smolen

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O smolen

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tak to już jest. Pierwszy był Gw i przysłanie 3 dni po premierze. Drugi był Neverwinter Night 2 i przysłanie 3 dni po premierze. Trzeci jest Wiedźmin EK, który prawdopodobnie dostane dziś między 17-18 (gwarancja dostarczenia dwa dni przed premierą). Zastanawia mnie tylko jedna rzec, dlaczego CD Projekt nic z tym nie robi. Już dawno straciliście w oczach dużej liczby graczy, ale też nic nie robicie, żeby to naprawić. Straciłem dwa dni na wydzwanianie w sprawie przesyłki i chyba to jest bezcenne parafrazując słowa Szubensa. Mogę tylko podziękować w imieniu wszystkich, którzy zostali tak potraktowani, a na odpowiedź Pani NiKiTy nie liczę. EOT
 2. smolen

  Masterlink i ich lekceważenie klienta...

  pewnie dojdzie, bo u mnie jak zwykle dzisiaj paczka wstrzymana, normalnie śmiech na sali
 3. U mnie to samo, dziś przesyłka z dużą naklejką SOBOTA.
 4. Tak jak pisałem wcześniej w innym miejscu zostałem okłamany dwa razy w masterlinku. Powiedziano mi, że nie ma adnotacji o wysyłce w sobotę, a takowa istnieje. Bark słów. Mam nadzieję, że gram.pl będzie baczniej się przyglądać działalności tego kuriera.
 5. Mike ---> Dzięki za odpowiedzi, widze, że trudny wieczór przed Tobą. Trzymam kciuki i pozdrawiam.
 6. reasumując, bo nie chcę niepotrzebnie zaśmiecać forum. Rano o 8:00 zadzwoniłem do masterlinka, żeby zmienić adres dostarczenia, gdyż na zamówieniu jest adres firmowy. Nagle następuje obudzenie, gdy Pani mówi, że paczka nie będzie dostarczona dzisiaj, bo nie ma takiej adnotacji. poczułem się zrobiony w "bambuko" przez gram.pl. Jednak po wejściu na forum, okazało się jednak, że taka adnotacja istnieje. Dzwonie jak jakiś upierdliwiec drugi raz i proszę o sprawdzenie, bo musi być adnotacja. Czkam kilka minut na słuchawce i otrzymuję informację, że nie ma. Zrobiono ze mnie idiotę. Tak jak już wspominam kilka razy. Nie mam za złe, że nie otrzymałem dzisiaj przesyłki. Mogę nawet odebrać ją za kilka dni. Nie czepiam się ani CD projekt, ani gram.pl, nie czepiałbym się masterlinka, gdybym został poinformowany, że nie mają ludzi i się nie wyrobią. Chodzi mi o to, że zostałem OKŁAMANY przez niekompetentne osoby z firmy kurierskiej. Na marginesie dodam, że nie trawie ludzi, którzy okradają swoich zleceniodawców, czy też pracodawców. A oni właśnie w taki sposób, postępują w stosunku co do Waszych firm. Wiele osób pisało, że dostaniecie wyniki, które nie będą się pokrywały z rzeczywistością. Czy rzeczywiście chcecie komuś płacić, za usługę której nie wykonali. To by chyba było na tyle. BTW. Wspieram polskich wydawców i będę wspierał, zakupując produkty. Ale nie dajcie się mówiąc kolokwialnie robić w balona. Przez to tracicie i tak wcale nie za wielką rzeszę ludzi kupujących gry w naszym kraju.
 7. Mike ---> Czy błędem nazywasz stwierdzenie Pani, że sprawdzone było na paczce i takiej adnotacji nie ma.
 8. Mike ---> Tak jak napisałem kilka postów wyżej, ja to rozumie, że to jest duże przedsięwzięcie logistyczne. Nie mam pretensji, że się spóźniliście z wysyłką, zdarza się. Już wczoraj pisałem, że świat się od tego nie zawali. Paczkę mogę odebrać spokojnie w Poniedziałek. Ja nie lubię jak ktoś robi ze mnie głupka, a tak się zachowała firma kurierska. Wystarczyło gdyby powiedzieli, że się nie wyrobią i tyle. Ale jeżeli ktoś przez telefon mi mówi, że sprawdził na paczce i nie ma napisu, dostarczyć w sobotę, to chyba coś jest nie tak.
 9. Zrozumiałbym, gdybym został poinformowaniu, że z przyczyn logistycznych nie są w stanie wywiązać się z dzisiejszej przesyłki. Tu chodzi minimum przyzwoitości.
 10. Kwestia polega na tym, że w masterlinku, zostałem dwa razy okłamany, że nie ma na mojej przesyłce dostarczenia w sobotę. Interesuje mnie, czy coś z tym zamierzacie zrobić. Komuś płacicie za usługę, a oni maja w czterech literach Waszych klientów.
 11. Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja 1 . 09/12/2006 09:21:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2 2 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 01:21:53 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2 3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1 4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:23:09 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
 12. Ja należę do tych "szczęśliwców" co zostali OLANI. Dodam tylko od siebie, że taka sytuacja, gdzie jesteś robiony na szaro jest po prostu ŻENUJĄCA. Chodzi tu oczywiście o firmę kurierską, bo mogę się założyć, że jak dostanę paczkę w poniedziałek, to się okaże, że widnieje napis SOBOTA. Oczywiście w międzyczasie zostanie zmieniony status wysyłki na próbę doręczenia i brak kontaktu z zamawiającym. Dzisiaj dwa razy rozmawiałem z jakimiś paniami z masterlinka i byłem przekonywany, że paczka nie ma adnotacji na dostarczenie w weekend. Niech wreszcie ktoś z GRAM.PL pójdzie po rozum do głowy, bo jeżeli jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy, to stracicie w oczach wielu ludzi. Trzeba być chyba ślepym i głuchym, żeby nie widzieć co się dzieje. Skoro taką firmę jak Wasza, kurier traktuje jak przysłowiowe g.., a Wy nic nie robicie, to brak słów na to i tyle.
 13. -Moja paczka nadal leży w sortowni - WA2(czyli Warszawa)
 14. Jak chcesz się ruszyć, to masz mało czasu mi powiedzieli, że sortownia do 14.