KucharzSnaf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KucharzSnaf

 • Ranga
  Robotnik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przekonamy się po premierze czy gra będzie wyglądać tak samo jak natym trailerze.
 2. Na cholerę kupować wirtualne przedmioty w grze która i tak kiedyś będzie martwa, przed kim wtedy gracze się będą chwalić tymi mikropierdółkami?
 3. Widać miał dość pracowania przy pustych, nudnych tytułach robionych tylko dla pieniędzy.
 4. KucharzSnaf

  Commandosi powrócą! Nowa gra w planach

  Ja to akurat jestem całkowicie odwrotnego zdania 1 i 2 nie potrzebują odświeżenia ponieważ wersja z GOG + zamiana rozdzielczości na wyższą powoduje, że gry są cały czas grywalne. Natomiast 3 jest spartolona ponieważ tam maksymalna możliwa rozdzielczość to 800x600, dzisiaj na takiej rozdzielczości niestety nie da się już grać chyba, że trzymamy gdzieś w domu jakiś stary CTR http://www.wsgf.org/dr/commandos-behind-enemy-lines http://www.wsgf.org/dr/commandos-2-men-courage http://hdproject.altervista.org/commandos/ http://hdproject.altervista.org/commandos2/ https://steamcommunity.com/app/6830/discussions/0/135507548120817702/ https://forums.revora.net/topic/107394-commandos-2-hd-project/
 5. Grają też w Empire At War gra jest obecnie popularna jak nigdy, Jedi Academy w multiplayer też cały czas żyje ze względu na genialny system walki.
 6. KucharzSnaf

  Battlefield V oficjalnie zaprezentowany

  Niezła kaszanka, wogóle akcje w trailerze w 100% wyreżysowane niemyślcie, że gdy będziecie grąć z 10 letniemi dziecmi na serwerach to gra tak będzie wyglądać.
 7. KucharzSnaf

  Call of Duty: Black Ops 4 bez trybu singleplayer

  Kolejny przedstawiciel dzisiejsze całej branży gry, wszystko już było dzisiejsze gry to jeden wielki rynsztok dużo odbiegający jakością od tego co kiedyś było.
 8. KucharzSnaf

  S.T.A.L.K.E.R. 2 w produkcji

  Pamiętam jak po premierze pierwszej części na forum toczyły się dyskusje, kilkaset postów każdego dnia w wątku o tej grze :)
 9. Braku spójności fabularnej. Nieprzyjazności dla tych, którzy nie grali w „jedynkę” i nie będą wiedzieć w ogóle, o co tutaj chodzi. No nie wiem ja osobiście nawet bym się nie zabierał za drugą część gdyby nie ukończył pierwszej części i nie poznał fabuły. W ogóle ocena końcowa wydaje mi się zaniżona biorąc pod uwagę plusy i minusy.
 10. Szkoda, że nikt nie zaryzykuje i nie spróbuje stworzyć Hersów w 2D z dzisiejszą oprawą graficzną, dla takiej korporacji jak Ubisoft byłoby to zbyt dużym ryzykiem, z drugiej strony czasy się  zmieniły dzisiejsi nowocześni gracze w takie gry już praktycznie nie grają, a starsi którzy ogrywali HEROES II, III czy też IV w okolicach premiery już w większości nie mają tyle czasu aby spędzać przy takich grach tyle czasu co kiedyś, biorę tu pod uwagę również siebie. Kiedyś po szkole ustawiało się z kolegami na wspólną partię w Heroes III dzisiaj jesteśmy już na to za starzy :) tak jak kolega u góry powiem piękne czasy.
 11. Coś mi tu smierdzo konsolowym sadboksem z dużą ilością ułatwień i głupich dzisiejszych rozwiązań.
 12. Dzisiaj grami RPG określa się takie tytuły jak choćby Assassin’s Creed Origins, a to świadczony o tym w jakich fatalnych czasach żyjemy jeżeli chodzi o gry.
 13. Szkoda, że dzisiaj już nikt nie zwraca uwagi na fakt, że te konsolowe "hiciory" to niemalże samoprzechodzące się gry dla jak największej grupy odbiorców czyli casuali, więcej w tych grach filmowości niż swobodnej gry. Dzisiaj to już taki standard.
 14. Do sroca spuści w kiblu 90% dzisiejszych gnioty, nawet te które są grami AAA
 15. 20 lat na karku, a satysfakcja z eleminowania przeciwników większa niż nie w jednym dzisiejszym fps-ie.