TomAsh

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TomAsh

 • Ranga
  Przodownik
 1. TomAsh

  Spore jak The Sims

  The Sims??? A co to? Na szczęście, nie zamierzam mieć nic wspólnego z jednym i drugim.
 2. TomAsh

  Konkurs Efekt Serii

  Na Mazury poczta już dostarczyła nagrody! He a już zapomniałem że jakieś nagrody mają przysłać ;)
 3. Ja też używam WMP w wersji 11. O niebo lepsze od przereklamowanego winampa. Co do tematu "newsa" : I bardzo dobrze, że znaleźli błąd i o tym poinformowali. Podejrzane byłoby, gdyby do wersji finalnej nie było wieści o znalezionym błędzie, jakimkolwiek, a potem by zaczął się sypać cały system. Pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł. Wkurzające jest to, że producenci oprogramowania o tym nie pamiętają i już w dniu premiery swego programu zmuszeni są publikować krytyczne poprawki.
 4. TomAsh

  Neverwinter Nights patch 1.69- prosmy o spolszczenie

  Aż wstyd się przyznać ale dopiero teraz odnalazłem kto jest autorem tego patcha. Dzięki wielkie ekipo PBC! Świetna robota!
 5. TomAsh

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Co do Cenegi, to wciąż z tyłu trochę zostaje za CDP i gram, ale na przestrzeni kilku lat nauczyli się od przodującej konkurencji jak przyciągnąć klientów. Chociażby Kompania, albo inna sprawa. Jeszcze kilka lat temu strona Cenegi ładowała się kilka minut a teraz sruuut i już jest, to też dużo daje. Ale też mało co się zmienia na ich stronie. W czasie gdy gram.pl doczekało się chyba już trzeciego liftingu to na stronie cenegi żadnych zmian poza zmieniającymi się newsami i wspomnianym tłem co jakiś czas. CDP wciąż prowadzi, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie wraz z pogłębianiem kryzysu.
 6. I pewnie będą schodzić jak świeże bułeczki, bo mało kto czyta komentarze, jeszcze mniej osób zadaje sobie trud przeanalizowania cen i porównania ich u innych sprzedawców, a jeszcze mniej może oprzeć się krzykliwej reklamie, pełnej kolistych kształtów (podstawowy chwyt reklamowy) oraz krzykliwych kolorów. Ze swej strony życzę CDP i gram powodzenia w takich akcjach, ale nie wszyscy dadzą się złapać na lukrowaną otoczkę.
 7. TomAsh

  Brutalne gry nie zwiększają agresji

  Mądre dzieci umieją wybrać sobie formę zabawy stosowną do ich wieku, to tyczy się także gier elektronicznych. Problem w tym, że nie ma mądrych dzieci.
 8. Ekipa rządowa rzeczywiście szuka kozła ofiarnego, za wszelkiego rodzaju zbrodnie jakie się dokonują w kraju i poza jego granicami. A może to właśnie ekipa rządząca jest za to odpowiedzialna, ponieważ co roku wypuszcza na ulice coś ponad 100 tyś. potencjalnych, wyszkolonych w zabijaniu, psychomaniakalnych morderców, w postaci żołnierzy służby zasadniczej. Wyrażam tu swoje zdanie jako obecny rezerwista, że bardziej na mą psychikę oddziaływały działania wojskowe na poligonach, niż jakikolwiek FPP, TPP i inne gry z dozą brutalności. Bardzo fajnie że zwróciliście na to uwagę, bo już dosyć gadania, że gry są be i odpowiadają chyba za wszystkie nieszczęścia dotykające obecny świat, chyba tylko oprócz największej klęski żywiołowej obecnego świata. Polskiego rządu i parlamentu.
 9. TomAsh

  Kilogram miesiąca – konkurs

  Ja udziału nie wezmę ALE TE TEKSTY to sam Pratchett by takich nie wymiślił. Rozbroiły mnie zwłaszcza ten o katarze. Super pomysł na konkurs. Gratulacje!
 10. Aja mam takie pytanie do CDP. Może udałoby się wydać Crusaidera of M & M?
 11. TomAsh

  Office 2007 nieco później?

  A mnie się beta 2 osobiście podoba i jak kolega już zauważył w końcu skończyło się przekopywanie nieczytelnego menu. Oprawa graficzna też robi wrażenie po tych wszystkich jednakowych seriach Offica.
 12. TomAsh

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Serdeczne dzięki. Pozostaje tylko czekać.
 13. TomAsh

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Czy ktoś wie coś na temat polskiej wersji patcha 1.67. Z maila wynika że zapowiada niezła zabawa. Tylko czy ktoś wyda (udostępni) polską wersję. Kto się tym teraz zajmuje?
 14. Takie badania są jak najbardziej potrzebne by przede wszystkim uświadomić rodziców, w co bawią się ich dzieci. Ostatnie zdanie z artykułu jest jak najbardziej nie na miejscu, to jest bardzo poważna sprawa. Mam już dość widoku w kafejce internetowej 6-cio latków wołających do siebie " Zabiję cie, ty SK....SYNU!" Bynajmniej nie grających w PAC-MANA ale w CS:S który, jak się nie mylę jest dozwolony od lat 18 (taki znaczek 18+)
 15. Wtedy The Witcher szybciutko trafi do NXK jako super klasyka:)