Adadid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Adadid ostatnio wygrał w dniu: 31 Lipiec

Adadid miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Adadid

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Adadid

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Widzę, że nie tylko ja mam problem z Kolektywem... Sytuacja, jak widać, jest skandaliczna. Wstydu, drogie Gram, nie macie.
 2. Adadid

  Co jest z komentarzami w newsach?

  Kolego Muradin, wygląda na to, że jesteś moją jedyną nadzieją. W czym rzecz? Otóż mój portal o grach z ponad 15-letnią historią, Markolf.pl, działał na serwerach Kolektywu Gram. Niestety, jakieś pół roku temu Kolektyw ten zaczął odmawiać współpracy, więc moja strona (jak i kilka innych portali działających na serwerach waszego projektu) po prostu przestała działać. Mimo że na świadczenie przez was usług hostingowych poprzedni administrator podpisał z wami normalną umowę, to błędem (banalnie prostym do naprawienia) się nie zajęliście. W dodatku przez te sześć miesięcy nie raz próbowałem się z wami skontaktować, lecz potraktowaliście mnie po prostu skandalicznie. Najpierw zapewnialiście o tym, że o błędzie wiecie i pracujecie nad jego naprawą, potem odwracaliście kota ogonem, a od kilku miesięcy zaczęliście kompletnie olewać jakiekolwiek próby kontaktu z mojej strony. Także Muradin - chyba tylko ty możesz mi pomóc. Błagam, ulituj się nad moim problemem i chociaż spróbuj zorientować się, czy jest jakakolwiek szansa na naprawienie tej usterki. Dziękuje z góry i jeszcze raz proszę Cię o pomoc.
 3. Adadid

  Kolektyw gram.pl

  Co się stało z kolektywem gram.pl? Bo żadna strona z niego nie działa. Wiem, że był to nieudany projekt, ale ostatnio po kilku latach zaczął działać markolf, trochę ludzi się zebrało, a teraz coś nie działa. Ani markolf, ani kolektyw.gram.pl, ani nic. Ktoś coś wie, może się wypowiedzieć?