Adadid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Adadid ostatnio wygrał w dniu: 31 Lipiec 2019

Adadid miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Adadid

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Adadid

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Nie pozwolę na to, żeby moja strona przez was upadła. Jeśli Kolektyw nie zostanie naprawiony do piątku 27 grudnia 2019 roku, to sprawa wejdzie na drogę prawną.
 2. Adadid

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Dzisiaj obchodzę swoje 18 urodziny. Możecie się śmiać, ale 5-6 ostatnich lat mojego życia zostało w pewien sposób ukształtowane przez forum internetowe - Markolf.pl. Jako dzieciak czy nastolatek odrzucony przez praktycznie wszystkich rówieśników, możliwości kontaktu z innymi musiałem szukać w internecie. Znalazłem ją właśnie na Markolfie. To magiczne miejsce nie działa jednak od lutego 2019 roku właśnie przez problem z kolektywem. Proszę, zróbcie mi prezent, naprawiając swoją usługę i dzięki temu również moją ukochaną stronę...
 3. Adadid

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Widzę, że nie tylko ja mam problem z Kolektywem... Sytuacja, jak widać, jest skandaliczna. Wstydu, drogie Gram, nie macie.
 4. Adadid

  Co jest z komentarzami w newsach?

  Kolego Muradin, wygląda na to, że jesteś moją jedyną nadzieją. W czym rzecz? Otóż mój portal o grach z ponad 15-letnią historią, Markolf.pl, działał na serwerach Kolektywu Gram. Niestety, jakieś pół roku temu Kolektyw ten zaczął odmawiać współpracy, więc moja strona (jak i kilka innych portali działających na serwerach waszego projektu) po prostu przestała działać. Mimo że na świadczenie przez was usług hostingowych poprzedni administrator podpisał z wami normalną umowę, to błędem (banalnie prostym do naprawienia) się nie zajęliście. W dodatku przez te sześć miesięcy nie raz próbowałem się z wami skontaktować, lecz potraktowaliście mnie po prostu skandalicznie. Najpierw zapewnialiście o tym, że o błędzie wiecie i pracujecie nad jego naprawą, potem odwracaliście kota ogonem, a od kilku miesięcy zaczęliście kompletnie olewać jakiekolwiek próby kontaktu z mojej strony. Także Muradin - chyba tylko ty możesz mi pomóc. Błagam, ulituj się nad moim problemem i chociaż spróbuj zorientować się, czy jest jakakolwiek szansa na naprawienie tej usterki. Dziękuje z góry i jeszcze raz proszę Cię o pomoc.
 5. Adadid

  Kolektyw gram.pl

  Co się stało z kolektywem gram.pl? Bo żadna strona z niego nie działa. Wiem, że był to nieudany projekt, ale ostatnio po kilku latach zaczął działać markolf, trochę ludzi się zebrało, a teraz coś nie działa. Ani markolf, ani kolektyw.gram.pl, ani nic. Ktoś coś wie, może się wypowiedzieć?