MariuszDW

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MariuszDW

 • Ranga
  Robotnik
 1. MariuszDW

  ArmA 2 - demo już dostępne

  http://www.gameupdates.org/details.php?id=3594
 2. Ja (Vista x64) mam od początku polską wersję, przeszedłem kampanię i nie miałem ani razu problemów z działaniem gry, czy aktualizacjami. W kwestii dodatkowego ekwipunku z metal box''ów (na www.cdprojekt.pl/warhammer mój kod był uznawany za nieprawidłowy): pomoc techniczna stanęła na wysokości zadania, kod został dzisiaj na stronce zaakceptowany. Jak ktoś jest w podobnej sytuacji, to niech teraz spróbuje. A jak nie zadziała to do nich pisać.
 3. U mnie na GTX280 jest tak i wy?szych opcji nie ma
 4. A po kiego masz to ściągać, jak po instalacji z płyty możesz sobie we właściwościach zmienić na angielski?
 5. Dzięki za info :) Już dostałem kod. Mam nadzieję, że na niszczyciela w końcu też dostanę od cdprojektu...
 6. U mnie kilka razy przerywało uaktualnianie, to dawałem uruchom i zaczynało ściągać. I tak kilka razy i poszło w jakieś pół godziny. Nie miałem problemów z uruchomieniem gry. Tylko lipa z tym bonusem.
 7. Aha, czyli jest heca. Ciekawe, czy z tego samego powodu na stronie bonusów nie chce mi przyjąć klucza rejestracji elektronicznej, chociaż przy rejestracji gry na koncie gram.pl przyjęło...
 8. Normalnie sobie wybierasz http://img98.imageshack.us/my.php?image=dowplsteamcu4.jpg
 9. Grę zainstalowałem, potem aktualizowała się z pół godziny (parę razy przerywało) i bez problemu się odpaliła (pokazuje v.1.1.1) Jednak nie mogę dostać bonusa (niszczyciela) z http://www.cdprojekt.pl/warhammer. Wpisałem kod rejestracji elektronicznej i twierdzi, że nieprawidłowy. Kilka razy sprawdzałem i jest ok. Nawet skopiowałem do notatnika, jeszcze raz puściłem rejestrację na konto, wkleiłem z notatnika i został zaakceptowany bez zastrzeżeń. Co jest? A, jeszcze jest taki myk, że Steam przyjął mi kod z instrukcji, a przy uruchamianiu gry pokazuje zupełnie inny. U was też tak jest?
 10. Nie przepadam za "lektorami" w filmach, ale tutaj świetny pomysł. Dodatkowy, sentymtalny klimacik. Polski widz przyzwyczajony. Może też dlatego dubbingi różnie wychodzą - brak doświadczenia. I w tym przypadku nawet nie zależy mi angielskiej wersji z napisami. Odsłuchałem tylko pierwszą próbkę (zawsze mam problem z ftp''em gram.pl - albo idzie mozolnie, albo wcale) i jest git. Odrobinkę tylko rosyjski głos za cicho.
 11. MariuszDW

  Dodatek do gry Mass Effect już dostępny!

  Ej, to jak to jest? Będzie trzeba czekać aż raczą wyskoczyć z dodatkiem/patchem? Czy w ogóle nie będzie?
 12. MariuszDW

  Dodatek do gry Mass Effect już dostępny!

  Nie uśmiecha mi się czekać na bidny polski dubbing, czy nawet napisy. Z tego, co czytałem, to Ruskie też muszą czekać, a u nich inna firma jest wydawcą.
 13. Kith David (głos Andersona) powiedział mniej więcej coś takiego: Różnica między podkładaniem głosu w animacji, czy prawdziwych filmach w porównaniu do gier wideo jest niewielka. Aktorstwo to aktorstwo. Masz doczynienia z dobrym aktorstwem albo złym. U nas inaczej na to patrzą. Gier wideo nie traktują poważnie.
 14. Beznadzieja. Szkoda, że przez ten dubbing takie opóźnienie było. Tak to jest, jak się zatrudnia ludzi, którzy nie traktują gier na poważnie. Dla 7-latków w sam raz. W wywiadzie Magdalena Różczka opowiada, jak słuchała nagrań Dorocińskiego i na nim się wzorowała, a nie na oryginale. A poza tym mówi: "Na szczęście jest tak, że przy dubbingu jest reżyser, kóry bardzo dobrze zna grę. Zna kontekst, w którym pojawia się dana kwestia i zna podstawowe rzeczy, których ja nie jestem w stanie wywnioskować tak od razu po jednej kwestii, które często nagrywamy tak pomieszane, że ja nawet nie wiem na jakie pytanie odpowiadam. Więc musi być reżyser, który wie, czy ja daną osobę lubię, czy jej nie lubię. Czy mam ochotę ją zabić, czy przytulić." No i to by było na tyle jeśli chodzi o wczuwanie się w rolę. Wchodzisz z ulicy i czytasz co ci pdsuną dzisiaj. Przecież to nic skomplikowanego: zabić albo przytulić. Oryginał jest jak film. To jest jak kreskówa. I to nie "familijna", dla całej rodziny, tylko dla najmłodszych.
 15. MariuszDW

  FlatOut 2 - okiem Zaixa

  A tam nudy, znudzi się i za jakiś czas znowu się wróci z przyjemnością. Poza tym ostra jazda jest w multi. Gierka genialna i jak na taką grafikę ma niskie wymagania.