IzzY

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  211
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IzzY

 • Ranga
  Przodownik
 1. Dostałem maila zaraz po napisaniu swojego posta, gitarka ;)
 2. To dla mnie zaszczyt. Dziękuję :) PS. Jak od strony technicznej ma to wyglądać, dostanę jeszcze jakieś dokładniejsze informacje?
 3. Nie mam wątpliwości, że pomimo moich ponad 20 lat, będę siedział z wypiekami na twarzy oglądając prezentację kontynuacji najlepszej polskiej gry, o ile nie najlepszej w ogóle, niczym dzieciak oglądający nowy odcinek pokemonów. Imponować mi będzie nasz druh Geralt w swej nowej wariacji hairstyle''owej, a niejedna z jego kochanek podniesie mi ciśnienie. A jeśli wygrzebie z zakamarków szafy moją kilkuletnią koszulkę Gram.pl to będę w niej z dumą reprezentował nasz portal, a nawet jeśli koszulka nie znajdzie się to i tak nie przeszkodzi mi to w godnym reprezentowaniu Gramu ;). Sądzę, że powinno być to wystarczające powody bym był godzien otrzymania tego zaproszenia.
 4. PRACA KONKURSOWA zrealizowałem ją w formie komiksu http://img690.imageshack.us/img690/2336/btdt.png
 5. Ludzie, Been there jest oklepana, za to Pegi to majstersztyk!
 6. Wyglądają identycznie jak Wormsy na psp i ps3.
 7. Co ciekawe to, że Blizz zarejestrował ostatnio nazwę Cataclysm... http://www.shacknews.com/laryn.x?story=59372
 8. Led Zeppelin mój drogi pepsi :).
 9. Do not talk about /b/. Do NOT talk about /b/. Ale tak generalnie to za mnogo okraszacie newsy obrazkami z 4ch.
 10. >>Internal Server Error<< buehehe to było do przewidzenia
 11. IzzY

  Diablo III - plotek ciąg dalszy

  Nie wiem czy było to już postowane, ale mam nadzieje, że nie. http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/june/splashfinal.jpg h ttp://img136.imageshack.us/img136/4121/aatepetajm2.jpg http://img136.imageshack.us/ img136/1664/porownanie1ew5.jpg Wciąż jednak jest miejsce na spekulacje czym jest owa istota. Dla upartych, wszystkie trzy opcje ? Arthas (umieszczenie oczu niemal idealnie dopasowuje się do jego wizerunku ze strony WotLK) , Diablo czy jakiś potężny Protoss, mogą wciąż być aktualne. W obliczu wszystkich dowodów i domysłów jednak, myślę że coś związanego z Diablo jest bardzo prawdopodobne. Nie wszyscy zapewne pamiętają że Diablo, prócz dwóch potężnych braci ? Mefista i Baala, miał jeszcze czwórkę młodszego rodzeństwa. Andariel i Duriela pokonaliśmy w DII, ale zostali jeszcze Belial i Azmodan. Czy będzie nam dane ich spotkać?
 12. IzzY

  Diablo III - plotek ciąg dalszy

  Nie wiem czy było to już postowane, ale mam nadzieje, że nie. http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/june/splashfinal.jpg http://img136.imageshack.us/img136/4121/aatepetajm2.jpg http://img136.imageshack.us/img136/1664/porownanie1ew5.jpg Wciąż jednak jest miejsce na spekulacje czym jest owa istota. Dla upartych, wszystkie trzy opcje ? Arthas (umieszczenie oczu niemal idealnie dopasowuje się do jego wizerunku ze strony WotLK) , Diablo czy jakiś potężny Protoss, mogą wciąż być aktualne. W obliczu wszystkich dowodów i domysłów jednak, myślę że coś związanego z Diablo jest bardzo prawdopodobne. Nie wszyscy zapewne pamiętają że Diablo, prócz dwóch potężnych braci ? Mefista i Baala, miał jeszcze czwórkę młodszego rodzeństwa. Andariel i Duriela pokonaliśmy w DII, ale zostali jeszcze Belial i Azmodan. Czy będzie nam dane ich spotkać?
 13. Zobaczyłem Pedobeara i od razu wiedziałem, że to news Zaitsev''a ^^.
 14. IzzY

  Army of Two - zapowiedź

  "Po pierwsze zmieniono HUB, który teraz jest bardziej minimalistyczny" Domyślam się, że chodzi o HUD (Head-Up Display), nie HUB.