mandragora1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  243
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mandragora1

 1. wolf jak widzę to tylko 1 obrazek ma nowy reszta to z dawnych materiałów
 2. właśnie te efekty więcej przeszkadzają niż pomagają a gra wygląda na nie crapa
 3. ja piszę o wersji dla pc. Jeśli chodzi o konsole to dobrze bo gra wygląda lepiej tyle że jak wspomniałem ludzi na pc zrobili w bambuko
 4. to co zrobili z bfg to tylko zmarnowany czas i czy nie lepiej było dać patch do doom 3 dostosowany do panoramicznych monitorów ?. Ale nie lepiej wydać jeszcze raz i ktoś się nabierze.
 5. jeśli coś łączy się z polityką to później są tylko problemy. Jak do tej pory nasza branża sobie radziła a jak polityk zobaczy możliwość dojenia kasy to nie ma zlituj, ustawa się znajdzie na trzepanie kasy.
 6. Drogo sobie zażyczyli. Ja jednak kupię na steam, skoro i tak go wymaga to nie ratuje mnie pudełkowa wersja.
 7. No nie wiem, wiedzmin choc silny nie wydaje mi się by tak łatwo można walczyć dwoma mieczami a co dopiero miecze dwuręczne. Widowiskowe na pewno ale wtedy zniknie również zadanie dobieranie miecza do określonego przeciwnika a zatem miecz metalowy i srebrny w drugiej ręce i ciachamy na prawo i lewo.
 8. jeśli nie zaszaleją z głupimi pomysłami może być ok. Jeśli to będzie tylko odświeżenie to i tak dobrze, lepsze to niż pomysł na redemption, overdose itd. Brakuje tylko porządnego gameplay-a i kompa który mi to uciągnie.
 9. mandragora1

  Internetowe bzdury growe na weekend #105

  http://www.youtube.com/watch?v=LDU1G5GhBfM&feature=player_embedded trailer ZombiU w wersji TF2
 10. hard reset 3.37 ojro i chyba nie będzie niżej
 11. szmery, bajery. Teselacja modeli przeciwników wtedy gra fajnie by wyglądała ale nie ma co się łudzić.
 12. Wydaje mi się że niektórzy żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości gdzie COD szkoli zabijania a wold of tanks obsługi czołgu. Haha. nie umieć rozróżnić rzeczywistości od tego co jest na ekranie to jest problem tego cudacznego pana od psychiatrii. Gram już od bardzo dawna i lat już nie mało na karku ale takich głupot nie wypowiadam. Każdy ma coś w czym jest dobry i chce to rozwijać w pasji. Jeden będzie budować statki z zapałek a drugi budował napędy rakietowe. Jak poprowadzić nasze życie nie pokaże książka film bądź inne medium, sami wybieramy a czy to jest dobre okazuje się dopiero pod koniec naszego życia które podsumowujemy
 13. Obrazki nie są złe ale przydałby się gameplay.
 14. Że, co ?. Kogoś to uraziło ?. Ludzie już chyba zapomnieli po co są takie filmiki. Niedługo jak na filmiku cg ktoś będzie wycinał las to ekolodzy się obrażą.
 15. wygląda na remasterowanego podstawowego painkillera. Kupuję w ciemno. Jeszcze jakiś gameplay by nic nie zepsuli i jestem w niebie.
 16. mandragora1

  Nowa gra CD Projekt RED - będzie cyberpunk?!

  Kurczę jakoś mnie to nie jara. Liczyłem na odrodzenie się They
 17. Ciekawe dlaczego sklepy wiedzą lepiej niż dziennikarze. Dziwna sytuacja, sklepy potrafią zawsze zepsuć niespodziankę.
 18. Wiedzmin w wersji rozszerzonej na pc, trzeba będzie się zaopatrzyć i bardzo dobrze że czekałem. Teraz tylko ER Hard Reset.
 19. My wiemy że ten pomysł jest zły, ale nie każdy przegląda strony o tematyce growej. Taki klient patrzy tylko na obrazek, wejdzie na stronę gry i stwierdzi że fajna to kupi. Ludzi trzeba czasami pouczyć o samej branży zwłaszcza tych co kupują gry a wcale się na nich nie znają.