Bloniak1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  656
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bloniak1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Bloniak1

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Warrior Kings, tego szukałem, wielkie dzięki :)
 2. Bloniak1

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Witam, zostałem odesłany do tego tematu wię pytam :) Mam sentyment do gier, w które grałem kiedyś i mam takie miłe wspomnienie, chociaż nie mogę sobie przypomnieć nazwy gry i tutaj proszę o pomoc. To pamiętam: Gra strategiczna, nieturowa, młody książę na łowach, w tym czasie jego królestwo zniszczone, zostaje dziedzicem, ale musi uciekać. Ląduje na wyspie. Przeciwnikami są również potwory przechodzące przez portal... Jednostki były ustawiane w szyki co zwiększało możliwości armii... Szyk obronny był w kole. Wiem, że to trochę ogólnie, ale może znajdzie się jakiś dobry człowiek, który skojarzy.
 3. Bloniak1

  Jaka to gra

  Witam, mam sentyment do gier, w które grałem kiedyś i mam takie miłe wspomnienie, chociaż nie mogę sobie przypomnieć nazwy gry i tutaj proszę o pomoc. To pamiętam: Gra strategiczna, nieturowa, młody książę na łowach, w tym czasie jego królestwo zniszczone, zostaje dziedzicem, ale musi uciekać. Ląduje na wyspie. Przeciwnikami są również potwory przechodzące przez portal... Jednostki były ustawiane w szyki co zwiększało możliwości armii... Szyk obronny był w kole. Wiem, że to trochę ogólnie, ale może znajdzie się jakiś dobry człowiek, który skojarzy.
 4. Bloniak1

  Quiz gothic :)

  To będą... 4 młode wilki, młody olbrzymi szczur i mały krwiopijca, a w tej jaskini 3 młode olbrzymie szczury.
 5. Bloniak1

  The I Of The Dragon

  Witam, pozwolę sobie odświerzyć ten stary temat wychodząc z pytaniem. Czy ktoś może poradzić coś na wyskakujący BS przy próbie wejścia do głównej mapy (tj. po naciśnięciu M)? Nie mogę nigdzie w google znaleźć czegoś użytecznego, więc zwracam się do Was, proszę, pomóżcie.
 6. Bloniak1

  Quiz gothic :)

  Dobrze Albii + 1 mlynar911 zabrakło pieczonego mięsa.
 7. Bloniak1

  Quiz gothic :)

  GII Kim jest Niclas, gdzie możemy go znaleźć i jakie korzyści z jego poznania możemy otrzymać?
 8. Bloniak1

  Quiz gothic :)

  Lobart jest hodowcą rzepy, znajdziemy go między wieżą Xardasa, a miastem Khorinis. U niego możemy dostać najsłabszy w grze pancerz, ale przydatny na początku gry, zanim wejdziemy do miasta, zwłaszcza jeśli chcemy do niego "dopłynąć". Otrzymamy go za 70 szt. złota, lub minimalnie 30, po wypełnieniu wszystkich misji na farmie. Jeśli gramy strażnikiem miejskim w II rozdziale otrzymamy misję, aby pomóc mu wyplenić polne bestie z jego farmy. W IV rozdziale na jego farmie pojawią się orkowie za których wybicie nam zapłaci... W V zachoruje jego żona, której lekarstwo będziemy mogli przynieść od Vatrasa.
 9. Bloniak1

  Quiz gothic :)

  Baltram jest kupcem na targowsku w Khorinis. Możemy się u niego zaopatrzyć w pożywienie. Związana jest z nim misja od Nagura należącego do gildii złodzieji... Mamy odebrać przesyłkę od Akila zaadresowaną do Baltrama i dać ją w ręce Nagura. Możemy oczywiście oddać ją Baltramowi i wydać Nagura strażom. Jeśli podążamy drogą najemnika to Nagur "strzeli na nas focha" i będziemy musieli go przekupić aby nadal z nami handlował. Jeśli zaliczone to oddaję z powodu braku inwencji twórczej.
 10. Bloniak1

  Prawo Jazdy

  Witam, czy motocyklem o pojemności poniżej 125 ccm i mocy równej 15 KM mogę jeździć posiadając prawo jazdy kategorii A1? Z góry dzięki.
 11. Bloniak1

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Witam, do ilu polecacie się szkolić siły u nauczycieli?? Mam 100 pkt siły wytrenowane, nie używałem tabliczek na siłę, ani eliksirów, 50 PN i się zastanawiam, czy się uczyć jej dalej, bo to teraz sporo kosztuje, a jeśli uczyć to do ilu?
 12. Bloniak1

  Gothic - Mroczne Tajemnice

  Znalazłem każdego z nich.
 13. Bloniak1

  Gothic - Mroczne Tajemnice

  Tak, wziąłem.
 14. Bloniak1

  Gothic - Mroczne Tajemnice

  Próbowałem, możliwości zakończenie quest - Brak.
 15. Bloniak1

  Gothic - Mroczne Tajemnice

  Aligatory zabiłem wcześniej... A ciała Nixa nie ma ;/