Mam_cos_na_nosie

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mam_cos_na_nosie

 • Ranga
  Obywatel
 1. Mam_cos_na_nosie

  DS z kolejnymi rekordami

  Mam nadzieję, że tak samo będzie z Nintendo revolution i że pobije na łeb PS3 i x-pudło. Ja osobiście kibicuję Nintendo.
 2. Mam_cos_na_nosie

  Xboksów 360 ciągle mało

  Z tego co ja wywnioskowałem, J.a.K napisał, że woli nowego iksa od PS3, bo bardziej mu sie podobają kształty, cokolwiek miałoby to znaczyć, a ja nie patrzę na to jak konsola wygląda, ani jaką ma moc. Ja czekam na PS3 z przynajmniej kilku powodów, między innymi nowe Gran Turismo i nowe Final Fantasy, i kupie PS3 bez względu na wygląd i moc, a ktoś, kto woli nowego iksa tylko ze względu na wygląd, jest po prostu głupi. Ja uważam, że XBox360 jest po prostu do bani.
 3. Mam_cos_na_nosie

  Sam Fisher podwójnym agentem oficjalnie!

  "Jestem tylko ciekaw kiedy wyjdzie, za ile i czy mi ruszy :P" Ja sie akurat o wymagania nie martwie. Na PS2 na pewno sie nie przytnie.
 4. Mam_cos_na_nosie

  Japonia nie dla Xboksa 360?

  telewizorom może i tak, ale gra w wersji ntsc nie zadziała na europejskiej konsoli w wersji pal i odwrotnie.
 5. Mam_cos_na_nosie

  Xbox 360 - sprawy małe i duże

  Ja zawsze uważałem iksa za nieudaną podróbe PS2 i o nowym iksie muśle tak samo. Dlatego nigdy nie kupie xboxa 360 ani żadnego z jego potencjalnych następców. Uważam też, że konsole zawsze były, są i zawsze będą maszynkami do gier lepszymi od kompa i dlatego jeśli chcę sobie w coś pograć to korzystam z mojego pleja, a komputer służy mi tylko do pracy. A swoją drogą, to reklama jest całkiem ciekawa.
 6. Ja w jednym sklepie internetowym widziałem dużo więcej gier na PS2 po polsku. Nie liczyłem, ale zdaje mi sie, że rzuciło mi sie o oczy koło dychy.
 7. Mam_cos_na_nosie

  Gry jeszcze nie formą sztuki?

  BZDURA!!! Final Fantasy VII kolejnym przykładem prawdziwej sztuki wśród gier. A w ogóle to założe sie, że taki krytyk ma w domu kompa czy konsole i lubi sobie czasem popykać w takie GTA.