Misio30

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Misio30

 • Ranga
  Robotnik
 1. Misio30

  Opinia: Diabelski biznes

  Drogi Tomku,odkąd zacząłeś pisać na Gram.pl naprawdę zawrzało w komentarzach. Rzadko się tu udzielam gdyż głownie gram jak na gramowicza przystało ale w kwestii Blizza i D3 mam z goła inne zdanie i uważam powyższą opinię na zbyt subiektywną i krótkowzroczną. Postaram się krótko. Blizz wycofał się z AH gdyż był to błąd uderzający w markę. Otóż w Diablo wg. Blizza chodzi o zbieranie itemów a nie farmienie złota.Sytuacja w D3 z AH zmieniła całkowicie podejście gracza i tak naprawdę cele gry. Jestem pełen podziwu dla firmy która świadomie podjęła decyzję(po mocnych sygnałach community) o rezygnacji ze znoszącej złote jaja kury jakim było 15% od każdej transakcji na AH żeby uratować markę. Teraz gra się znakomicie,loot oczywiście podkręcony ale Blizz cały czas rozwija D3 za free! Mikropłatności, jeżeli w ogóle się pojawią w Europie to...nie mam nic przeciwko,chętnie zapłacę 5-7 euro za bardziej błyszczącą zbroje dla mojej Barbi albo gnoma ktróry będzie mi loot zbierał.Jestem przekonany że nie posuną się dalej, widać to zresztą przy nowych produkcjach FTP... Czy Heartstone wydałeś choć jednego eurasa? Mi się gra tam świetnie za free.Taki model mikropłatności to wzór do naśladowania.
 2. wow,to Techland idzie na szczyt i to w stanach! Jestem pełen podziwu,po takiej sprzedaży na pewno się rozwiną.Mam nadzieje że kolejne produkcje będą tylko lepsze i ekipa wykorzysta potencjał i zaufanie graczy. Życzę Redom z nowym Wiesławem też takiego sukces :D Polskie gry podbijają świat :)
 3. Marcinie, świetny tekst.Na pewno Wiedźmina kupie na nocnej premierze(jak zwykle). Już nie mogę się doczekać :)
 4. A ja mam 36 lat grałem od zawsze w gry,żona 2 dzieci i gra mi się Wastelanda 2 super, oldskul za jaki zapłaciliśmy na kikstarterze.Nie rozumiem czepialstwa w powyższym felietonie.Gra została stworzona dla konkretnych odbiorców i przez większość z nich z finansowana.Bugów mogło by być jedynie znacznie mniej.I tyle z mojej strony :)
 5. Misio30

  Nowy redaktor naczelny gram.pl

  Poprawcie w końcu moduł wyszukiwania bo jest z d.... Jak chciałbym znaleźć newsa o jakiejś konkretnej grze to muszę się przeklikiwać przez historię gdyż wyszukiwarka jest nieczytelna i ciężko cokolwiek tam znaleźć.
 6. Dotarłem do połowy rozmowy, co za uśmiechnięty wyreżyserowany palant...jeżeli zasada że co drugi system MS jest udany faktycznie istnieje to obawiam się poważnie o losy Windows 9 :/
 7. Misio30

  Fez - recenzja

  Gra jest świetna,ma niepowtarzalny klimat,jest pomysłowa i odnoszę nieodparte wrażenie że jest hołdem dla 8 bitowych platformówek na Atari i Comodore...co za tym idzie nie zgadzam się z recenzją. btw jak się włącza widok pierwszej osoby? widziałem że część zagadek jest właśnie dla tego trybu i brakuje mi kilku kostek żeby zakończyć grę.
 8. Po kilku piwkach do przełknięcia ;) Gra aktorska słaba ogólnie na każdym kroku widać że to niskobudżetówka. Doceniam pomysł na film,wspólny mianownik z Salą Samobójców.Taki thriller dla ludzi zaangażowanych w portale społecznościowe :P
 9. Na mazurach, jazda po zmroku rozpadającą się syrenką w wersji track z niedziałającym jednym reflektorem(drugi przygasał na wybojach).Prędkość była oszamiałająca, prowadzili "lokalni" a my trzymaliśmy się z tyłu,na "pace" rury za kabiną kierowcy.Dodam jeszcze że w moich żyłach krążyła woda ognista a w płucach czułem jeszcze gryzący dym lokalnego zioła. Zdarzenie miało miejsce 15 lat temu i było na tyle szalone że zostawiło trwały ślad w psychice ;)
 10. Tera siedzę w pracy i przeglądam moją ulubioną stronę ;)
 11. Misio30

  Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

  Moje pierwsze wrażenia z Diablo w kilku zdaniach http://ja.gram.pl/Misio30
 12. Buuu.. usunęli wideo i nie obejżałem :/.Możecie odświeżyć upload? :P