PsychoMan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2338
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PsychoMan

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Cofnij się kawałeczek do jaskini, będą tam schody do komnat prowadzących cię do przytoczonego przezeń mostka.
 2. Do grania w dodatek musisz mieć odpowiednio wysoki poziom. Ale na starcie masz do wyboru kilka predefiniowanych postaci, z których możesz sobie jedną wybrać i od razu zacząć od dodatku.
 3. PsychoMan

  Opera - temat ogólny

  Po prostu klikasz ikonkę RSSów na stronie którą chcesz subskrybować (albo w prawym końcu pasku adresu tej strony) i wsio.
 4. PsychoMan

  Pink Floyd - temat ogólny [M]

  Ja czytałem gdzieś pewna interpretację, którą zmodyfikowałem własnymi przemyśleniami i już wam prezentuję. Otóż, zacznijmy od tego, że faszystowski Pink śpiewa: Pink isn''t well, he stayed back at the hotel And they sent us along as a surrogate band co sugeruje, że mamy tu do czynienia ze schizofrenikiem a dokładniej z jego złą naturą. Szaleńcem, który żyje we własnym świecie (co jest później potwierdzone w scenie w łazience i utworze The Trial), stąd przesadyzm tej sceny. Natomiast ogólnie takie przedstawienie tego szaleństwa ma pokazywać jaką władzę mają gwiazdy rocka nad swoimi fanami. Mniej więcej chodzi o np. przypadek, gdy taki wokalista raz klaśnie w dłonie i już cały kilkudziesięciotysięczny stadion robi to samo, wyobraźcie sobie co się wtedy dzieje w psychice takiego człowieka.
 5. Kolega wyżej jest, z tego co widzę, sporym entuzjastą Rusha. Więc może wypowiem się ja, który aż tak bardzo ich nie lubi. Generalnie ze swojej strony polecam absolutnie fantastyczną płytę 2112. Próbowałem się przekonać jeszcze do Moving Pictures i bodaj Permanent Waves, ale one mi nie podeszły jakoś. Natomiast wyżej wspomnianą uważam za małe arcydzieło i od niej polecam zacząć zapoznawanie się z twórczością zespołu. Nie będę się rozpisywał nad strukturą tej płyty bo wystarczy rzut okiem na tracklistę na wiki i będziesz wiedział jakiego rodzaju to płyta, a samej treści też nie mam co opisywać, bo jedno przesłuchanie da ci więcej niż tysiondz mych słów ;)
 6. PsychoMan

  Dungeon Siege

  Jak dobrze pamiętam to za więzieniem są drzwi, które otwierają się po pogadance z królem. Przeszedłeś przez nie? Ciężko mi sobie wyobrazić z czym dalej możesz mieć problem, bo nie ma tam jakiś ślepych uliczek, czy dziwacznych zagadek, które mogłyby cię wstrzymać.
 7. PsychoMan

  Opera - temat ogólny

  Nie trzeba się tak bujać jak to jest opisane w linku od hans_olo, można prościej. Klikasz sobie prawym na pole do wprowadzania tekstu. Np. tu gdzie piszesz posta na gram.pl wybierasz Słowniki i dalej Dodaj lub usuń słowniki. Potem już sobie chyba poradzisz.
 8. Niewątpliwie wspaniałym pomysłem panów z GPG było dodanie funkcji backupu do patcha, co powoduje, że przed zainstalowaniem go najpierw wykonuje się kopia zapasowa całej gry, tak więc wymagane jest przynajmniej tyle wolnego miejsca ile zajmuje gra. Wywal trochę zbędnego badziewia (każdy jakieś ma :)) i spróbuj ponownie.
 9. PsychoMan

  Wojsko - Temat Ogólny

  Pewnie juz ktoś pytał o to, ale spytam jeszcze ja. Czy zasadniczo po wprowadzeniu słuzby zawodowej muszę (jako student) udawać się jeszcze do WKU po coś? Jakąś pieczątkę w książeczce wojskowej, czy coś?
 10. Właściwie to mogłem ci tego samego dnia co zadałeś to pytanie napisać o patchu, ale nie sądziłem, ze problem jest tak błachy. Ale parę dni potem szukając informacji dla siebie natknąłem sie na changelog z tego patcha i mi się twój post przypomniał. Swoja drogą, powiem ci to co napisałem już tu kwantyllionowi ludzi wcześniej. Nie martw sie, że trochę źle rozwiniesz postać. To nie Diablo2, że jeden źle dodany punkt umiejętności i w którymś momencie gry sie zatniesz i ie dasz rady przejsć dalej. Ta gra jest poprostu łatwa, ma dać ci przyjemnośc z bezproblemowego wyżynania mas wrogów, a nie frustrować koniecznościa przeczytania miliona internetowych poradników o rozwijaniu postaci.
 11. A kto wygrał, jeśli można spytać? Mercury?
 12. PsychoMan

  Opera - temat ogólny

  To może powiesz na jakiej stronie ten filmik chcesz obejrzeć?
 13. PsychoMan

  Opera - temat ogólny

  Flash? Aspell. O czymś takim to nie słyszałem. Ale poguglaj "opera javascript", może cos podobnego wynajdziesz.
 14. Gdzieś tam w okolicy jest ukryty przycisk na ścianie, który otworzy ci przejście. Szukaj na minimapce niebieskich kropek.