KucharzSnaf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  66
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KucharzSnaf

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No i gitara, niech ten nowy Fart Cry się skryje i już nie wychodzi bo Metro go pożera pod każdym względem.
 2. KucharzSnaf

  Blizzard bez dużej premiery w 2019 roku

  Warcraft 3: Reforged to remaster więc może nie jest to duża premiera, ale za to gra jest MEGA!
 3. Brawo ktoś w końcu wystawił sprawiedliwą ocenę, DLC słabej gry w cenie tytuł AAA, Ubisoft dyma graczy cały czas.
 4. Zablokował bo pewnie będzie dodawany za darmo przy zakupie Reforged.
 5. KucharzSnaf

  Prace nad Warcraftem IV? Moim zdaniem trwają

  Tak o David Kima chodzi, link działa. A chciałem tylko napisać że te info odnośnie 1.7 mln graczy w wowie to był przecież fake news, nie poparty żadnymi dowodami. Ot ktoś w kodzie zobaczył 1 700 000 i stwierdził że to liczba aktywnych kont. WOW i tak najlepsze czasy może mieć jeszcze przed sobą wystarczy zapowiedzieć największy dodatek w historii tej gry i wraz z premierą dodatku przenieść grę na F2P dodając przy tym kilka wersji językowych których brakuje jak choćby nas Polski, serwery by wybuchły ale stawiam, że ponad 20 milionów aktywnych graczy w pierwszych tygodniach by się utrzymało.
 6. KucharzSnaf

  Prace nad Warcraftem IV? Moim zdaniem trwają

  Diablo 3 zostało zapowiedziane 2008 roku, a wydane w 2012, chociaż masz rację kilka ostatnich projektów jak remaster pierwszego starcrafta czy dodatki do swoich innych gier wydają bardzo szybko od momentu zapowiedzi.
 7. KucharzSnaf

  Prace nad Warcraftem IV? Moim zdaniem trwają

  Liczbę subskrybentów możecie sobie sami oszacować, osobiście strzelałbym, że przekracza nieco dziesięć milionów. Ty tak na poważnie? https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/wow-ma-tylko-1-7-mln-graczy Informacja nie jest oficjalna, ale ktoś kto dokładnie śledzi informacje o WOW-ie od kilku lat możne się domyślić, że liczba jest wiarygodna, czyli z Chinami gra gdzieś około 3-4 milionów. Drugą silną produkcją z uniwersum Blizzarda na której obecnie firma stoi, jest rzecz jasna Hearthstone: Heroes of Warcraft. To już jest samo Hearthstone bez Heroes of Warcraft. Bardzo mało zawartości. Można to tłumaczyć w ten sposób, że Starcraft II jest dla Blizzarda niejako zamkniętym tematem. Tak Starcraft II jest skończonym tematem, a zespół który pracował na tą grą obecnie robi Warcraft IV to moje zdanie. https://us.battle.net/forums/en/sc2/topic/20753826448 Nie wierzę, że projektant Starcraft II przeszedłby do prac na karcianką czy strzelanką. Co to wszystko oznacza dla zgłodniałych warcraftowców? Moim zdaniem czwarta część serii powstanie, aczkolwiek nie należy jej się spodziewać szybciej niż za parę lat. Nie zdziwiłbym się, gdyby Warcraft IV został zapowiedziany podczas Blizzconu w 2020 roku, a na półkach sklepowych wylądował w 2023, bądź nawet 2024 roku i to w formie niekoniecznie stanowiącej klasycznego RTSa. Tak stanowią poszlaki. Twardych dowodów brak. Niemniej, wierzymy. Nawet tego nie przeczytałem, a miałem to samo napisać, w przyszłym roku zapowiedzą nowe Diablo może remaster jedynki lub dwójki albo Diablo IV, w 2020 lub 2021 stawiam na Warcraft IV premiera najwcześniej w 2022, najpóżniej 2023.  
 8. Przecież to nie jest oficjalna informacja tylko domysły jakiegoś inwestora.
 9. U nas pewnie będzie za ponad 200 zł to dużo jak na kawałek chińskiego plastiku.
 10. A mnie się wydaje, że jest to gra zrobiona głównie pod następną generację konsol i PC-ty, na Xbox S nawet nie ma FULL HD.
 11. KucharzSnaf

  Red Dead Redemption 2 - recenzja - RDR 2

  Spokojnie na pewno wyjdzie choćby z samego szacunku do siebie R* dużo by sam stracił gdyby wydali tylko tą grę na obecną generację.
 12. Nie biedni dosłownie tylko biedni umysłowo, zapłacili wcześniej, a teraz płaczą więc jest coś z nimi nie tak.
 13. Biedni ludzie, z drugiej strony cena premierowa ponad 200 zł to przesada, za taką cenę w tej chwili zapłacił bym tylko za Warcraft IV, Half-Life 3 lub jakąś kolekcjonerkę nowego Gothica od Piranii ale nigdy za jakiegoś szorta od Sony, Ubisoftu czy Activision.
 14. KucharzSnaf

  Days Gone zaliczy kolejny poślizg

  Sony, wogóle nie promuje tego tytułu nie dziwie się skoro animacje i tekstury to 2000-2005 rok w przypadku tej gry.
 15. KucharzSnaf

  Będzie wielki powrót Command & Conquer na PC?

  Niech EA zrobi jakąś strategię/RTS-a w uniwersum Gwiezdnych Wojen.