Farax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Farax

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ostatni wzięty 2492783050107857145152856 Dzięki
 2. >>Wyobraźcie sobie, że kupujecie rodzinny samochód, ale producent zablokował w nim możliwość otwierania >>bagażnika i wzorem Capcomu twierdzi, że auto jako takie jest sprawne i posiada wiele innych funkcji, ale jeśli >>chcecie przewieźć większy bagaż, musicie uiścić dodatkową opłatę. Przesada, a może wizja tego, co czeka nas >>za kilka lat? Przecież już tak jest. Jeśli kupujesz nowy samochód i nie masz dajmy na to wejścia AUX w radiu. Nie dlatego, że takie masz słabe radio, tylko dlatego, że za AUX trzeba dopłacić. Za dopłatą wycinają małą dziurkę w pulpicie i wpinają 20cm kabel z wtyczką(podobnie z USB). Jakiemu producentowi opłacałoby się zamawiać kilka rodzajów radia/uruchamiać kilka różnych linii produkcyjnych, tylko po to, żeby urozmaicić ofertę? Do tego trzeba by innych płytek drukowanych, osobnego oprogramowania. Strata czasu i mocy przerobowych. To samo w samochodach wyższej klasy. Jeśli za dopłatą jest wabesto, to w tańszej opcji też najprawdopodobniej jest montowane, ale komputer pokładowy nie pozwala na otwarcie zaworów(za opłatą, w serwisie, mogą przeprogramować).
 3. @Henrar 1. Kupiłeś w EA Store angielską, czy po zakupie można wybrać wersję językową do ściągnięcia? 2. Czy gry z EA store działają jak STEAM(konieczne podpięcie do neta, żeby sobie pograć)?
 4. OK, rzadko piszę, ale jednak ta kwestia poważnie mnie zaczęła drażnić. Po co, dlaczego, czemu ten czerwony przycisk "Przeczytaj artykuł/recenzję/cokolwiek" otwiera nowe okno/kartę? 1. Jeśli przeczytałem newsa i chcę zobaczyć reckę to nie potrzebuję już karty newsa, tym bardziej, że ww. recenzja nie znajduje się na jakimś "obcym" portalu. 2. Jeśli nie przeczytałem newsa, to znaczy że i tak go nie przeczytam, bo najczęściej składa się w dość znacznej części z fragmentu wspomnianego już artykułu i tekstu w stylu "Jak chcesz przeczytać to naciśnij przycisk "Chcę przeczytać"". (Niemal?) zawsze ten fragment to wstęp artykułu, a nie notka dla ludzi tl,dr, przez co tym bardziej nie rozumiem, po co link na głównej nie otwiera od razu recenzji.
 5. Farax

  Diablo III - plotek ciąg dalszy

  Dla tych co się wbic nie mogą: http://www.gamespot.com/news/6193003.html wprawdzie w formie pisanej, ale lepsze to niz nic ;|
 6. dzięki wielkie :) btw. wiadomo coś o nowszej wersji manuala/skillwheel''a w związku z "nowymi" nekromantami?
 7. Czy możnaby do tego posta przyklejonego na szczycie dopisać kolejność patchowania(z dodatkiem/bez z unofficial patchami/bez)? Po 1.11 mam instalować kuźnie czy jakiś patch wcześniej(najnowszy?)? Co to za poprawka lokalizacyja 2.0(oficjalna czy nie)? czy 1.11 jest wciąż wymagane? jeśli tak, to czemu jeszcze nie wepchnęli go do tych patchy, co to już ich ze 3 chyba były?
 8. O ilę dobrze kojarzę to trzeba jeździć do wszystkich drogowskazów, zaczynając od najbliższego zamkowi. Będą w nim zapisane wskazówki gdzie jest następny drogowskaz, który trzeba dwiedzić, i tak chyba 12 razy...
 9. A nie da się ustawić normalnego pojedynku i jeden gracz kliknie sobie auto combat?
 10. Źle się wyraziłem. Czytam sobie posty, potem piszę swojego, a tu nagle pojawia się pare wypowiedzi. Nie mija dużo czasu a tu już odpowiedź na mojego posta. Co wy non stop siedzicie i odświeżacie :P ? Dzięki bardzo.
 11. Chcecie się wziąć za poradnik z CH? Chętnie sie przyłączę, ostatnio strasznie mi się nudzi :)