RakuPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  860
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RakuPL

 • Ranga
  Delegat
 1. Witam, Zamówienie złożone dzisiaj jakieś 15 minut temu. Przyszło potwierdzenie z PayU, ale kluczy jak nie było tak nie ma. Nawet potwierdzenia złożenia zamówienia od Was. Nr zamówienia: Z304461559. Proszę o sprawdzenie co się stało z ww. zamówieniem. Dziękuję.
 2. RakuPL

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Zapłaciłem za DLC Horse Lords w Cyfrogramie, maile z PayU przyszły, a dodatku nie widać, ani u mnie na mailu ani w zamówieniach na koncie. O co chodzi? ;-)
 3. RakuPL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  No i wszystko jasne. Czyli jednak coś z eksploracji zostanie, zamiast eksploatacji szybkiej podróży z drogowskazów ;) Ciekawe jakie jeszcze wątpliwości przede mną, skoro po jakiejś 1,5h coś takiego mi do głowy wpadło :P Chociaż w sumie powinienem się cieszyć, że gra działa u mnie, bo spodziewałem się gorszej wydajności ;)
 4. RakuPL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czyli to jednak chodzi o takie, że tak powiem, główniejsze lokacje? ;) Ja myślałem, że to dotyczy każdej nawet mniejszej typu chata zielarki itp. :P Teraz już chyba wiem czemu nie działało. Dzięki Rick.
 5. RakuPL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  To może mi ktoś wyjaśnić jak to działa? Chwilę pograłem i chciałem od drogowskazu wybrać się w drogę do miejsca wykonania pewnego zadania i klikając na mapie nic takiego nie miało miejsca? Co robię źle? :)
 6. RakuPL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy ktoś może wyjaśnić mi czy drogowskazy służą tylko do szybkiego przemieszczania się pomiędzy nimi czy do konkretnych lokacji też?
 7. RakuPL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy ktoś próbował odpalić na czymś podobnym do mojego złomka z sygnaturki? :P
 8. Nie masz figurki świnki w ekwipunku? Jak tak to włóż ją w odpowiedni slot w ekwipunku postaci ;)
 9. Można dostosować wielkość czcionki z tego co widziałem w opcjach ;)
 10. Ja to się bałem, że na moim "złomku" z sygnatury będzie kiepsko działać, ale na szczęście nie zauważyłem żadnych zgrzytów, aczkolwiek fpsów nie sprawdzałem, a mój monitor obsługuje rozdzielczość zaledwie 1366x768 :P
 11. Jest ikona chmurki, więc sejwy są zapisywane też w Steam Cloud.
 12. Na stronie oficjalnej jak byk piszą, że Coming Thursday 26th March 9AM PST, 17 CET ;)
 13. Tak można już pobierać (6GB), aczkolwiek gra będzie u nas odblokowana jutro prawdopodobnie o 17:00.
 14. Na stronie eternity.obsidian.net trzeba się zalogować na swoje konto i w zakładce Products mamy wybór klucza Steam lub GOG.
 15. Można już odbierać swoje klucze. Edycja cyfrowa aktywuje się na Steam jako Pillars of Eternity - Kickstarter Hero Edition.