graacz89

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O graacz89

 • Ranga
  Robotnik
 1. :D co to jest u licha płytka i kto tego w tych czasach używa. Płyty to dzisiejszy nowoczesny wynalazek. Kasety miały klimat a nie tam płyty nowoczesne... Ale najgorsze co może być to streaming muzyki ala Spotify. Bo sam jedynie odsłuchujesz muzykę, a nie masz jej na zawsze.
 2. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem PS4 dopiero od niespełna roku czyli od 2018 właśnie. :) Zakupu nie żałuję, bo to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza konsola obecnej generacji! Posiada dużo ecsclusive'ów z których jak dla mnie co gra to hit. :) Xboxowi brakuje gier ekskluzywnych (pad mi nie odpowiada - to kwestia gustu), a Switch jak dla mnie jest zbyt słabą konsolą, te kilka gier z Mario i jedna Zelda to mimo wszystko za mało by kupić tak drogą konsolę. A granie z "podróży" mnie nie jara. Gra się w domu, a poza domem się "odpoczywa" od gier :)
 3. Bardzo bym czekał na nową część Kings Fielda, ale chyba jest blad w waszym tekście. Bo ostatnią częścią z serii było Kings Field IV na PS2
 4. A mówiłem że to będzie bardziej rozbudowane Watch Dogs 2...
 5. I na co to mi? Nie dość że stara już konsola, to jeszcze Xbox to jeszcze wykastrowany :D
 6. A ja nie mam jeszcze swojej kopii gry :P
 7. No i bardzo dobrze, że wyeliminowali tutaj multi! A na co komu multi w takiej jak ta grze, gdzie się liczy tylko singiel... I tak nie korzystałbym z tego jak w większości gier. Multi powinno zostać dla gier stworzonych do tego tj. np Battlefieldy, CoDy, CSy, Frontnite'y, PUBGi itd
 8.   Dokładnie, ale po drugie to będzie przecież gra przeznaczona dla 18+, więc dzieci nie poinny mieć dostępu do tej gry A to że dziecko kupi taką grę jest tylko winą sprzedawców i rodziców. Bo rodzice są opiekunami swoich dzieci. A znów jak ktoś ma 18+ to ma prawo w to grać to jego własna sprawa. Nie ma tutaj winy autorów.