Gregario

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4725
 • Dołączył

 • Ostatnio

Gregario ostatnio wygrał w dniu: 30 Styczeń

Gregario miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Gregario

 • Ranga
  Cycling Fanatic

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gregario

  Co jest z komentarzami w newsach?

  Heh, po forumowej rewolucji liczba komentarzy pod newsami spadła tak bardzo, że teraz administracja przez ponad tydzień nawet nie zauważyła ich braku ;)
 2. Ciekawe ile Steam zapłacił twórcom, aby mieć ten tytuł na wyłączność? ;)
 3. Niech twórcy Phoenix Point już lepiej milczą, bo nieważne co teraz zrobią i tak nie odbudują swojego wizerunku, który stracili lejąc na graczy oraz fundatorów swojej gry. A wszystko to dla finansowego wsparcia od Epic Games, dużego wsparcia. Jak duże ono jest można się domyśleć z wypowiedzi przedstawicieli Snapshot Games na Discordzie, gdzie chwalą się oni, że dzięki temu wsparciu, nawet oddając wszystkie pieniądze ze zbiórki (prawie 800 tys. $) ciągle będą na plusie. Dostali trochę kasy i momentalnie poczuli się nazbyt pewnie. Nic tylko pogratulować tak krótkowzrocznego myślenia, bo podejrzewam, że przez takie chamskie zagrywki stracą część klientów. Ja nie dam się traktować jak idiota, dlatego na pewno nie kupię Phoenix Point oraz żadnej innej gry od Snapshot Games i to obojętnie czy będzie ona dostępna tylko w epickim sklepiku, czy też na Steamie, GOGu itd. Mam nadzieję, że inni gracze również nie dadzą się w ten sposób traktować. Chociaż muszę przyznać, jak przeczytałem o rozdawaniu kluczy Steam, które będą ważne dopiero rok po premierze i które mają załagodzić sprawę, to trochę się rozbawiłem Spokojnie, wg rozkładu jazdy za ponad pół roku do epickiego sklepiku też zawitają osiągnięcia. Najważniejsze, że już dodane jest skanowanie komputera i szpiegowanie
 4. A myślałem, że zombie są już passe ;) Ciekawi mnie co wyjdzie z tego B4B - L4D jest ciągle świetne, a Evolve... no cóż... wiemy jak skończyło.
 5. Ufff, czyli mam jeszcze trochę czasu na nadrobienie zaległości i zapoznanie się z Finding Paradise.
 6. Epic Games rzuciło $$$ i od razu twórcy Phoenix Point poczuli się tak mocno, że leją na graczy i osoby, które postanowiły wesprzeć finansowo ich grę podczas zbiórki. Wypada pogratulować krótkowzrocznego myślenia, bo po takiej akcji np. ja od takich osób nie kupię żadnej gry i to obojętnie w jakim sklepie się ona (wcześniej czy później) pojawi.
 7. Przyjemni ten filmik :) Oglądając go przypomniał mi się pierwszy Neverwinter Nights. Ehhh, to były czasy.
 8. Ostatnio same cuda dzieją się w M$. Pierw informacja o DX12 na Windowsa 7, a teraz to ;)
 9. Skanowanie, szpiegowanie, gry na wyłączność - wszystko dla dobra graczy ;]
 10. Czy ja wiem? Dla mnie dobrym punktem wyjścia przy poprawie klimatu (nawet na otwartych przestrzeniach) i zrobienia z Diablo 2 horroru byłaby zmiana oprawy graficznej na mroczniejszą.
 11. Średnio przekonuje mnie ta planszuwka.
 12. A mi połączenie takich broni z klimatami średniowiecznymi przypomina pierwszego Quake'a. Nawet niektórzy przeciwnicy są dość podobni.
 13. "Stay awhile and listen" Pierwsze Diablo jest chyba najlepszą grą z serii, a to głównie za sprawą świetnego, mrocznego klimatu, który w późniejszych częściach gdzieś zniknął. Dobrze, że takie gry pojawiają się na GOGu.
 14. To nie rewolucja, tylko najzwyklejsza konkurencja. Nie, to po prostu kolejny artykuł wpisujący się w pewną serię tego autora. Były już artykuły m.in. o końcu Steam'a, Activision-Blizzard, EA, a teraz przyszedł najwyraźniej czas na GOGa