bigmagic

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  139
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bigmagic

 • Ranga
  Przodownik
 1. byłem userem numer 545. kiedy zostaną rozesłane kody?
 2. nie ma to jak skrót newsów z całego tygodnia... btw. Czemu ona się tak dziwnie i sztucznie śmieje??
 3. Powiedział co wiedział :) Prace nad "kontrolerami mózgowymi" trwały od dluzszego czasu i tak naprawdę to chyba każdy z nas na to czekał. Jak to przedmowca napisał to będzie grubo gdy się pobawimy rękawiczkami, które przeniosą nasze ruchy na ekran monitora. Elektroniczna rozrywka staje się coraz realniejsza. ( z jednej strony dobrze z drugiej źle) Ale kazdy z nas marzył kiedys o przebraniu sie w stroj zrobiony z czujnikow i wcieleniu np. w Maxa lub Bezimiennego. A teraz to będzie w końcu można zrobić (chyba znów zacznę grac w jedi academy:)) Szkoda tylko, że cena jak na polskie realia troszkę odstrasza. Ale być może wkrótce się doczekamy czegoś w bardziej przestępnej cenie by każdy gracz mógł się zaopatrzyć w swojego wymarzonego "mózgowego pada"
 4. bigmagic

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  wszystkie rozniesione. Bo nawet jak masz w dzienniku, że poszczególna sefira jest w monolicie to już mam 10 pozycji. A pozatym w ekwipunku już nie mam żadnej.
 5. bigmagic

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Dlaczego jak rozmieściłem wszystkie sefiry to nie mogę wejść do wiezy i nie zalicza mi tego zadania??
 6. bigmagic

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Krótko zwięźle i ma temat. Co daję te karty, które się zbiera po "upojnych nocach"?
 7. Teraz to zamiast spankia jedzenia picia i wszelkich innych czynności życiowych gra się w wiedźmina :p Btw. co zrobic zeby na 1 gb ramu i win vista tak strasznie długo sie nie loadingował między lokacjami? (Coś oprócz dokupienia ramu i zmiany visty oczywiście)
 8. No nareszcie te stress testy się skończą. Ale będzie ciekawie jak 500 osób bedzie chciało wbić o 18 a serw pomieści 96 graczy.
 9. bigmagic

  Intro Icewind Dale

  Można to pobrać czy prawa autorskie nie pozwalają. Jeżeli można to czy ktoś by mógł mi dać linka do intro?
 10. A co byśta powiedzieli na książke z wiedźminem?
 11. bigmagic

  Neverwinter Nights 2

  hi. Panowie Może mi ktoś z Neverem pomóc. Żadna postać nie chce za mną chodzić (walczyć też nie) Niemam trybu marionetek. Wszedłem sobie raz do twierdzy na rozstajach i do tego czasu było gut, a teraz stoją przy każdym wejściu do lokacji i nie chcą się ruszyc zupełnie jakby mieli włączony tryb marionetek tyle tylko, że go nie mają. Wie ktoś jak zaradzić czy pisać do cdp pomocy, która mi odpowie za 2 miechy?
 12. bigmagic

  Neverwinter Nights 2- Temat tylko dla krasnoludów

  Jedynym głupcem narazie jesteś tu ty ponieważ nie potrafisz zrozumieć, że to gracze tworzą swe postacie a nie to co jest przyjęte jako schemat. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć i dogmatycznie trzymasz się zasad to już twój problem. Swoją drogą przez twoje wyimaginowane poczucie wielkości i dogmatyzmu Lailonn zrobiliśmy 3 strony offtopa.
 13. bigmagic

  Neverwinter Nights 2- Temat tylko dla krasnoludów

  To jest normalny podręcznik do 3 edycji d&d , o której cały czas w tym temacie mówimy. Coś widzę, że to ci umknęło. Powiem tyle. Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie.
 14. bigmagic

  Neverwinter Nights 2- Temat tylko dla krasnoludów

  Tylko usuń tylną część linka tuż przed znacznikiem IMG bo ci nie odpalą zdjątka