kill69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  262
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kill69

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery > te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące > mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów. Rożnica między 4k, a 6 jest kolosalna. I to nie tylko przez fakt, że spora część punktów jest już nie do zdobycia.
 2. > Moim zdaniem PvP w tej grze jest nie do odratowania bez całkowitej zmiany mechaniki gry, > zwłaszcza leżenia/dobijania po stracie hp i systemu broni/skillów. Nowe tryby tutaj nie > pomogą. Jestem dokładnie tego samego zdania. Nawet dodanie prawdziwego healera/supportera raczej by nie pomogło. Elity są gówniane jak i cały system tworzenia buildów. To pasuje do WvW, a nie do PvP którym stało GW.
 3. Jak ktoś nie lubi TD to go będzie nudzić. Tylko w takim razie pytanie dlaczego gra w grę z gatunku, którego nie lubi. Ja ten gatunek bardzo lubię dlatego w PCtowej wersji tej gry mam ponad 40h, a w innych tego typu grach kolejne setki.
 4. Dość śmieszna promocja zwłaszcza, że te same gry obecnie z Orgina można (w niektórych przypadkach) dorwać sporo taniej. Choćby takiego BF3.
 5. Prace nad Rage 2 zostały bowiem zawieszone z uwagi na niezadowalającą sprzedaż pierwszej części. Z tych samych powodów ukazało się mniej dystrybuowanych drogą cyfrową dodatków niż pierwotnie zakładano. Niech zaczną robić gry, które sa grywalne i mogą konkurować z innymi wydawanymi grami. 20zł dałem za RAGE i żałuję wydajnej kasy...
 6. To jest zwykła reklama dla skelpu z e-bookami, z resztą podobnie jak wszystkie inne "bonusy" Żaden z nich nie tworzy jakiekolwiek wartości dla osoby kupującej bo jaka wartość może mieć fragment opowiadania...Darmowy kurier jest 100 razy lepszy i niektórzy już to zrozumieli. Lepiej mieć produkt o te 10-15% taniej. A do tego sprowadza się darmowy kurier. A kasę zaoszczędzoną w ten sposób mozna przeznaczyć na całe opowiadanie zamiast dwóch - trzech tych samych fragmentów.
 7. kill69

  Path of Exile - recenzja

  Odpowiedziałem gdybyś umiał/zechcial przeczytać cały post do końca to byś może doszedł do tego.
 8. kill69

  Path of Exile - recenzja

  I co z tego? To cos nowego, ze bety są traktowanie jako normalne gery? Mimo to nigdy do tej pory nie spotkałem sie z recenzja bety. W minecrafta ludzie grali (bez wiekszych probleów od alfy) Było coś zablokowane ? nie tylko dodawane jak W PoE - choćby nowe skille, coś nie działało ? też nie bo ludzie (i ja) w to grali. Więc czemu recenzje zaczęły wyskakiwac dopiero po oficjalnym wyjściu tej gry z bety? Beta to beta gra nadal niedokończona zdaniem twórców. Równie dobrze w takim razie można bylo by pójśc w drugą stronę i stwierdzic, ze np. SimCity, jest nadal w becie. Serwery nie działaja, AI jest głupie jak but etc.etc.
 9. kill69

  Path of Exile - recenzja

  Recenzowanie gry będącej nadal w fazie bety jest pomyłką to po pierwsze. Po drugie jeżeli system ekwipunku i craftinfg nie wnosi kompletnie nic nowego to serdecznie współczuje recenzentowi :)
 10. > Oby to był ktoś komu nie będzie zależało na robieniu DLC i czerpaniu z nich kasy! Poprzedni poleciał za "zbyt niskie zyski" więc nie liczył bym na zbyt wiele
 11. kill69

  Fez na PC z datą premiery

  yay :) bardzo fajnie. Ciekawe ile bedzie kosztować.
 12. Castlevania w moim odczuciu ma sens by sie pojawił na PC chocby ze względu na fakt, ze dwójka została zapowiedziana oficjalnie na PC. Nie mniej bardzo bym sie ucieszył za równo z Castlevania jak i z Mortala na PC. Obie to (podobno) dobre gry i obie chętnie bym sprawdził :)
 13. Bardzo mnie cieszy informacja, że udało się pomimo problemów ukończyć pracę. Jako szczęśliwy posiadacz DA:UE kupionego niegdyś za 20zł bardzo dziękuję za spolszczenie, będzie to dobry motywator by w koncu ogarnąć tą grę :)
 14. > Ja mam chyba pecha do tego producenta : > Pierwsza mysz - Roccat Kone - co dziwne nie padła słynna rolka tylko laser. Nie serwisują > bo stary model więc zwrot kasy. To samo. Po BSODzie padł laser. Dali mi ten sam model (mogłem wybrać kase) W nowa po półtora roku lewy przycisk zaczął chodzić strasznie płytko, na tyle, że w zasadzie się nie klikał. Okazało się, ze...fragment plastiku zwyczajnie się wgiął od elementu odpowiedzialnego za klikanie. na szczęście zaklejenie dziury wystarczyło. Podkładka od nich (nie pamietam nazwy) to okrutny fail. Po kilku dniach cała sie porysowała, a póżniej powyginała. Lepsza kupiłem za 10zł...
 15. Kolejne cudo Bagińskiego? Redzi zawsze do tej pory (chyba) zlecali to jemu? Tak jest i w tym wypadku?