Nero0007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  120
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nero0007

 • Ranga
  Przodownik
 1. Jak się wciągnę - 8h... W sumie :-)
 2. Nekropolis! od części 2. do 5. (pomińmy koszmarny kolaż z Inferno w części 4.)
 3. Nero0007

  PGA 2009 – pokaz Dragon Age: Początek

  "Cóż, na RPGa w starym syulu bym się nie nastawiał... Ot, przeczytajcie sobie recenzję w CD-ejkszynie." likop2, akurat CD-Action zdecydowanie nazwało DA:O RPGiem w starym stylu (A mnie to akurat bardzo cieszy!)
 4. Nero0007

  Student zabija samurajskim mieczem

  Błąd w artykule: John Hopkins to nazwa uniwersytetu, a nie nazwisko tego studenta.
 5. Nero0007

  Czyżby nowy Tomb Raider?

  "/.../ Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z powrotem do początków naszej bohaterki." Grzech, zdanie ma sens, gdyż wiemy, że chodzi o początki PRZYGÓD naszej bohaterki. Zastosowano tak zwaną metonimię :-) Oczywiście, że słowo "przygód" by się przydało, ale nie demonizujmy. "Metonimia (zamiennia) to w literaturze środek stylistyczny mająca na celu zastąpienie nazwy jakiegoś przedmiotu lub zjawiska nazwą innego, pozostającego z nim w uchwytnej zależności. Jednak z figury tej korzysta się także często w codziennym języku."
 6. Z tego posta wynika, że hydra to Diablo III (podpis na screenie) http://www.massively.com/2008/06/30/blizzards-next-gen-mmo-is-not-the-project-codenamed-hydra/
 7. http://www.massively.com/2008/06/30/blizzards-next-gen-mmo-is-not-the-project-codenamed-hydra/
 8. CD Projekt mógłby zostawić literówki i nic by się nie stało. Nie ma sensu (tak mi się wydaje, mogę się mylić) zatrudniać testerów dwa lata po premierze do wyłapania tych kilku błędów. Uczciwie prosi o pomoc miast mydlić oczy hasłami typu: "wesprzyj CDP a będziesz cudowny i sławny". Ale niestety typowo polskie "po co pomagać (za darmo!) kiedy mogę skrytykować" znowu zwyciężyło. P.S. I niech nikt nie waży się nawet pisać o zmianie narratora DA:O! Pan Piotr Fronczewski to 50% klimatu Baldur''s-ów (drugie 50% to reszta znakomitej obsady)!
 9. Nero0007

  Bejeweled trafi do WoW-a

  postanowi poświęcić trochę cennego (bo w końcu płatnego) czasu nieco inne jubilerstwo, niż zwykle. powinno być: czasu NA nieco inne jubilerstwo.
 10. Chwyt zarówno komercyjny jak i służący "wyhodowaniu" przyszłych pracowników Sony ale ciekawy. P.S. "Uczestnictwo w programie wymaga uiszczenia pewnej (nie podanej) opłaty" powinno być (niepodanej)
 11. Nero0007

  Age of Conan z milionem sztuk

  Ekipie Funcomu nie pozostaje nic innego, jak pogratulować tego świetnego wyniku i życzyć dalszych sukcesów. Zdanie sugeruje, że to ekipa może pogratulować. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować ekipie (...) Sugeruje, że to my jej gratulujemy. I chyba o to chodziło :-)