Mich160

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  222
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mich160

 • Ranga
  Przodownik
 1. Kolejne Dead Space'y były coraz gorsze dlatego EA wykalkulowała sobie w Excelu, że następna będzie będze słaba i nie zarobią. Być może umknął im fakt, że stało się tak przez nich.
 2. Po prostu ceny gier w Polsce zrównały się z resztą zachodniego Świata. Teraz wprowadzenie naszej waluty nie przyniesie im tylu strat.
 3. No tak, bo przecież ludzie od bloga zajmują się kodowaniem. Kiedy Wy ludzie wreszcie sie nauczycie?
 4. To prawda, w obecnych czasach zwyczajnie nie opłaca się programować tak niskopoziomowo jak kiedyś, ale jest też druga strona tego medalu. Często wymagania do takich gier podawane są nad wyrost bo studio może nie mieć starszych i działających komputerów, albo nie ma to sensu bo 99,9% użytkowników ma lepszą konfigurację.
 5. Bardzo dojrzałe podejście, Pozdrawiam.
 6. Szanuję takie podejście. Wtrzymam się jeszcze kilka tygodni z preorderem, ale myślę że gra spełni moje oczekiwania.
 7. Star Citizen, Elite: Dangerous, No Man''s Sky... Trochę się tego narobiło. Widocznie developerzy spostrzegli potencjał kapitału ukrytego w space simach, po sukcesie SC na kickstarterze.
 8. > Bo Linux nie działa na komputerach osobistych, tylko na czajnikach i tosterach... Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Linux istnieje na wielu architekturach.
 9. Jest to dokładnie 2^64, bowiem ziarno używane do generacji planet ma 64 bity a każdy bit to dwie możliwości (0 lub 1).
 10. > Nie miałbym z tym żadnego problemu. Jak zrobisz to ocenimy.
 11. To jest inny rodzaj kampanii reklamowej. Niewielkim kosztem zwiększą sobie grono potencjalnych konsumentów.
 12. Natural Selection to seria, która zaczęła jako modyfikacja (i to wyjątkowo udana) do pierwszego Half-Life 2. A był drugi?