HugoN

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HugoN

 • Ranga
  Obywatel
 1. HugoN

  10 lat Diablo i Battle.netu

  Co do diablo to nigdy nie grałem na BNie ale w solo to tylko jedna gra w mojej pamięci może z nią konkurować FINAL FANTASY VII. PS: Dodam tylko, że pierwszy kontakt z Diablo miałem dopiero w 2000 roku jakiś czas przed wyjściem Diablo II.
 2. HugoN

  Najlepsza gra RPG lat 2000-2005

  Nie to już jest po prostu szczyt chamstwa albo głupoty. Niby dlaczego tak uważasz, że mająjakiś przedrostek przed nazwą RPG wiedz, że poprawnie nie ma na PCeta gry RPG wszystkie noszą nazwe cPRG MMOPRG bądź CORPG. Czy wiesz co wogóle znaczy skrót RPG? W wolnym tłumaczeniu oznacza to gre w odgrywanie ról więc jak dla mnie to tylko MMORPGi i CORPGi mogą być prawdziwymi RPGami w pełnym tego słowa znaczeniu więc nie widze najmniejszego powodu żeby nie można było głosować na nie.
 3. Gratulacje za pomysł :) I jak się dołanczam do życzeń. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! :)
 4. HugoN

  Problem ze zniżką heyah

  Każda gra jest droższa niż jakbyś wydał dozwolony max wPLN a chcę sobie kupić w3 więc darmowa przesyłka odpada.
 5. Mam problem wysłałem smsa z heyah żeby mieć 25% zniżki ale jak się później okazało nie mogę wtedy wydać wPLN a nigdzie wcześniej coś takiego nie było napisane więc chcę się dowiedzieć jak mam zamówić gre w normalnej cenie żebym mógł wykorzystać wPLN bo będę miał wtedy taniej?
 6. HugoN

  Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

  Nie wie dokładnie które mam zmienne a które stałe ale wiem, że to stałe teżń mogę zminić po prostu logując sie na IP kogoś innego kto jest w okręgu tej samej anteny co ja (mam internet radowy jakby ktoś nie zrzumiał).
 7. HugoN

  Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

  Tylko, że ja mam zmienne IP :D więc mam jeszcze szanse dzięki za odpowiedź.
 8. HugoN

  Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

  To skąd one wiedzą to znowu ja a nie ktoś inny a jak bym miał drugie konto to co też by mi sie nie pokazała?
 9. HugoN

  Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

  Ja przed chwilą znalazłemna stronie głównej forum szkoda, że tylko 10 wPLN. Mam pytanie czy jeśli wygrałe jak byłem zalogowany i jak sie wyloguje to mam szanse jeszcze raz jakąś zobaczyć?