Wielki_Bubba

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1506
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wielki_Bubba

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Wielki_Bubba

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  Co do WoWa i Overwatcha to nie ma co dyskutować, że są najpopularniejsze, ale przy innych grach blizzarda trudno się zgodzić. Diablo jest zostało zdeklasowane przez Path of Exile, Starcraft nie ma żadnej konkurencji, bo nikt nie wydaje już RTS''ów przez popularność gatunku MOBA, a HotS jest martwy i nie ma żadnego podejścia do LoLa i Doty.
 2. > No akurat to bardzo dobrze. Osiągniecia/trophy itp. to są "wyzwania" przez twórców stawiane. > A nie wystarczy mod zrobić którym wbijasz od razu achivmenty. Taa, w przypadku steama wystarczy ściągnąć sobie steam achievement manager i nawet nie trzeba gry mieć odpalonej, żeby ustawić sobie wszystkie osiągnięcia na wbite. Więc to jest bez sensu. Z resztą większość osiągnięć w skyrimie polega na przejściu jakiegoś questa/wątku więc nie są to wyzwania, tylko progres w fabule gry.
 3. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że zainstalowanie modów powoduje wyłączenie osiągnięć w grze. Oczywiście jest ktoś już zrobił obejście tego, ale polityka bethshitu jest śmieszna.
 4. Szalone liczby to zwrotów będą patrząc po recenzjach.
 5. Wielki_Bubba

  4chan sztucznie zaniża oceny No Man`s Sky

  Rzecz w tym, że te recenzje brzmią sensownie (oprócz pierwszej). Gra przez swoją powtarzalność i brak celu jest po prostu nudna.
 6. Przecież sezony 2,3,5 były beznadziejne. Po trzecim myślałem, że z serialu nic już nie będzie ale odbili się czwartym sezonem. A szósty był mocno średni, jedynie ostatnie dwa odcinki były dobre. Jeżeli miałbym oceniać sezonami to 1>4>6>reszta.
 7. Wielki_Bubba

  Overwatch - Torbjorna czeka zanik mocy

  Reaper jak podejdzie do wieżyczki od tyłu to zabija ją na dwa strzały, a Genji też nie ma z nią problemu, wystarczy że odpali swojego skilla do odbijania i wieżyczka pada w 2 sekundy. Tracer zawsze może użyć na niej swojej bomby (i na stojącym obok wieżyczki Trobjornie).
 8. Wielki_Bubba

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam pytanie skąd jest to info, bo szukałem po googlach i youtubach żeby znaleźć to zakończenie ale nic nie wyskoczyło.
 9. Wielki_Bubba

  Dark Souls III - temat ogólny

  Jak ktoś jeszcze nie jest pewny kupna i chce pooglądać przedpremierowo to na twitchu popularni streamerzy podostawali wcześniej a przy okazji ludzie też grają w japońską wersję z importu. Osobiście uważam to za bardzo głupi sposób marketingu poprzez opóźnianie premiery, ale co zrobić.
 10. Wielki_Bubba

  DOTA 2.0 od Valve

  Wystarczy zacząć grać rankedy dla zabawy i problem z głowy.
 11. Co mi doskwierało w najnowszej części to brak kreacji bohaterów. Po wyjściu z kina nawet nie pamiętałem jak się nazywają główni bohaterowie, a jedyne co pozostało w pamięci po byłym szturmowcu, to to że ma astmę. Troszkę za dużo biegania było w filmie jak na mój gust, a za mało coś znaczących dialogów.
 12. Wielki_Bubba

  Fallout 4 - temat ogólny

  Wrzucaj je po prostu do workshopa, same się bedą przetwarzały przy budowaniu.
 13. Wielki_Bubba

  Fallout 4 - temat ogólny

  Nie wiem jak z połączeniem C do B, ale na pewno z B do C da ci dostęp do śmieci z bazy A. W gruncie rzeczy tu nie ma kierunku w którą stronę wysyłasz, więc połączenie z C do B też powinno działać.
 14. Wielki_Bubba

  Fallout 4 - temat ogólny

  Wejdź do tego stojaka do ulepszania power armora i tam jest opcja naprawiania pancerza.
 15. Wielki_Bubba

  Overwatch - temat ogólny

  Powiedzieli, że na razie nie mają planów dodawać następnych postaci, powyżej tych startowych 21. Aczkolwiek według tego artykułu/wywiadu ( http://www.polygon.com/2015/11/7/9688324/overwatch-buy-to-play-blizzard-pricing-model-plans ), znowu wymijają pytanie mówiąc, że nie wiedzą czy DLC będą płatne czy nie. Wychodzi na to, że trzeba poczekać tak jak mówisz, bo co Blizzard wymyśli jeśli chodzi o wyciąganie kasy to nigdy nie wiadomo. O ile płacenie za skórki i samą grę rozumiem, to za postacie czy mapy płacić nie zamierzam.