djkris

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  102
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O djkris

 • Ranga
  Przodownik
 1. > > > Przydałoby się też wyszukiwanie według platformy, na której się te gry > > > aktywuje. ;p > > Popieram. :) Ale oczywiście chwali się, że Gram poszerza asotyment produkcji cyfrowych. > > > Czy wiadomo, kiedy w ofercie pojawią się gry wydawców zastrzeżonych do tej pory > dla Cenegi? > > :) > > > Pracujemy cały czas nad ofertą :) mamy już następne tytuły przygotowane do wydania myślę, > że na najbliższe 2-3 miesiące na razie . Co do wydawców to nie puszczę pary z ust ale > pracujemy intensywnie nad pozyskaniem istotnych dla graczy wydawców :) a efekty można > będzie śledzić na bieżąco. Przydało by się aby ktoś też napisał dokładny poradnik jak się gry pobiera, jakiego " wspomagacza" użyć do pobierania ich i tak dalej, a skąd mam pewność że zabezpieczenia nie przeszkodzą mi w instalacji tytułów? Dlatego nie mogę się przerzucić z wersji pudełkowej na cyfrowa, mam opory. A może by też dodać tak ważne kwestie jak w razie nalotu służb udowodnić ze legalnie zakupiliśmy grę a nie że to pirat? Takie rzeczy też są niestety ważne, mimo że z pozoru wydaje sie błahostkami. i jak nagrać to na CD, może chce zachować grę, ale mam mało miejsca na dysku aby przechowywać? i nie ściągać jej powtórnie z konta?
 2. Jednak jestem tradycjonalistą, wole gre w pudełku :)
 3. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Tak dokładnie,mam 1 DVD z EK. Już sobie poradziłem i odplaiłem grę...ale nie wiem czy podawac sposób aby mnie czasem ktoś z forum nie wywalił....to był prawdopodobnie (dochodze do wniosku że na 99%) ewidenty bład FEAR.exe .
 4. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Jak to nie jest zabezpieczone SECUROMEM,a to? http://www.cdrinfo.pl/artykuly/securom7/
 5. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Nie no litosci,nie bede formatowal dysku... Wszystkie dotychczasowe gry działały jak nalezy.Format traktuje jako ostatecznosci głównie przy złosliwym oprogramowaniu wirusy itp. (których notabene nie miałem od trzech lat poza jakims spyware i całkowicie usuniętym,system nie ma żadnych obajwów aby miał się zaraz rozleciec...) To jest ewidenta wina zabezpiecznia gry (ten komunikat co podałem) to jak w takim razie usunac ten Securom jesli jest? jak go ewentulanie zlokalizowac?
 6. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  ciekawe czy pomogło by odłaczenie IDe i póba uruchomienia gry?
 7. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  co masz na mysli pisząc o "żarciu" się napędu DVD z grą? chcesz napisac że gra może nie na wszystkich napedach ruszyc ? ;| a wina jest własnie SECUROM?
 8. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Robiłem juz tak dwa razy (odinstalowąłem grę,przeczyszczenie i na czysto ponowna instalacja). Jak tego securoma wywalic? Chyba jedynie programowo alkocholem i dodatkami. Innej możliwsci nie widzę.
 9. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  O czym ty piszesz? Ja chce grę uruchomic a nie wywalac jej.Jeszcze nie pograłem....
 10. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Sorry ale tyle to ja też wiem. Kupiłem gre i mogę ją do kosza wywalic ..... Qwa.....aż mnie rozerwac chce ;|
 11. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  tylko mi napisz jeszcze jak?
 12. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  to są jakiejś kwadratowe JAJA. wydąłem 20 zł chcąc zagrac w dobrą gre i przez walony SECUROM nie mogę gry odpalic. Komputer spełnia wymagania dla gry a nawet torchu je przewyższa. Czy ktoś ma jeszcze pomysł? Dosłownie chodzi mi po głowie aby sciągnac pirata (mam przynamniej orginał i kopie bede traktował jako kopię zapasową) Może komus jeszcze coś sensownego przychodzi do głowy?
 13. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Piterus_Von_Drackus; Ja mam jedna płytę bo gra pochodzi z Ekstra Klasyki.Wedle tego co pisze na płycie jest patch 1.08. I ni hu,hu nie idzie gry uruchomic :(
 14. djkris

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  dzięki za odpowiedz.Chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprzedac ja za pare groszy na allegro ;| nie wiem jak ją ruszyc.Jak ktoś ma jeszcze pomysł to niech pisze.