michal19

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1247
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O michal19

 • Ranga
  Delegat
 1. michal19

  Jaka to gra - Gra

  Apache Longbow?
 2. michal19

  Java - object oriented programming

  Trochę mało tu tego kodu. Wszystko co wkeliłeś wydaje się być poprawne. Ale co to znaczy że nie możesz wpisać wartości? Może jakies wyjątki wyskakują, coś się wysypuje? A może te textfieldy sa poblokowane? (coś typu setEditable).
 3. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  O żesz ty, odpowiedziałaś przede mną, i wyjdzie że to ty jesteś dobrą ciocią Sol i każesz złemu Maslakowi który sprawę olał to zrobić :P Ale nie dajcie się zmylić to ja pierwszy przeczytałem post Kukowskiego i zaproponowałem że mozna to zrobić -JA :D
 4. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Wyjątek taki wyskakuje jak masz nieodpowiednią wersję javy. Nie wiem skąd jest taki pasek ładowania, nie widziałem nigdy czegoś takiego, spróbuj pobrać jave 5.0/6.0 ze strony suna.
 5. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  http://members.chello.pl/rosiecki/GramIRC/smiley To są wszystkie. Niektóre niestety nie działają :/
 6. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  A czy jak dasz YES to jeszcze coś się pojawia na konsoli?
 7. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Z IRCem jest w porządku. Musisz tylko zaakceptować certyfikat zrobiony przeze mnie, czyli kliknąć tak :) A co do pogrubienia itp, to absolutnie nic z javą, raczej jeśli już to może javascriptem, choć to zupełnie co innego :) Generalnie z takimi rzeczami jest oddzielny wątek z pomocą techniczną dla tego forum, niestety w chwili obecnej tak mi zamula internet, że nie mogę tego dla ciebie poszukać i ci dać linka...
 8. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Witam wszystkich ponownie po moich wakacjach, które się już niestety skończyły. Wprawdzie widzę że załatwiłeś sobie innego klienta, ale dodam tylko że ten wyjątek wyskakuje z reguły w przypadku złej (starej) wersji javy :)
 9. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Tak, aczkolwiek aplet jest w wersji 5.0
 10. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Dzięki, a teraz zainstaluj nowszą (min 1.5) wersję javy :)
 11. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  jak już wielokrotnie pisałem, jeśli jest czerwony iks to albo przeglądarka nie obsługuje/nie jest zintegrowana z javą, albo aplet się nie chce z jakiegoś innego powodu otworzyć - ale wtedy ten powód mozna znaleźć klikając prawym przyciskiem na ten iks, wybierając konsolę javy, i wklejając tutaj jej zawartość.
 12. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Eeee, a co ty chcesz kompilować dev-c++ :/ Aplet jest w javie więc musi to być kompilator javy (czyli albo z lini komend, jak ściągniesz jdk ze stony sun''a, albo na przykłąd pobierze eclipse, jest darmowy). A jak serwer to on jest dla linuksa, więc musisz go skompilować, choćby za pomocą dołączonego gotowego skryptu (./install czy coś w tym stylu) :/
 13. michal19

  Jaka to gra - Gra

  O rany! To grafa w I''76 była aż tak cienka? :D Pamiętałem to inaczej, znaczy wydawało mi się że było lepiej :/ Ehh lepiej nie grać w stare gry bo się można rozczarować;)
 14. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Jeśli chcesz zrobić własny aplet na podstawie istniejącego i ten gramowy ci się podoba to polecam PJIRC. Co do serwera to chyba mamy ircd-hybrid :) Słyszałem o jeszcze tylko jednym aplecie javowym na irca, więc jeśli żaden z tych apletów ci nie pasuje to musisz napisać własny od zera.
 15. michal19

  gramIRC - zapraszamy!

  Przecież to ja się opiekuję apletem:/ A co coś ci nie łączy z irc.gram.pl?