nieszczescie

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  686
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nieszczescie

 • Ranga
  Delegat
 1. nieszczescie

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Centaury i Tengu są w GW2 i żadne z nich nie jest grywalną rasą, więc fakt, że coś jest niegrywalne teraz nie znaczy, że później nie może być. Zresztą nie ma co gdybać, jeszcze nawet nie ma premiery podstawki :) Osobiście jednak chciałbym wprowadzenia żab w dodatku z Eloną i Tengu w dodatku z Canthą.
 2. nieszczescie

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  O! Margonici albo Hekeci, innych ras, które mają jakąś kulturę społeczną w Elonie chyba nie ma. Chyba, że dostaniemy coś z kosmosu jak Draenei w wowie :) @Dregorio mam nadzieję, że w dodatkach będą dochodziły nowe profesje oraz bronie do użycia dla starych. Póki co mi brakuje kosy i włóczni, mogliby dać jakąś nową profesje, która korzysta z obu. Takie połączenie paragona i derwa.
 3. nieszczescie

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Tengu do dodatku z Eloną nie pasują, oni pewnie będą grywalną rasą po dodaniu Canthy. Przy dodatku z Crystal Desert i Eloną jako grywalną rasę obstawiałbym Heketów.
 4. Pre-order Guild Wars 2 z waszego sklepu daje dostęp do jedno dniowego head-startu ?
 5. nieszczescie

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Pre-order z gramu daje dostęp do jedno dniowego head-startu ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji, a wolę się upewnić.
 6. nieszczescie

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Z tego co pamiętam w prawdziwym PvP ma nie być raciali. Być może filmik w którym to widziałeś był z WvW, gdzie raciali już można używać.
 7. Witam, mam problem z napisaniem programu w C. Program ma pobierać od użytkownika hasło i zapisywać je poziomo jak w krzyżówce. Potem program ma pobierać ze słownika hasło i dopisywać je do krzyżówki na zasadzie: Hasło kot - tworzy dynamicznie pamięć dla słowa kot K OWAL pobiera ze słownika słowo na K i alokuje dynamicznie dla niego pamięć. O RFEUSZ pobiera ze słownika słowo na O i alokuje dynamicznie dla niego pamięć. T YMON pobiera ze słownika slowo na T i alokuje dynamicznie dla niego pamięć. Wersja podstawowa programu(czyli taka jaką chce napisać) ma tylko pobrać hasło, alokować dla niego pamięć i alokować dynamicznie pamięć dla pojedynczych liter, efekt ma wyglądać mniej więcej tak: K O T Mój kod wygląda tak: #include <stdio.h> #include <string.h> #include <stdlib.h> int main(void) { int i, n, m; char bufor[200]; char bufor2[200]; char *haslo; char **krzyzowka; printf("Podaj haslo:\n"); scanf("%s", bufor); n = strlen(bufor); haslo = (char *) malloc(n * sizeof(char)); strcpy(haslo,bufor); printf("%d\n", n); krzyzowka = (char **) malloc(n * sizeof(char)); for(i=0; i< n; i++) { *bufor2= *(haslo+i); m = strlen(bufor2); printf("%d\n", m); *(krzyzowka+i) = (char *) malloc(m * sizeof(char)); strcpy(*(krzyzowka+i),bufor2); printf("%s\n", *(krzyzowka+i)); free(*(krzyzowka+i)); } free(krzyzowka); free(haslo); return 0; } Gdzieś błąd i nie mogę go znaleźć, będę wdzięczny jeśli ktoś mi to poprawi :)
 8. nieszczescie

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Mam uzupełnić tabelkę, w którą wpiszę firmy, które mogłyby być zainteresowane kupnem algorytmu klasyfikującego. Wpisałem 4 firmy(Google, Microsoft, Proszyński, NetSprint.pl) i wciąż potrzebuje 6 innych. Jakieś pomysły ?
 9. nieszczescie

  Manga i Anime - temat ogólny

  ...echhh żal mi samego siebie, byłem w takiej ekstazie, że nie zauważyłem, że jest jeszcze jedna strona, na której jest Law.... Co to OP robi z ludźmi. W sumie dawno nie pisałem to od razu się wypowiem co do całej sagi. To co zrobił Oda jest epickie. Wielka akcja z uwolnieniem, jej finał, potęga WB, nowa siła BB - masakra. Inni powinni się od niego uczyć. Chcę więcej tak świetnych sag i chcę powrotu załogi, bo ta okładka nowego chaptera mnie wzruszyła.
 10. nieszczescie

  Manga i Anime - temat ogólny

  One Piece 578: Edit: Dobra znalazłem... ta flaga jest - kocham OP!
 11. nieszczescie

  One Piece - Temat ogólny

  Przeczytajcie końcówkę: http://mangahelpers.com/news/details/292 Czyżbym miał mieć kolejny powód by pomodlić się do Ody?
 12. nieszczescie

  Futurama - temat ogólny

  Obejrzałem dziś pierwszy sezon.... chyba się zakochałem xD I mam takie pytanie: kiedy oglądać filmy?
 13. nieszczescie

  Guild Wars - Temat ogólny

  Można prosić o wypisanie profesji, które biorą udział w farmie? Bo ciekawi mnie czy jest tam miejsce dla ryta lub elema.
 14. nieszczescie

  Battlefield Heroes

  Ja bym czaszkę chętnie wziął nieszczescie1992 @gmail.com Z góry dziękuje