Morgul

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Morgul

 • Ranga
  Przodownik
 1. Morgul

  Opinia: Diabelski biznes

  Tenebrael skończ bo to już jest żałosne, przecież ty nawet nie wiesz jak jest teraz bo w tę grę nie grasz, ani nie wiesz jak było na początku bo nie grałeś na starym inferno. (przed nerfami).
 2. Morgul

  Opinia: Diabelski biznes

  Tenebrael Przewodniczący 18.09.2013, 18:32 "jeszcze na mnie czeka finałowa walka na Inferno" http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87895&pid=69 (3 wynik w google) Zaraz po premierze, bez grinda, barbarzyńca umierał praktycznie od jednego strzała muchy w drugim akcie, o ile jakimś cudem zaliczył z miejsca a1. Tak tylko informuję, bo możesz o tym nie wiedzieć.
 3. Morgul

  Opinia: Diabelski biznes

  Likwidacja rmah/ah, a raczej głównie zmiana dropu wyszła tej grze tylko i wyłącznie na dobre. Jeżeli w grze, której esencją jest zdobywanie lepszego sprzętu, przez setki godzin nic nowego nie można znaleźć to coś z tą grą jest nie tak. Delikatnie mówiąc. Blizzard chcąc sprzedać dodatek ROS pozbył się ah/rmah by zachęcić do powrotu tych co odeszli od tej gry. Niewielka grupa handlarzy była niepocieszona, ale to marginalne przypadki. btw. tekst wyjątkowo "smutny"
 4. "Frontier Developments na sprzedaży zarobiło 2,5 miliona funtów." to nie jest przypadkiem założenie przy sprzedaży na poziomie 0,25mln i cenie gry 10funtów? Obecny przychod przy sprzedazy 300k 14,1mln funtów.
 5. Greenlight - wylęgarnia syfu na steamie (nie jedyna, ale główna). Kiedyś wydawało się to ciekawą inicjatywą, dziś już niekoniecznie. Oczywiście pojawiają się tam wartościowe pozycje, ale jakim kosztem...
 6. Wiadomo coś o przyszłych dodatkach do tej gry? Czy planują duże w stylu g&k/bnw do civ5 czy tylko małe dlc?
 7. Morgul

  Spacecom - zapowiedź

  Jestem w szoku jak łatwo wady gry można opisać jako zalety. :) Z drugiej strony jak to jest na tablety to rozumiem liczne ograniczenia gry.
 8. fandango666 wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. btw. skoro ta cenzura jest wynikiem działań ubi i prawdopodobnie ms/sony a nie konkretnych przepisów (wtedy cenzura dotyczyłaby wszystkich wersji, tak jak cenzurują gry w Niemczech czy Australii), to czemu tam jest flaga eu a nie loga ms/sony/ubi? ;)
 9. Po tak beznadziejnym 2013 roku gdzie MaNa w ogóle nie istniał można powiedzieć, że "awansował", tl>mouz, gl hf W sumie jak MaNa się obudził to Nerchio też jakoś ostatnio lepiej się prezentuje. Oby to był dobry rok dla nich obu.
 10. Starają się ożywić cs:go, co im chyba wychodzi, więc jest to coś konkretnego. Dzięki tym zabiegom, będzie niedługo drugi turniej csa z pulą 250k $. Oczywiście dobrze by było gdyby nie przesadzili.
 11. Ja nie pamiętam, żebym cokolwiek grindował w log, po prostu szło się przed siebie. Mam nadzieję, że dwójka da mi równie dużo zabawy jak jedynka.
 12. > Nie rozumiesz. Tu kluczowe jest słowo "potajemnie" i zabranianie komukolwiek mówienia > o tym wprost. > Z tego co można "usłyszeć" na yt, to jest standardowe zachowanie stosowane od dawna na yt przez różne firmy (bonus $ do pozytywnej recki + zakaz mówienia).
 13. To nie jest naciągany minus, ta gra wygląda co najwyżej średnio, a na zbliżeniach (postacie) źle. Co innego czytelność grafiki a jej jakość, grafika powinna być czytelna i godna swoich czasów. Ja rozumiem, że nie każda firma ma zasoby by grafika w ich grach była ładna, ale wtedy trzeba się liczyć z niższą oceną przez ten element.
 14. > -> ta grafika urodą nie grzeszy > Jeśli grałeś na low to można ją krytykować. Ale na full gra wygląda bardzo ładnie.. zwłaszcza > same walki. Nie no Panowie, ja rozumiem, że można lubić tą grę bo jest nawet fajna ale bez przesady. Graficznie to jest bieda, wygląda jakby ją 3ludzi na krzyż robiło a nie stardock który wyrzeźbił kiedyś grę pokroju galciv2. Z fajniejszych rzeczy podoba mi się rozbudowa miasta, stawianie pojedynczych budynków w wybranych miejscach na mapie. Co prawda to jest "ez mode" ale zawsze coś nowego. Imo 7/10 jest w sam raz, gra mi dała ~100h zabawy, nie uważam jej za przeciętną a całkiem dobrą, no ale po tych 100h nie mam już ochoty do niej wracać. Jak ktoś lubi strategie, to wydania tych 60zeta za FE:LH nie pożałuje.