Mirajka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  224
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mirajka

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ze skype ponoć można za darmo.
 2. http://elitistjerks.com/f79/
 3. To prawda, niestety w classicu nie ma za bardzo płytówek przeznaczonych do leczenia. Przy zmianie na TBC to się nieco zmienia, ale tez prawda jest taka, że na 66 mój holy paladyn ma jakieś leathery czy maile na sobie.
 4. Już pisałam, nazwisko musi byc TAKIE samo.
 5. Nazwisko musi być takie samo, i to "w całości" -> po slubie mam dwuczłonowe i niestety Blizzard tego nie uznał.
 6. Chuja tam Panie. Ten cały Life Grip jest tylko po to, żeby jeszcze bardziej rozleniwić dpsy. "Nie uciekałem z void zona, bo myślałem że mnie Very gripnie!!!!" A fige! Nie będę używać!
 7. Och taaak, sponiewieraj mnie, jedną ręką!
 8. Hardcore to są gildie, które w wymaganiach mają co najmniej jednego mirror alta (ta sama klasa, te same profesje, talenty itd). Które robią rajdy tymi altami przed main rajdem, żeby nauczyc się walki i potem robić oneshoty i nie tracić prób. Zapewniam Cię, że PFom daleko do takiej gildii.
 9. E tam. Nic tam nie motywuje jak zdrowa konkurencja.
 10. Różnie bywa. Dzisiaj zaliczone 2 wipy na statku przez lagi, ale po półgodzinie się uspokoiło i dalej już nie było problemów. Generalnie z doświadczenia ten statek ma jakieś wybitne problemy w 25man, nawet na normalu, zawsze mieliśmy tam lagi.
 11. Ale dyskusja była o heroikach a nie rajdowych bossach. W heroikach paczki czy boss wpada w ile? 40 sekund? No maksymalnie minuta. Nie porównuj tego, do ~5 minut walki z pełnymi buffami w 25.
 12. Czasem tacy z heriloomami są gorsi od tych, którzy faktycznie są "nowi". Od razu zgrywaja elitistów, co to oni nie sa i nie wiedzą jak grać każdą klasą. Wolę "zielonego", któremu się wyjaśni zasady rollowania na itemy od proelitista, który wszystkich wyzywa od nubów i innych takich.
 13. Długi cd. Na 65 levelu. Minimum 60 lvl. Pisałam o deklach, którym się wydaje że moga tankować. Poza tym, 80% dekli wyczytało że Blood to najlepszy tank, i nie wiedzą co to są frost talenty.
 14. No to jeszcze nic. Leveluję sobie teraz healera paladyna. Do 60 był super, praktycznie 80% leveluje poprzed random dungeon finder, tanki są tankami (z odpowiednimi talentami), healerzy healerami. Po 60 jest masakra. Trafiasz do grupy z 3 Deklami, żaden nie potrafi grać, żaden nie jest tankiem. Najczęsciej dodatkowo wchodza na 58lvl, a DnD dostaje sie dopiero na 60. Masakra dla tanka. Taunt deklowi jest na 65 bodaj, kolejny problem. Odechciało mi się aktualnie chodzić na instancje, bo w 90% przypadków trafiam na dekle nie umiejące grać :(
 15. Blejm warlocka nie mnie :<