falloutboy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  217
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O falloutboy

 • Ranga
  Przodownik
 1. falloutboy

  Hearts of Iron II

  Mam obie KK i SS jak sie dowiedziałem o nowym dodatku nie moglem sie powstrzymać i kupiłem .
 2. falloutboy

  Hearts of Iron II

  Mi niestety zabrakło czasu jak grałem Niemcami na Usa i kanadę, były to ostanie bastiony jakie sie utrzymały. Zrobiłem błąd i podbiłem cały ZSRR(Japończycy trochę pomogli) . Musiałem wyswobodzi marionetk(Ural,Syberia i takie tam cuda) i bo mi zdolność transportowa padała.A nie był bym w stanie utrzymacie wszędzie garnizonów.Gdybym wtedy miał Armagedon to bym sie wyrobił.
 3. falloutboy

  Hearts of Iron II

  Dał bym ale jestem po formacie :P Zaczynam nowa kampanie też komunistami ale z chin. Ale mam inną ciekawą fotek.
 4. falloutboy

  Hearts of Iron II

  Oto moje osiągniecie ZSRR. Teraz walczę w afryce ,dobija amerykańską flotę i szykuje sie do inwazji na Japończyków i ich satelity. Później Ameryka Południowa i środkowa meksyk i inwazja na USA.
 5. falloutboy

  Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

  Niestety muszę sie pod tym podpisać, w prawdzie nie bylem moderatorem na forum Flagship jednak uwazam ze 140 zł wywaliłem w błoto. ( Było kupić Orange box )
 6. falloutboy

  TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

  Racja mój błąd. A co do tybi to nie przypadła mi zbytnio do gustu ale wielu moich kupli w nią gra już od dłuższego czasu. Podsumowując gra mię nie wciągnęła jestem na nie.
 7. falloutboy

  TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

  http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=2780 - tu jest temat o tibii
 8. Racja z całej floty pacyfikuj uratowały sie tylko 2 lotniskowce gdyż tego dania były w morzu . Ale ten atak był jednym z najbardziej spektakularnych akcji wojennych i to trzeba przyznać japoniczykom .
 9. Pudło chodzi o Szwajcaria spadkobiercą dlatego że w ich bankach wciąż są majątki faszystów.A tym obywatel jest Arnold Schwarzenegger.( jeśli mu pozwolą bo z godnie z ich prawem prezydentem może zostać tylko ktoś kto sie ma od urodzenia obywatelstwo amerykaniskie a on pochodzi ze szwajcari)
 10. Co do II wojny światowej pojawia sie dziwna teza wśród niektórych Niemców że to wojna wybuchła przez polskie (!). Dlaczego? Ponieważ mówią że polska nie podała sie jak Czechy czy Austria lecz odmówiła żądania i nie oddała ( bez walki )korytarza do bałtyku i nie zgodziła sie na budowę autostrady . Tak sam tędęcja mają amerykanie którzy obracają Pearl Harbor w wielkie zwycięstwo bo Japończycy mogli zniszczyć więcej i w konicu 2 pancerniki podniesiono z dna
 11. Swego czasu była wersja że rydzyk dostanie że tak to nazwę "przeniesienie" do misji na filipinach jeśli by sie nie podporządkował dostał ekskomunikę.Było to tym głośno po wyborach gdy sie mówiło często o jego poparciu dla PiS-u.Ale kościół chyba sie wystraszył reakcji jego zwolenników.
 12. Co do sklepu to nie znam A co do gry to tylko w demo grałem i średnio misie podobała
 13. falloutboy

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  Vuko Drakkainen volcano uwalniający kadm do opola rychło aktywujący kule kwasowo arsenowe i namierzający elektrownie nacjonalistów ( troche to V naciągane :P)
 14. Grunt to być spontanicznym:D.Niema co czekać na LO spróbuj bo warto.Możę sie wydaje że możesz na tym stracić ale lepsze jest to niż myślenie że można było jednak spróbować.(takie jest moje zdanie)