Archi155

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  544
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Archi155

 • Ranga
  Delegat
 1. Archi155

  Sklep: Promocje na 10. urodziny gram.pl!

  Mam pewien problem. Kupiłem coś u was w sklepie, wszedłem na stronę podaną w mailu, podałem kod i wcisnąłem "enter" bez podania adresu e-mail, strona nie zawiadomiła że pole z mailem jest puste i proces przeszedł. Kiedy próbuje drugi raz wykorzystać kod to wyskakuje że kod jest już użyty. Mogę jakoś otrzymać dostęp do tego kody? Proponuje jakoś zmienić układ na tej waszej stornie promocyjnej bo ja widziałem tylko pole na podanie kodu, żeby zobaczyć drugie z mailem trzeba było przewijać stronę, czego ja nie zrobiłem i teraz żałuję.
 2. Archi155

  Terraria

  Mam pewien problem z Terrarią. Wczoraj zainstalowałem sobie ponownie grę, chciałem pograć ze znajomym, próbowałem hosotwać grę ale coś nie działa, podczas "szukania serwera" Terraria się wyłącza i pokazuje się tylko komunikat, że aplikacja przestała działać, taki sam komunikat jest gdy normalnie wyłączam grę. Jeżeli znajomy hostuje to ja mogę do niego dołączyć i grać normlanie. Podczas weryfikacji plików na steam wyświetla się, że jeden plik jest niezgodny i pobierze się ponownie, ale nic się nie dzieje. Ponowna instalacja gry nic nie daje. Jakieś pomysły?
 3. Archi155

  DOTA 2.0 od Valve

  Pula nagród rośnie z każdym kupionym komepndium, dodatkowymi pkt do niego, oraz skrzyniami gdzie może wypaść faceless rex. Myślę, że jak Valve wyda trzecią skrzynie z Immortalami to ludzie trochę tych pkt nakupują żeby dostać kilak skrzynek.
 4. Archi155

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ostatnio go zdobyłem, zdaje się że był on na Skellige w . Jeżeli pomyliłem się to sorry :p
 5. Archi155

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  U mnie na PC po jednym z początkowych patchy zresetował się licznik w statystykach, później jakoś losowo też się resetował i od tamtej pory na niego nie patrze.
 6. Archi155

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Spróbuj ściągnąć ręcznie ze storny gog.com. Ja miałem problemy z pierwszymi DLC w kliencie, ściągnąłem ze storny, zaintsalowałem i nie było problemów.
 7. Archi155

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Spróbuj do kogoś podejść i pogadać, do sklepikarza nawet. Mi to pomagało gdy nie mogłem wyciągnąć pochodni albo kaganka.
 8. Archi155

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ten większy ekran łupów pewnie przez konsole, wcześniej skarżyli się na małe napisy w grze czy coś w tym stylu. A z tymi granicami w budynakch to poprostu masz zółte tło mapy na minimapie jak wejdziesz do budynków? Pytam się bo u mnie na 1.3 od wczoraj czasami to występuje, trzeba reset gry robić żeby się naprawiło.
 9. Archi155

  Mortal Kombat (Temat Ogólny)

  Zamówiłem pre ordera na MK X na pc, czekam na przesyłkę. ;)
 10. Archi155

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Wielu rzeczy można nie rozumieć do końca gry(i to jest dla mnie najlepsze), poprostu graj dalej i na koniec wszystko(albo chociaż część) się wyjaśni. Napisów niestety nie da się ustawić kiedy odtwarza się dzienniki podczas chodzenia, trzeba wejść w menu, znaleźć zakładę i wtedy będą teksty po polsku.
 11. Archi155

  DOTA 2.0 od Valve

  Naprawić np to żeby ludzie którzy mają mute grali tylko ze sobą i nie psuli innym gier, żeby ruskie grały z ruskami, wywalić opcje randomu z rankedów, żeby rankingowe gry można było grać po większej ilości rozegranych zwykłych meczy(ludzie na main koncie mają po 2k mmr, robią nowe, kalibruje ich wyżej, znów ciągle spadają i psują innym gry)
 12. Archi155

  DOTA 2.0 od Valve

  Niech nie bawią się w eventy żadne tylko naprawią ten zwalony matchmaking. Od 3 dni nie mogę ani jednej gry wygrać, 8 przegranych pod rząd, -200mmr. W każdej grze jakies muted shity, randomuja dziadostwo albo biorą pudge na suppa i feedują.
 13. Archi155

  DOTA 2.0 od Valve

  Ja już dziesiątki gier grałem od tamtego czasu i może widziałem 2-3sety jak komuś wypadły i 2 razy skrzynie, mi osobiście nic nie wypadło. Oczywiście kilka setów z "eventu" z PA ale to nie da się ich wymieniać. Poprzedni drop system mi się bardziej podobał, leciały w większości commony, ale często też uncommony i czasami rare, zawsze można się było powiemieniać na co się chciało, a teraz nic. Trzeba kupować sety.
 14. Archi155

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Od dawna mam monitor 16:10 i w Wiedźminie 2 pasów na dole i górze nie ma od któregoś tam patcha(chyba szybko to załatwili)
 15. Archi155

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Fajna sprawa może być dla tych co mają w miarę dobrego neta. Ja mam neostarde, nie mam żadnej alternatywy i się w to nie pobawię.