Kodi127

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  719
 • Dołączył

 • Ostatnio

Kodi127 ostatnio wygrał w dniu: 16 Marzec 2017

Kodi127 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Kodi127

 • Ranga
  Delegat
 1. Komentarze pod tym felietonem w dużej mierze dowodzą racji autora.
 2. Ogólnie to nie jest aż takie dziwne. Quarianie są bardzo przywiązani do swojej floty, ich więzi społeczne są bardzo silne. Trudno mi sobie wyobrazić Quarianina, który z własnej woli opuszcza flotyllę, ponieważ każdy kto odbył pielgrzymkę jest uznawany za wartościowego członka społeczeństwa. To może być wyjaśnieniem dlaczego w Andromedzie Quarian nie ma lub jest ich mało.
 3. Jak dla mnie taki trochę hejt w próźnię, bo jeszcze w ten tytuł nikt przyjemności zagrać nie miał. Inna sprawa, że to gra akcji z elementami RPG, więc nie ma co oczekiwać łamigłówek nad którymi będzie trzeba siedzieć godzinami.
 4. Kodi127

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  No to pupcia zaszyta, pisz do CDP... Ewentualnie przeglądnij ich faq pomocy technicznej dla Wieśka, ale nie licz na wiele, bo nie przypominam sobie, żebym widział tam coś na ten temat...
 5. Kodi127

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie słyszałem jeszcze o takim błędzie, ale spróbuj zainstalować najnowsze stery do karty graficznej i sprawdź czy masz odpowiedniego DirectX, w razie czego możesz zainstalować go z płyty z grą... Jak to nie pomoże - pisz do działu pomocy technicznej
 6. Na prawdę wierzyłeś, że ktoś tych PEGI przestrzega? Dobrze, że poszedłem spać, jakbym całą noc czekał - byłbym zły.
 7. Spadam w kimę, coby rano mieć siły na pogranie... Powodzenia życzę. Pewnie jak wyłączę kompa to odblokują...
 8. Zadowolę się L... Czekam do 3 i idę w kimę z budzikiem na 8 ustawionym.
 9. Żadne osiągnięcie - sprawdzam co jakieś 30, w porywach do 90 sekund :D.
 10. Ta, jasne... Kurna, mogłem sobie jakieś piwo choć kupić na to czekanie... A tak o suchym pysku siedzieć trza. Dobrze, że jutro mam wolne chociaż...
 11. Mam nadzieję, że chociaż rekompensata będzie jakaś sensowna... Nie satysfakcjonuje mnie nic poniżej, dajmy na to, koszulki wiedźmińskiej. A tak poza tym, to muszę nadmienić, że komentarze na stronie społeczności wiedźmińskiej dostarczają sporo rozrywki. Niektórzy nie mają za grosz dystansu. Ja rozumiem, brak satysfakcji, dochodzenie swoich praw i stawianie roszczeń, ale jaki jest sens czegoś takiego: "Dżizys, k***a, ja p******ę"??
 12. Ja jestem pełen zrozumienia, że CDP-RED to małe studio, że niewiele osób pracuje nad tymi serwerami, ale z drugiej strony na takich incydentach bardzo cierpi wizerunek firmy. Najpierw problemy niektórych graczy z EK, teraz to - troszkę wstyd. Ale cóż, pozostaje nam czekać... Ciekawe czy CDP przewiduje jakąś rekompensatę, a jak tak, to jaką.
 13. Hm... Dziwne, że nie trafiłem na to info wcześniej. Chodzi mi o producenta kostek. A może, znając moją przeciętną zdolność zapamiętywania nie odbiegającą znacznie od zdolności naćpanej dżdżownicy, po prostu zapomniałem :D. Tak czy siak, bardzo się cieszę tą kolekcjonerką i faktem, że głowa Geralta jest cała, a i błędów CRC nie ma choć instalowałem na Win 7. Jedyne do czego mogę się przyczepić to błędy w druku na papercraftowych figurkach - niektóre cyferki były źle oznaczone, a że moje zdolności manualne nie stoją na zbyt wysokim poziomie po wykładzie trwającym do 19, to wprawiło mnie to w chwilową konsternację i niemożność ich złożenia. Jednak po kilku chwilach kontemplacji udało mi się dojść do rozwiązania i złożyć wszystkie. Szczególnie Draug wygląda zajeżyście!
 14. Kości przypominają mi te, które tworzy Q-workshop. Pod względem wagi, materiału i sposobu wykonania - barwione i tłoczone wzory.
 15. Kodi127

  Arcania vs. Risen

  Jedno w tym tekście jest dla mnie nie do przełknięcia: "System walki też nie zachwyca - kompletna porażka."! Skąd pan wiesz, jeśliś, jak pisałeś, nie grał w żaden z obu tytułów? Musze wyprowadzić z błędu - system walki jest dobry i wg. mnie bardzo dopracowany, więc cały tekst traktuje z lekkim... machnięciem ręką, bo owszem wnosi kilka istotnych rozważań, ale wydaje mi się w niektórych swoich założeniach błędny. Do tego redaktor nie grał w Risen - widać pisał ten tekst za wcześnie. Fajnie natomiast, że są opinie osobistości polskiej branży gier.