Kukowsky

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8545
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kukowsky

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. NICK TWÓRCY: kukowsky KATEGORIA : blog, kultura, Słowianie www.slawoslaw.pl Prowadzony przeze mnie blog poświęcony kulturze słowiańskiej - wierzeniom dawnych Słowian, mitologii, demonologii, a także językom słowiańskim.
 2. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Jeśli zbierze się siedmiu chętnych, to tak. Wtedy się po prostu zakłada prywatny stolik z hasłem i się gra na nim w ojczystym języku. Może się uda do tej minimalnej siódemki dobić. Jakby co, to ja już grzeje swojego irca. :D
 3. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  To dzisiaj gramy! Zapraszam tak 20-21 na irca. Namiary w przypiętym poście. :)
 4. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Ja jednak dziś nie dam rady, gdyż mi się niespodziewanie zajął wieczór. Jednak na pewno do sylwestra będę chciał zwołać ludzi. Rozesłałem jednak wici na wykopie i facebooku, więc może akurat ludzie zajrzą. Tam na wykopie jak ludzi przekonałem raz, to potem dobry miesiąc się spotykali beze mnie i sobie grali, więc może coś i tak wypali, mimo mej nieobecności. Odezwę się jeszcze w tym tygodniu na pewno. :)
 5. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Tak w ogóle zauważyłem, że wykopowicze zrobili dobry poradnik związany bezpośrednio z grą na stronie epicmafia - http://pokazywarka.pl/epicmafia/ . Może warto byłoby go gdzieś dopisać do mojego przypiętego u góry posta? ;)
 6. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  W sprawie IRC-a to najszybciej http://webchat.quakenet.org/ i channel #ktulu (jakby się oprogramowania nie miało żadnego). A z epicmafią to sprawdzi się w praktyce, bo przyznam szczerzę, że mnie tam przez rok nie było. Ale sądzę, że szybko to ogarniemy. ;) Ważne, by wszyscy chętni założyli konta na http://www.epicmafia.com/ !
 7. Kukowsky

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Proponuję zebrać się jutro wieczorem (koło 19-20) na IRC-u, by zwołać ludzi do zagrania na - http://www.epicmafia.com/ . Mogę powiadomić swoją grupę na facebooku, mogę też spróbować zwołać ludzi z wykopu. Zareklamuję też nas może na forum miłośników twórczości Martina. Jak dobrze pójdzie, to zbierzemy z dziesiątkę chętnych do gry. :)
 8. Kukowsky

  Forumowa Mafia

  Kurcze, misiaczki. Dawno mnie tu nie było, jednak widzę, że od tego czasu nie udało się Wam składu zgromadzić. :( A pomyśleć, że kiedyś tyle frajdy mieliśmy z tego łupania i wynajdywania kolejnych ssaczy edycji. A teraz już wszyscy ssiemy. :(
 9. Kukowsky

  Wybory Gramowiczów 2014

  Nie łupiemy ostatnio w mafię, więc nawet tradycja ssania zdążyła niestety zaniknąć. :(
 10. Let''s go deeper. ;> http://patrz.pl/mp3/hymn-partii-rzepa
 11. Ech, i ja się przywitam! Długo mnie tu nie było, a przecież gram.pl to były szalone czasy mojej gimbazy. Ile się od tego czasu pozmieniało, wtedy byłem takim szczylem, a tymczasem? Sam dziś skończyłem uczyć licealistów na pedagogicznych praktykach. Gdy sobie przypomnę rzepowe kampanie i inne dziwne akcje, to nie mogę się nadziwić temu, że byłem taki szalony i głupi. :D A na gram.pl trafiłem chyba przez kod rejestracyjny którejś z extra klasyk. Miło było tu zostać na jakiś czas. ;) Dziękuję też za przypomnienie i zaproszenie cedrickowi. :)
 12. Kukowsky

  Wybory Gramowiczów Roku 2013

  http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32775&tpage=1 O, nawet temat odnalazłem. ;) Naprawdę, miło powspominać. Zwłaszcza, że sprawdziło się to, o czym wielu wówczas mówiło. Mało kto pamięta, jak wówczas skończyły się te wybory. Więcej ludzi za to pamięta wygłupy okołokampaniowe, więc chyba oczywiste jest to, co było najważniejsze w całej ówczesnej szopce. :D Internet jeszcze nie znał wówczas terminu "hejter", ale z całą pewnością przydomek ten pasował do wielu wówczas się wypowiadających. ;)
 13. Kukowsky

  Wybory Gramowiczów Roku 2013

  Rzepa raduje się tak, rzepa zbawi ten świat. Rzepa, że rzepa, rzepa! Wychwalajcie rzepę, bo jest dobra, a posypana cukrem niebo w gębie! http://ja.gram.pl/Sztab_RZEPA To były czasy. <3
 14. Kukowsky

  Forumowa Mafia

  Fabuł niestety nie ma. Podejrzewam, że nawet chęć ich wprowadzenia spełzłaby na niczym, bo to jednak gra nastawiona na tempo. Długość partii jest uzależniona od liczby graczy i wprowadzonych ról, ale zazwyczaj czas trwania partii zamyka się w czasie 10-30 minut. Czasami w decydujących momentach dyskusja podczas dnia się przedłuża i końca jej nie widać, więc trudno to dokładnie oszacować. ;)
 15. Kukowsky

  Forumowa Mafia

  MG - 0. (może nasz bot też zagra) 1. Magi 2. Arxel 3. kindziuk 4. Thrandir 5. Kalenos 6. Garrincha 7. qrex 8. PsyhoSpider 9. Dythar 10.ZeldoPL 11. Kukowsky Tak w ogóle... Nie był ktoś z was zainteresowany porypaniem wieczorem na http://epicmafia.com ? Solidna stronka do grania w mafię w formie czatowej. Można założyć konto w parę minut. Gramy dzisiaj wieczorem, koło 20 zapraszam na kanał #ktulu w sieci IRC quaekenet. Zbieramy tam chętnych do gry, jedna osoba zakłada stół do gry i gramy. Można wchodzić przez webchat: http://webchat.quakenet.org/ . Wystarczy, że wybierzecie sobie nick, a w channels dacie #ktulu. Koło 20 zbierzemy chętnych do gry myślę. :)