Endarajmiok

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Endarajmiok

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jak wygląda sprawa z EK Afterfalla? Kiedy planujecie mniej więcej przesyłkę? Na stronie CDP pisze też, że "Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Edycję Kolekcjonerską Afterfalla otrzymają swoje egzemplarze w najbliższym czasie razem ze specjalnym upominkiem (o szczegóły należy pytać sprzedawcę)." - i o ten upominek też się pytam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. Jak szybko jesteście więc w stanie wysłać elementy EK zamówione w pre-orderze i czy klienci mogą liczyć, z racji opóźnienia, na jakiś bonus?
 3. Ile jeszcze potrwa produkcja elementów do EK Afterfalla?
 4. Endarajmiok

  Afterfall: Insanity – demo już dostępne

  Odnośnie oceny z Game Chronicles - rozmawiałem z panem prezesem. Serwis ten otrzymał wersję do zrobienia zapowiedzi, nie recenzji. Jak już, to za pierwszą ocenę należy liczyć ocenę 8/10 - http://www.gamingexaminer.com/afterfall-insanity-a-great-survival-horror-title-youve-probably-never-heard-of/11695/2/.
 5. No cóż, to kwestia (mam nadzieję) raczej oczywista, po prostu ciekawi mnie czy w EK będzie to ładne opakowanie, które widnieje przy edycji normalnej czy coś innego, np. płyta będzie w tym czymś, co na zdjęciu jest pod plakatem. Duperela, ale mnie to interesuje. Przepraszam za wybuch, ale ostatnio jakoś nie potrafię się dopatrzeć odpowiedzi na ani jedno pytanie, a miałem ciężki dzień.
 6. Donnerwetter! Na ostatnie 3 posty zero jakiejkolwiek reakcji! " http://www.gram.pl/www/01/swf/afterfall_es_high.jpg "Płyta DVD z grą Afterfall: InSanity" A co z pudełkiem od tejże płyty? Na zdjęciu nic nie ma. " To jest dla mnie dość paląca kwestia, i tym razem jednak bym wolał dostać wreszcie odpowiedź!
 7. Dobra, EK podana i to całkiem ładna. Tylko jedno mnie dziwi: http://www.gram.pl/www/01/swf/afterfall_es_high.jpg "Płyta DVD z grą Afterfall: InSanity" A co z pudełkiem od tejże płyty? Na zdjęciu nic nie ma.
 8. Dobra, EK podana i to całkiem ładna. Tylko jedno mnie dziwi: http://www.gram.pl/www/01/swf/afterfall_es_high.jpg "Płyta DVD z grą Afterfall: InSanity" A co z pudełkiem od tejże płyty? Na zdjęciu nic nie ma.
 9. Podepnę się pod pytanie Rudena. Mam wrażenie, że czekam na Godota a nie na Edycję Kolekcjonerską.
 10. Obiecywaliście ciąg tekstów o historii świata. Co z tym?
 11. 2. Przy takiej promocji (to jest, organizowanej razem z instytucją charytatywną), moglibyście może poszukać reklamy na stronach niekoniecznie związanych z grami, np. z jakimiś serwisami chrześcijańskimi? Skoro pieniądze idą na szczytny cel to mogliby zareklamować, w Polsce dodatkowo zwróciłyby uwagę na fakt, że gra jest robiona przez Polaków.... Wyobrażacie sobie te zastępy przysłowiowych "moherowych babć" masowo wykupujących klucze? 3. Do tego jeszcze raz ponawiam kwestię EK. Mam nadzieję że szybko wyjaśnicie tą kwestię.
 12. Dobra, widzę że powoli uzupełniacie stronę, ale nie ma tam np. dev-diarów czy pierwszego teasera. Co z nimi? Macie też na swojej stronie "słuchaj nowego klipu każdego dnia". Po pierwsze, słabo widać że dostępny już jest jeden klip. Po drugie, czemu tylko po angielsku? Przydałaby się polska wersja, byśmy mogli się z panem Żebrowskim oswoić.
 13. 1. Kiedy będzie wiadomo, z jaką fundacją charytatywną nawiązaliście kontakt? Tym prędzej to uczynicie tym lepiej, nie dość że takowa mogłaby was dodatkowo rozreklamować, to jeszcze upewnilibyście tym sceptyków, że ta fundacja charytatywna to nie "fundusz pomocy pracownikom NEG" :D. 2. Dodatkowo, w takiej sytuacji, moglibyście poszukać reklamy na stronach niekoniecznie związanych z grami, może np. z jakimiś serwisami chrześcijańskimi? Skoro pieniądze idą na szczytny cel to mogliby zareklamować, w Polsce dodatkowo zwróciłyby uwagę na fakt, że gra jest robiona przez Polaków.... Wyobrażacie sobie te zastępy przysłowiowych "moherowych babć" masowo wykupujących klucze? 3. Do tego jeszcze raz ponawiam kwestię EK i wymagań. Mam nadzieję że szybko wyjaśnicie te kwestie! Powodzenia, panowie!
 14. Endarajmiok

  Znamy datę premiery Afterfall: Insanity!

  Pudełkowa wersja ma być, nawet kolekcjonerkę planują.
 15. Endarajmiok

  Znamy datę premiery Afterfall: Insanity!

  Pudełkowa wersja ma być, nawet kolekcjonerkę planują.