Miodek83

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Miodek83

 • Ranga
  Obywatel
 1. Miodek83

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mam następujący problem. Nie mogę ukończyć zadania pobocznego "Biada zwyciężonym" z Prologu. , co jest konieczne do zaliczenia tego questa... Czy to jakiś ogólny z interakcją z npc-ami? Jeśli padło już podobne pytanie to wybaczcie.
 2. Może o to chodzi? "Z przyczyn technicznych tymczasowo niemożliwe będzie zalogowanie się do konta powiązanego z pierwszą grą Wiedźmin. Prosimy o utworzenie nowego konta. Sytuacja wkrótce zostanie rozwiązana za pomocą opcji połączenia ze sobą kont. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."
 3. Nie ma ich tam, chociaż kilka godzin temu jeszcze były. Mam ten sam problem.
 4. "Aby pobrać i zainstalować dodatkowe paczki językowe oraz darmowe DLC należy zarejestrować grę. W tym celu najlepiej skorzystać ze skrótu "Uruchom Wiedźmin 2" utworzonego na pulpicie i wejść w launcherze w opcję "Zarejestruj grę". Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami w okienku rejestracji: - zalogować się, lub założyć nowe konto, - wysłać swój klucz aktywacji. Po zarejestrowaniu gry wystarczy wejść w opcję „Dodatki do pobrania” i wpisać klucz aktywacji DLC, aby na liście pojawiły się dodatkowe materiały do ściągnięcia."
 5. Grałem (w sumie to za dużo powiedziane, bo odpaliłem tylko na chwilę, coby zobaczyć jak całość wygląda) na sprzęcie: - system: Windows XP z SP3 - procek: Athlon 64 X2 6400+ (3,2 GH) - karta graficzna: GeForce 9800 GT - pamięć: 2 GB RAM Automatyczne wykrywanie zasugerowało, abym włączył minimalne detale, ale ustawiłem na średnie i zmieniłem tylko rozdzielczość na 1024x768. Hulało aż miło, także wieczorem spróbuje na wyższych :) Poza tym tutaj sporo odpowiedzi na różne problemy http://www.pl.thewitcher.com/support/faq/#t5
 6. U mnie bezproblemowe zassanie patcha itp. Gra na średnich detalach hula aż miło (a nie mam jakiegoś super sprzętu), więc jak ktoś ma problem z przycinkami to może warto np zmienić rozdzielczość? 1024x768 powinna w zupełności wystarczyć. Jeden z kodów powinien być przy liście moich zamówień na gram.pl, a ja nie mam. Miałem wczoraj (co prawda plik tekstowy był pusty), ale zniknął... Jakaś porada? Napisałem do CDP, ale na razie cisza.
 7. Miodek83

  Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

  @Sarinew W międzyczasie wyszukałem w innym temacie tutaj na forum informacje o kluczu (wiem wiem, powinienem to zrobić przed zadaniem pytania). Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)
 8. Miodek83

  Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

  PS. Zapomniałem dodać pliku z tym zrzutem.
 9. Miodek83

  Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

  @Sarinew Mam Windows XP z SP3. Na partycji systemowej C: gry nie instalowałem, ponieważ zwyczajnie jest ona za mała (10 GB tylko na system, sterowniki i podstawowe oprogramowanie). O ile na C: system plików jest jako NTFS, o tyle na partycji D: był FAT32. Przekonwertowałem na NTFS i wszystko ładnie, bez najmniejszych problemów, zainstalowało się (całość instalacji trwała ok. 40 minut) Na końcu instalator prosi o podanie klucza aktywacyjnego (zrzut ekranu). Wpisuję "Klucz rejestracyjny secuROM online i www.thewitcher.com" z ostatniej strony instrukcji i nic się nie dzieje. Czy to właściwy klucz czy w tym miejscu trzeba wpisać ten do pobrania ze strony swojego zamówienia, o którym było kilka postów wcześniej? Dzięki serdeczne Sarinew za pomoc z problemem braku miejsca :)
 10. Miodek83

  Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

  To nic nie daje. Zwiększyłem wolne miejsce do 30 GB i ten sam problem. Sprawdzałem też płyty, czy nie ma błędów i wszystko gra: Info - date: 2011-05-15 - process: Check - source: E:\ - source volume label: TW2_PL_Disc1 Basic statistics - time elapsed: 00:16:55 - overall transfer [kB/s]: 8 063 - folders processed: 1 - files processed: 11 - source bytes read: 7,81 GB (8 388 598 785 bytes) - source average transfer [kB/s]: 8 144 (6X) - source clean transfer [kB/s]: 8 145 (6X) Errors - errors: 0 - warnings: 0 - other: 1 Info - date: 2011-05-15 - process: Check - source: E:\ - source volume label: TW2_PL_Disc2 Basic statistics - time elapsed: 00:13:50 - overall transfer [kB/s]: 6 684 - folders processed: 2 - files processed: 159 - source bytes read: 5,29 GB (5 683 319 613 bytes) - source average transfer [kB/s]: 7 272 (5X) - source clean transfer [kB/s]: 7 281 (5X) Errors - errors: 0 - warnings: 0 - other: 1 Nadal nie wiem w czym problem...
 11. Miodek83

  Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

  Mój problem jest inny. Mam wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku (ok. 20 GB), jednak wyskakuje komunikat, że instalacja zostaje przerwana z powodu braku miejsca. Kopiowanie zawartości na dysk również nie daje rezultatu. O co chodzi? Poniżej zrzuty ekranu.
 12. Jak dla mnie jesteście rozgrzeszeni. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż TAKIEGO bonusa :)
 13. Gram od wtorku. Po godzinę, dwie albo i cztery bez przerwy. ANI RAZU nie wywaliło mnie do pulpitu. Przed wgraniem patcha jak i po nim. Może skonfigurujcie sobie karty graficzne, może gra robi jakiś konflikt z nimi, może najnowsze detonatory lub stery do radka zainstalujcie? Nie wiem, ale obstawiam, że to nie wina gry. Dużo osób ma z tym problem i ja niby tez powinienem mieć, ale jakoś nie mam.
 14. Dobra, bo się nie doczytałem. Kiedy zostaną dosłane brakujące dodatki do wersji kolekcjonerskiej? Chodzi mi o konkretny termin a nie "niebawem" lub coś w tym stylu. I oczywiście za to nie mam zamiaru płacić, bo niby z jakiej racji. Czy może się mylę? Grę dostałem 23.10, trzy dni przed premierą, więc do tego się nie czepiam (nawiasem pisząc pani kurier miała lekkie obiekcje (wyrażone na szczęście tylko mimiką twarzy) żebym sprawdził przed zapłaceniem czy wszystko jest w paczce, ale generalnie była miła i miała ładny uśmiech ;)), ale moje kolejne pytanie brzmi następująco. Na boku (dokładnie na napisie "1 DVD Video") mam dziurę. Gdzie, i czy w ogóle, mogę złożyć reklamację na to, jakby nie patrzeć, zniszczenie? I dlaczego nie ma numeracji na pudełkach? Cytat z maila jaki dostałem dnia 20.10. od Jarka Orzeszka, menedżera gram.pl: "(...)jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie." To tyle. Czekam na odpowiedzi.