Maker3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1382
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Maker3

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. > zgarnąłbym dla siebie, ale to wymaga zainstalowanie uplay''a :\ Można dodać do biblioteki przez WWW. PS Gdzie zniknął Disqus?
 2. > Gówniarska zagrywka Spencera. Przypomina mi zachowanie niektórych forumowiczów. Spencer > tak naprawdę się tej obniżki boi, bo pozostaje wobec niej bezbronny jak małe dziecko, > więc - zawczasu - woli ją obśmiać i wyszydzić, bo naiwnie wierzy, że władze Sony się > tym przejmą i ceny NIE obniżą. Jeśli cena PS4 zrówna się z XOne, to ponownie w wojnie > o przewagę zaczną się liczyć różnice w możliwościach obydwu konsol. A wtedy, hmm... ;P Przecież XONE też czeka obniżka. Byłbym naprawdę zdziwiony, gdyby przed okresem świątecznym nie obniżyli ceny o kolejne 50 dolarów, w końcu od ostatniej obniżki minie wtedy rok.
 3. Szybki remaster na zamówienie, żeby było coś do Plusa.
 4. Nie będzie wersji SLIM PS4/XONE dopuki podwykonawcy AMD (TSMC) nie będą wstanie dostaczać chipów 16nm. Do tego czasu nie można na nic liczyć.
 5. > Czuję, że wyjdzie taki potworek jak Order 1886 z PS4. No, co ty. Remedy gwarantuje jednak pewny poziom.
 6. Nie wiem skąd, ale ubzdurałem sobie kiedyś, że ta gra ma co-opa. Ogarnałem kogoś do grania, a tu zonk. I tak gra czeka od tego czasu.
 7. Ostatnio na Gamescomowej konferencji wyświetlili listę partnerów, którzy wspierają wsteczną kompatybilność i nie było na niej Rockstara, a RDR był dosyć wyczekiwaną pozycją Ale wszyscy pozostali raczej są: 2K Bandai Namco Games Bethesda Capcom Codemasters Deep Silver Disney Interactive Electronic Arts Koei Tecmo Games Majesco Sega Square Enix Ubisoft Warner Bros.
 8. Wymagania są raczej na poziomie Fify. Wiedźmin nominalnie miał GTX660, a tutaj jest sporo gorszy GTX650.
 9. No to tym bardziej. Zdecydowana większość posiadaczy X360/PS3 jeszcze nie kupiła nowych konsol. Gearsy i Uncharted to niepodważalnie system sellery, a zakup dwóch konsol jednocześnie to nie takie hop siup, więc sprzedaż obu może ucierpieć.
 10. Ale w czym te gry kolidują? Uncharted miał być chyba wiosną, czy znowu go przesunęli? A Tomb Raider na jesień. Niby jedna gra na 10h ma tak nasycić ludzi, że po pół roku nie kupią sobie czegoś nowego? Poza tym to mocno różne gry. Uncharted bliżej do strzelania TPP z systemem osłon. To chyba bardziej wyniki U4 mogą być zagrożone jak wyjdą Gearsy4 wg twojej logiki.
 11. > > A czy to prawda że pierwsza i druga część Uncharted będzie w pełnej polskiej wersji > językowej? > > > Druga część była po polsku już na PS3, tylko jedynka jest w oryginale. Dwójka nie miała spolszczonego tytułu, więc ta pełna polska wersja tak w 99,9%.
 12. > Drętwe CGI. Nie miałbym nawet ochoty pograć w odświeżoną wersje, wolałbym dwie kolejne > części na PC. Mamy trzy części na x360, kto normalny wydaje tylko jedna na PC. I co mam > im łaskawie dziękować ze dali mi pograć w tak naprawdę sam epilog całej historii? Jakie > racjonalne argumenty stały za zatrzymaniem kolejnych części na PC? Za mało zarobili? To jest zachęta do zakupu XONE.
 13. > > kolejne 3. Na ps4 jakiś czas nic nie było jakbys nie pamiętam - nie mówimy o indykach > > > ;P > > W tym roku było już chyba 7 exclusivów i 3 jeszcze w tym roku więc ten rok jeżeli się > nie myle +/-1 zamknie się w 10 tytułach. Tylko exclusive nie czasowych. Mowa o produktach > AAA. > > PS. Nie liczyłem także remasterów. 2 świetne. lecz jak mówiłem nie liczyłem ich. Był jeden, Bloodborne. Reszta to albo jakieś porażki (Order) albo tak małe indyki, że twórcy nie mieli odpowiednich zasobów, aby zrobić od razu premierę na wszystkich urządzeniach.
 14. > > Dobrze zrozumiałem gra nie będzie chodzić na Win 8.1 ?? > Nikt tego nie powiedział. Windows 10 odnosi się do dystrybucji przez Windows 10 Store. Ale jeśli wykorzystują DX12 to całkiem możliwe.
 15. Zawsze są chyba 3 kolory strojów do wyboru, więc spokojnie można tami samymi drużynami. I to jest chyba najuczciwsze rozwiązanie, bo każdy ma identycznych graczy. Choć nadal Fifa, to gra w pełni losowa. Jakiś tam skrypt decyduje czy bramkarz obroni czy nie.