tab16

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  87
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O tab16

 • Ranga
  Przodownik
 1. > Wygląda troszkę słabawo. Grafika sugeruje, że główną platformą okażą się pewnie telefony > i tablety, a nie PC (mimo, że najpierw tam ma wyjść). Czyli spamu małymi gierkami ciąg > dalszy. W tej chwili mam nawet wątpliwości, co do samego Eternal Crusade. Sugerujesz się grafiką w strategii turowej? Ciekawe. Czyli Panzer Corps też jest grą typowo na tablety i telefony? A ja myślałem że w tego typu grach liczy się raczej dopracowany gameplay i "strategiczność"
 2. > Czy ta Civilizacja pojawi się na konsolach? Póki co nie ma takich planów.
 3. Chciałem tylko nadmienić jedną nieścisłość w poradniku. Jest w nim napisane, żeby pozbywać się odkrywców po zużyciu ich modułów ekspedycyjnych. O ile pamiętam z lets playów ludzi z Firaxis, to odkrywca odnawia moduły wracając do miasta.
 4. Czytam komentarze pod tym artykułem i nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Gra według mojej osobistej opinii jest słaba, ale to nie znaczy że komuś nie może się spodobać. Dobijają mnie wygłaszane tutaj mądrości, że można napisać obiektywną recenzję, ale trzeba się tego nauczyć i nie każdy to potrafi. Recenzja z założenia jest subiektywna i jest tylko opinią autora. Pisanie o czymś takim jak obiektywna recenzja to jak mówienie o suchym deszczu. Jeżeli ktoś tego nie ogarnia, to polecam zajrzeć do dowolnego podręcznika z definicją recenzji. Być może ludzie kojarzą sobie, że rzetelny dziennikarz ma być obiektywny, ale to stwierdzenie nigdy nie dotyczy recenzji. Myślę, że należałoby w ogóle usunąć liczbowe oceny (o czym mówi wielu dziennikarzy z branży growej), bo może wtedy ludzie zaczęli by je traktować zgodnie z ich przeznaczeniem (poznaniem opinii konkretnej osoby o danej grze).
 5. > Doczekać sie nie moge, po genialnej pierwszej części LoS 2 to dla mnie must have. Miałem > też nadzieje że może do końca roku pojawi sie demko na steam albo na ps3 ale chyba nie > ma na to szans :( Demo już jest. Wystarczy kupić na ps3 castlevania: mirror of fate i demo dostajesz w zestawie.
 6. Nie chodzi tu o MMO tylko o planowanie całej serii gier dziejących się w uniwersum Deus Ex.
 7. Redaktor grający widzę nie opanował mechanizmu parowania. Ta gra robi się dużo ciekawsza, kiedy zna się ten manewr i wszystkie ataki można blokować.
 8. Rozbawił mnie komentarz o tym, że o DOTA2 (która moim zdaniem jest lepsza od LOL) mniej się pisze. Twierdzenie, że jest tak, bo gra jest w becie jest dosyć zabawne. Sam mam na Steamie 8 giftów Doty2 których nie mam komu dać. (a kilka już rozdałem). Właśnie tak "zamknięta" jest ta beta. Swoją drogą jak ktoś chce grać w DOTA2 niech poda nick w Steamie to mu zgiftuje.
 9. Niektórzy niezłą dezinformację tu robią. Niszczą się tylko ściany na drodze twoich strzałów do przeciwnika? Nieprawda. Strzelając z wyrzutni rakiet albo rzucając granatem możemy możemy celować w co chcemy i zniszczyć dowolną ścianę. Nie wiem jak ludzie, którzy grali w demo mieliby tego nie wiedzieć.
 10. Mitsubishi A6M3 Zero bez wątpliwości.
 11. Dla ludzi piszących o tym, że żyją w Polsce więc wszystko ma być po polsku, sparafrazuję mojego ulubionego pisarza: A: Po co mam uczyć się innych języków. Przecież w Polsce i tak wszyscy mówią po polsku. B: To prawda, ale niektórzy nie tylko. Wierz mi, lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.
 12. Dla tych ludzi którzy podają, że 30% graczy ma jeszcze XP: to ściema. Zajrzyjcie na stronę ankiety sprzętowej Steama, a zobaczycie, że Windows XP ma tylko 13% graczy, natomiast Windowsa 7 ma ok. 70%.
 13. A cóż takiego może być grane? Odpowiedź jest tylko jedna: Cenega. Zapewne polska wersja cyfrowa będzie sprzedawana tylko na muve digital. (Bo Steam to przecież samo zło).
 14. Moim zdaniem raczej niskie wymagania. Większość dzisiejszych gier ma kartę z 1 GB pamięci w wymaganiach zalecanych. Jedyną nietypową rzeczą jest 4 GB RAM w minimalnych.