WoWmen

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2731
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O WoWmen

 • Ranga
  Delegat
 1. Kwota : do 1500-zł Sprzet będzie służył do : Grania Sprzęt, który może zostać ale (nie musi) : Zasilacz CHIEFTEC 400W (GPS-400AA-101 A) Sprzet, który chce kupić : - Płyta główna - Karta graficzna, Procesor\ - Pamięć - Zasilacz jesli w/w bedzie zbyt slaby Preferencje/wymagania (nie będę się ich trzymał kurczowo) : -Dla płyty : obsługa ddr3 1600/1800++, USB 3.0 jest mi obojętne, min. 1 złącze ATA -Pamięć : 6GB-8GB PC1600 -Karta graficzna : na rozdzielczość 1280x1024 (nie potrzebuje full HD) Co znalazlem (orientacyjnie, nie jestem przywiązany do tych pozycji) : - AMD Phenom II x4 955 BE - ASUS M4A88T-M - 6GB OCZ PC1600
 2. Mam następujące pytanie : Czy ma ktoś może Gigabyte Radeona x700? Potrzebuje domyślnego Biosu z owej karty. Jeśli istniała by możliwość prosił bym o zrzut biosu i wysłanie go na rafal.szczykno(at)gmail.com Googlowałem go dość długo lecz nieskutecznie :P wszędzie są na x600 i x800 ale ofc na moją nie ma x) Po ostatnio znanym i (nie) lubianym problemie z ati2mtag (Invalid CRT Display czy jak to tam szło) nawet całkowite skasowanie poprzednich sterowników (dokładne przez Driver Cleaner Pro) i zainstalowanie starszych driverów (7.6 i w dół) a nawet Omegi(nieoficjalnych) nic nie pomogło i problem powracał więc może wgranie starego biosu pomoże. Stosowałem wszystkie możliwe sposoby naprawy które się nie powiodły a więc nie potrzeba mi rad typu (format itp), nawet po podłączeniu dysku z linuxem pojawiał się identyczny błąd .. Więc jeśli ktoś ma ową kartę to prosił bym o przesłanie biosu lub jesli ktoś ma dostęp do owego biosu także proszę o jego przesłanie ;) Będę dozgonnie wdzięczny (aż tak nie ale fajnie brzmi :D)
 3. WoWmen

  Kącik fanów Half-Life 2

  Wow 3min? wychodzi na to że masz połączenie 13.33Mbps ;o raczej to jest niemożliwe :P ja nie mówię o jakimś małym updacie ale o pełnym ode zera.
 4. Nie ten pan bardzo często uczestniczył w tym wątku zanim ktoś zmienił reguły :P
 5. Od kiedy nocne marki to osoby piszące o 1 w nocy? :D Przeczytajcie genezę tematu, rozmowy od 4 w nocy xD
 6. WoWmen

  mam problem z counter strike

  Latency - opóźnienie ;) imao Wszystko zależy od serwera na jakim stoi oraz jak daleko znajduje się On od Twojej lokacji(czyt. odległość Twojego serwera sieci/modemu do serwera gry). Także zależy to od ilości graczy i detali podczas rozgrywki(nie tych graficznych) jakie na danym typie mapy występują.
 7. WoWmen

  Forumowa Mafia

  ****** Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, że nic nie napisałem w tej edycji. Spowodowane było to tym, że.....o jej rozpoczęciu dowiedziałem się dopiero dzisiaj wieczorem :P Przechodząc do innego tematu, z powodu niespodziewanego wyjazdu (zagranicznego w sprawie pracy) nie będę mógł również brać udziału w niej ponieważ nie będzie to miało sensu z kilku dniową przerwą podczas gry. Mam nadzieję, że rozumiecie ;) ps. Dość agresywna edycja, wyluzujcie troszkę, mimo tego że to tylko gra i wszyscy udają ale takie zachowania po prostu nie przystają do porządnych ludzi :P WoWmen - off, GM zadecyduje co do ujawnienia mojej roli etc. *******
 8. nie robią tego wyłącznie w Wowie :P Ale posiadanie PL w nicku to jeszcze nic, jeśli ktoś ma "swe" to uciekać xD ciągły spam "swe?" Wartość itemków u vendora pokazuje ItemValue, o ile jeszcze działa na nowych patchach, od długiego czasu już nie gram :P
 9. WoWmen

  Forumowa Mafia

  Jeśli to będzie FM a nie Ktululu to licz mnie też ^^
 10. WoWmen

  Satanizm

  "Nadane Żydom dziesięcioro przykazań Bożych, przekształcił Kościół katolicki w duchu chrześcijańskim. Dekalog pierwotny obejmował następujące przykazania: 1)Przykazanie oddawania czci tylko prawdziwemu Bogu. 2) Zakaz czczenia obrazów i posągów. 3)Zakaz znieważania imienia Bożego. 4) Nakaz święcenia sabatu. 5) Nakaz czci dla rodziców. 6)Zakaz zabijania, 7)cudzołóstwa, 8)kradzieży, 9)fałszywego świadectwa. 10)Zakaz pożądania cudzych rzeczy (2Mojż.20,1-17). Nie naruszając istoty przykazania, poczynił w nich Kościół następujące zmiany formalne. Drugie przykazanie, dotyczące czci obrazów, złączył z pierwszym, natomiast dziesiąte przykazanie Boże rozdzielił na dwa osobne przykazania." Malutka zmiana zakazu oddawania czci w kierunku figur, obrazów itp (min tworzenia kościołów) w zakaz robienia tego ale tylko i wyłącznie w stosunku do innych bóstw. edit : hmm gdzie się podziała 1st część odpowiedzi ? :s ehh zrobię to jutro bo dziś nie mam już sił.
 11. WoWmen

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Spamer zrobił pusty post a kolejny coś o moderatorach, aby wejść musisz wprowadzić url http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30597 w tym wypadku, ostatni stworzony temat. Myślał że zabłyśnie i moderatorzy nic nie zrobią :P
 12. WoWmen

  Forumowa Mafia

  Ehh na miałem zamiar Cię ubić dzisiaj (Indianinem jestem :P) ale gdy okazało się że zginiesz w linczu razem z moim kompanem zmieniłem zdanie. z reszta i tak by to nie miało wpływu bo mord jest później.
 13. WoWmen

  Forumowa Mafia

  Mafia, mafia! Jakoś Ktulu nie przypadło mi do gustu, może ze względu na chorobę i brak czas oraz pierwszą grę ale mafia to w końcu mafia :)
 14. WoWmen

  Forumowa Mafia

  Taktyka tonącego który brzytwy się chwyta. Głosy w ostatnich sekundach zawsze zmieniały wyniki glosowań. Teraz jeśli Indianie nie zabiją żadnego bandyty to bandyci nadal mają 3 graczy :/ Głosowanie Fishera w ostatnich sekundach wygląda mi na taktykę obronną swojego kompana z frakcji i to nawet dość wyraźnie.
 15. WoWmen

  Forumowa Mafia

  To się nazywa przyzwyczajenie do mafii :P No to Matix udowodnił że jest sędzią choć w tym biegu wydarzeń nie rozumiem dlaczego to zrobił bo kazdy chyba już mu uwierzył. edit : Miałem dopóki nie dowiedziałem się że nie możesz i tak unieważnić pojedynku. Doszedłem do wniosku że zbyt bardzo byś zaczynał ryzykować tak mówiąc jeśli nim byś nie był. Po części moja wina że nie sprecyzowałem tego przy wcześniejszej odpowiedzi.