jakubcjusz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1397
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O jakubcjusz

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. No nie wiem, ja tam ostatnio w twierdzenia Obsidianiu nie wierzę. Najpierw twierdzili, że Outer Worlds będzie w pudełkach, potem stwierdzili, że na PC jednak nie. Twierdzili, że Outer Worlds wyjdzie na Steamie, teraz twierdzą, że jednak Epic... Chłopaki szybko swoje twierdznia zmieniają...
 2. W ogóle ten chór jest świetny. Polecam posłuchać jak wykonują Africa. 
 3. Wg. twórców to wciąż jest prequel, jakieś 20 lat przed BG&E 1. W tej części mamy dowiedzieć się jak Jade trafiła na Hillys i co robiła zanim tam trafiła. Jeśli faktycznie Jade miała 20 lat w jedynce, to widać twórcy to przeoczyli :P (podobnie jak ja). Osobiście biorę poprawkę na to, że to świat pełen dziwnych istot, więc tak naprawdę nie wiadomo jak długo żyją ludzie.
 4. Nie liczyłbym na spolszczenie - za dużo tekstu (czytaj: droga lokalizacja) w stosunku do tak małego rynku jakim jest Polska.
 5. Zekkownik, IMO DS9 rozkręca się dopiero w 4tym sezonie (ale za to od tego momentu to już najwyższy poziom). Niemniej też polecam autorowi przemęczyć początek, żeby delektować się genialnym finałem. A co do TNG: obejrzyj chociaż odcinek The Inner Light - gwarantuję, że się nie zawiedziesz.
 6. Problem z tym newsem jest taki, że funkcja cross-play jest już dawno zaimplementowana (choć pojęcia nie mam jak to działa na Stwitchu). To o czym piszą twórcy to "cross-play party support" czyli możliwość tworzenia drużyn pomiędzy platformami. Podsumowując: jak włączysz mecz, masz szansę spotkać graczy ze wszystkich platform. Czego nie możesz zrobić, to stworzyć drużyny ze znajomymi, którzy mają inną platformę niż Ty.
 7. "Twórcy gry zapowiedzieli również, że tytuł ten doczeka się cross-playu. Oznacza to, że będziemy mogli zagrać równocześnie z posiadaczami wersji na PC, Xboksa One czy Nintendo Switcha." A to bardzo ciekawe, bo jestem pewien, że grałem już przeciwko posiadaczom konsol... A może chodzi o to, że będzie można tworzyć drużyny "cross platformowe"?
 8. Choć osobiście uważam, że SOMA jako horror straszyła słabo, to już klimat miażdżył a i historia bardzo mnie wciągnęła. Na pewno zainteresuję się kolejnymi produkcjami tego studia.
 9. A ja uważam że każda gra powinna mieć dubbing. A ponieważ jestem hedonisą, potrzeby innych mnie nie interesują ;)
 10. Z tego co się orientuję to nie do końca tak działa - cenę ustala deweloper/wydawca i może to zrobić niezależnie dla każdej waluty - dlatego zawsze mieliśmy cenę taką jak na zachodzie, po prostu wydawca ustalał cenę w Euro, a że Polska na Steam była oznaczona jako "Euro", taką cenę widzieliśmy. Teraz wydawcy będą mogli ustalić niezależną cenę w PLN, więc ceny faktycznie mogą się różnić, choć oczywiście nikt i nic nie zabroni wydawcy ustalenia ceny w PLN wyższej niż w Euro :)
 11. jakubcjusz

  Nie będzie DLC do gry Elex

  Pełny, kompletny produkt w dniu premiery? Nie uwierzę jak nie zobaczę!
 12. Zaraz, zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Za oszukiwanie w konkretnej grze, komuś zablokowano dostęp nie do tej gry, ale do wszystkich legalnie zakupionych tytułów?
 13. A polskiego dubbingu jak nie było, tak nie ma... Ech... Nadzieja umiera ostatnia....
 14. Też się machnąłem, tym bardziej, że swego czasu Ragnar zapowiadał "The Longest Journey Home".
 15. Chyba żartujesz. Akurat Mass Effect 2 miało durną fabułę i skupiało się głównie na nudnej akcji. KOTOR był pełnoprawnym RPG'iem, Mass Effect 2 (mimo mojej ogólnej sympatii dla tego uniwersum i uwielbienia części pierwszej) to nawet koło RPG'a nie stało.