KucharzSnaf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KucharzSnaf

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KucharzSnaf

  Days Gone zaliczy kolejny poślizg

  Sony, wogóle nie promuje tego tytułu nie dziwie się skoro animacje i tekstury to 2000-2005 rok w przypadku tej gry.
 2. KucharzSnaf

  Będzie wielki powrót Command & Conquer na PC?

  Niech EA zrobi jakąś strategię/RTS-a w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
 3. To tylko typowy nowoczesny osobnik z kompleksem wszystkiego co nie jest zachodnim trendem wciskanym nam codziennie przez gadzinowe media na całym świecie.
 4. KucharzSnaf

  Larian Studios pracuje nad Baldur''s Gate 3?

  Ktokolwiek zrobi to i tak będzie to już tylko Baldur z nazwy.
 5. Dzisiaj żadne gry AAA nie mogą być modowane ponieważ gracze przedlużyliby żywotność takich gier, przez co nowe części miałby by gorszą sprzedaż bo gracze graliby w stare części które cały czas by były wspierane przez graczy dzięki właśnie modom.
 6. Z tym 10 minut to chyba trochę przesadziłeś, ja grałem na dokładnie ten samej karcie graficznej tylko, że miałem 256 Ramu i Athlona 750 MHz i bez problemu się dało grać w dwa pierwsze Gothicy. Jeszcze dodam, że na tym samym komputerze tylko już z trochę lepszą grafiką bo GeForce 4 przeszedłem od samego początku do końca Half-Life 2, tam dosłownie wczytywania między mapami trwały ponad 5 minut, takie kiedyś były świetne gry, że się w nie grało na byle jakim gracie, dzisiaj nie wyobrażam sobie grania w dzisiejsze gnioty gdzie miałbym 5-25 klatek na sekundę.
 7. Wygląda jak pradziwy next genowy tytuł tylko pewnie gra nigdy się nie ukaże w najlepszym wypadku wyląduje w jakimś wiecznym wczesnym dostępie.
 8. Wygląda jak tytuł z niskim budźetem, a nie jak duży EX Sony jeszcze te 5 klatek na sekundę przy wybuchach.
 9. Padłem i leżę ze śmiechu, mówisz o tych gównianych artykułach na GOLU typu 5 najlepszych, 10 najlepszych tworzonych tylko po to aby prowokować i dzielić graczy, no to współczuje.
 10. KucharzSnaf

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Gol nie okolice 9 tylko czysta 8 ze skłonnościami do 7,5 W ogóle to wracaj na swojego GOLA i tam idź się baw w fanboja.
 11. KucharzSnaf

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Ocena zasłużony właśnie tyle punkcików powinny dostawać prawie wszystkie dzisiejsze gry AAA względem starszych tytułów sprzed 20-10 laty.
 12. Jeśli chodzi o rozgrywki cross-platformowe, to uważam, że PlayStation jest najlepszym miejscem do grania. Twierdzimy, że Fortnite jest najlepsze w połączeniu z PlayStation 4. Ale tak naprawdę dodaliśmy taką opcję dla PC i kilku innych platform, ponieważ kierujemy się tym, co najlepsze dla użytkownika. To jest nasze podejście do tego tematu.   Zwykły korporacyjny bełkot.