuje według mnie o wiele lepiej. Być może kwestia tego, że używam w 100% naturalnych składników.
 6. Manwild

  Horizon Zero Dawn (PS4)

  Póki co zostaje grać na PS4. Wydaje mi się jednak, że będzie można liczyć na wersję remastered, która zostanie wydana na PC, ale to nie wcześniej jak za kilka lat. U mnie też był problem z dostaniem tej gry, ale już po 2 dniach uzupełniono zapasy i zdaje się są do dostania od ręki w wielu sklepach.
 7. Manwild

  Zarost - baki, wąsy i broda

  Mnie się bardzo podoba jak mężczyzna nosi zarost. Tylko nie taki zapuszczony, ale wypielęgnowany i zadbany. Sam jestem właśnie na etapie zapuszczania długiej brody i wąsów. Wymaga to dość sporej ilości czasu, szczególnie w młodym wieku, ale cierpliwość popłaca. Od kilku tygodni korzystam z kosmetyków do brody Captain Fawcett i zauważyłem, że broda stała się mocniejsza, jest gęstsza i przede wszystkim zdecydowanie lepiej wygląda. Stosuję olejek do brody, korzystam ze szczotki (pobudza wzrost włosa) i przymierzam się do stosowania wosku do wąsów. Na stronie: http://beardman.pl/producent/captain-fawcett są wszystkie produkty, które wymieniłem wyżej