Sejf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  68
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sejf

 • Ranga
  Przodownik
 1. Sejf

  Dragon Age: Inquisition

  Polska to po prostu kraj 3 świata. Wszyscy kupują z meksykańskiego Origina. Tam dostaje się wersję multi deluxe za cenę niższą niż u nad podstawowa na polskim Originie.
 2. Sejf

  Dragon Age: Inquisition

  Mam pytanie. Kupuje ktoś wersje cyfrowe w gram? DA:I jest dostępne na gramie jeśli chodzi o cyfrówkę, jak zapłacę przez payu to klucz mi od razu wyśle automat czy muszę czekać do jutra aż sklep będzie czynny, bo kody ludzie wysyłaja?
 3. Sejf

  Titanfall - Temat Ogólny

  Takie pytanie zadam. Wie ktoś może o dostępnym języku w grze? Niby wszędzie napisane, że jedynie napisy PL. Z tym, że w BF4 na Originie do dzisiaj widnieje informacja, że jest multilang a w rzeczywistości jest tylko PL. Nie zniosę kolejnej gry, gdzie jest dubbing.
 4. Sejf

  Battlefield 4

  Dzięki za odpowiedź. Ładna lipa w takim razie...
 5. Sejf

  Battlefield 4

  Ktoś stąd kupił wersję na Originie i może potwierdzić, że jest tam angielska wersja do wyboru? Pytam, bo w różnych miejscach różnie piszą. Jedni, że jest jedynie PL/RU a np. na polygamia.pl koleś w komentarzach napisał, że zakupił w Origin i ma angielską wersję do wyboru. To jak w końcu jest?
 6. Sejf

  Sklep Cenega

  Jako, że nie mam możliwości edycji, to cytuję. Mój błąd, proszę zignorować powyższy post.
 7. Sejf

  Sklep Cenega

  Ładny cyrk, ja jakąś godzinę temu złożyłem zamówienie, więc zapewne nie dostanę ani Dishonored ani UFO:EU (oba w 1 zamówieniu.
 8. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  Wybaczcie post pod postem, ale poprzedniego nie mogę edytować (?). Teraz widzę, że towar jest dostępny, wcześniej była informacja o braku. edit: u mnie też się status zmienił, przy odrobinie szczęścia może wyjedzie dzisiaj :)
 9. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  Co masz na myśli mówiąc, że coś się ruszyło? :) Jedyne, co widzę to na stronie sklepu, że brak produktu, więc po zawodach. Pytanie, kiedy w ogóle będzie dostępne...
 10. Witam :) Jest jakaś szansa, że jeszcze dzisiaj dostaniecie dostawę Sleeping Dogs i uda się Wam rozpocząć wysyłkę czy już niezbytnio?
 11. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  ^ Miejmy nadzieję, że gram dostał już paczki i gra wyjedzie do klientów dzisiaj.
 12. Sejf

  Diablo III - temat ogólny

  Ma ktoś może jakieś informacje o dostępności D3 w MM w Łodzi (głównie chodzi o Galerię Łódzką), dodzwonić się nie mogę do nich.
 13. Jest szansa, że jak teraz złożę zamówienie na Diablo 3 to paczka zdąży wyjść jeszcze dzisiaj?
 14. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Pytanie co to oznacza. To że jedynie później zagramy, czy jednak nasza wersja jest tą "specjalną", widzianą przez Steam, jako zupełnie inny produkt od reszty świata.
 15. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nie dotyczy, przeczytaj newsa. We learned that intruders obtained access to a Steam database in addition to the forums. This database contained information including user names, hashed and salted passwords, game purchases, email addresses, billing addresses and encrypted credit card information. We do not have evidence that encrypted credit card numbers or personally identifying information were taken by the intruders, or that the protection on credit card numbers or passwords was cracked. We are still investigating.