Aithieel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  78
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aithieel

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czy moje zamówienie: HD00651578 zostanie dziś wysłane? Zostało złożone i opłacone wczoraj rano. Status wciąż taki sam...
 2. Cześć, Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem. Status mówi, że zostało ono wysłane wczoraj i powinno przyjść dziś (kurier) jednak dziś nikt się u mnie nie pojawił, nie dostałem też mejla z potwierdzeniem wysłania i numerem przesyłki. Dzwoniłem też na infolinię i Pani od Was powiedziała żeby poczekać na numer nadania przesyłki. W związku z tym chciałbym zapytać kiedy mogę oczekiwać przesyłki i czy została ona faktycznie już wysłana? Numer: DI01701520
 3. Matko, dawno nie czytałem nic tak głupiego. Powiedz, że tylko trollujesz.
 4. Aithieel

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Również chciałbym się dowiedzieć czy dostaniemy klucze do wersji cyfrowej 30.06.
 5. Czy dostaniemy klucz do wersji cyfrowej 30.06? Czy też 18.07 :/?
 6. Aithieel

  SimCity (2013) - Temat ogólny

  Kurcze, a ja chyba nie umiem grać. Strefy mieszkaniowe (zadowolenie) stoją w miejscu krzyczą, że chcą sklepów, a sklepy krzyczą, że nie mają kupujących. Eeech.
 7. Aithieel

  SimCity (2013) - Temat ogólny

  Z tego co zauważyłem to można spokojnie wybrac język podczas instalacji. W grze są tylko napisy, nie ma żadnych kwestii mówionych, które mogłyby być zlokalizowane. Nie rzuciły mi się w czy jakieś tragiczne błędy, ale niezbyt zwracałem na nie uwagę. Nooo, więc region gram.pl się rozwija :), mam jednak wrażenie, że moje miasto notuje progres baardzo wolno. (Mój nick w origin: Aithieel)
 8. Chyba wszyscy są w takiej samej sytuacji, mnie też już zaczęło to martwić.
 9. Ja również zadaję to pytanie. Niestety wczoraj po pracy już nie udało mi się nigdzie gry nabyć we Wrocławiu (i internecie - gram.pl). Teraz graniczy to z cudem lub sklepy (internetowe) przeprowadzają nieuczciwe praktyki sprzedając grę za ponad 200zł.
 10. Aithieel

  Diablo III - temat ogólny

  ....chyba dobrze, że nie udało mi się kupić dzisiaj gry /chyba wyprzedali w całym Wrocławiu i w internecie też z tego co widzę /.
 11. Do mnie też. Zaskoczyło mnie to wielkie kartonowe pudło. Teraz tylko czekać na testy :)
 12. Ciemna strona! Imperium jest najlepsze :>
 13. Aithieel

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Naciśnijcie tyldę, wpiszcie komedę showracemenu i możecie zmienić rasę :)