radziejr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O radziejr

 • Ranga
  Przodownik
 1. Przeszedłem dla ohaczenia i usunąłem. Szkoda czasu na ponowną instalację. Niestety ani historia, ani rozgrywka mnie nie porwała.
 2. "łapcie Pokemony z głową!" - ludzie z głową nie łapią pokemonów. :P
 3. "Pojawiają" się pogłoski że cena danego produktu ma spaść więc ludzie wstrzymują się z zakupem. Producent notuje spadek sprzedaży i obniża ceny. Tak wypełnia się większość przepowiedni tego świata i wyłaniają prorocy:)
 4. > Zauważyliście, że od jakiegoś czasu w każdej części AC walczy się z jakąś formą ''uścisku''? Nie tylko walczy się z formą uścisku, ale samemu dąży się do władzy wcale nie lepszymi metodami pod maską szlachetnych pobudek.
 5. radziejr

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Pytanie do osób, które zamówiły edycję kolekcjonerską. Czy u was także w zakładce "zamówienia" na cdp.pl nie widać pre-order''u?
 6. radziejr

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Z tego co pamiętam to trzeba było skopiować także cały profil GfWL (inne miejsce na dysku) i wgrać go dopiero po utworzeniu nowego na świeżej instalacji. Robiłem tak i działało. Poczytaj o tym na necie, ale jeśli już przepadły te pliki to niestety zaczynasz od nowa.
 7. Witam, kupiłem niedawno pierwszego kotora (to opakowanie z napisem "Polska Wersja Językowa"), ale nie mogę znaleźć opcji jak ustawić polską wersję... Trzeba zainstalować jakiś patch? Na płytach jest jedynie polska instrukcja...
 8. radziejr

  Konkurs - Wygraj koszulkę FAR CRY 4

  1. Poseł - czego się nie tknie to w pył obróci. 2.Na ul. Wiejską w Warszawie z prośbą o zapewnienie mu wiktu i opierunku jak dla reszty trzody o podobnych zapędach i ambicjach.
 9. Patrz wyżej, sorry za podwójny.
 10. Sprzwdź czy masz system 64 bitowy. Sam się wczoraj z tym bawiłem i na 32bit jest 150mb, a na 64bit pobiera całą grę.
 11. Uwe najwidoczniej stwierdził że jedynka była za dobra i postanowił naprawić ten błąd:)
 12. radziejr

  MotoGP 13 - recenzja

  Pomimo tych minusów myślę, że ocena końcowa powinna być nieco wyższa. Kotlecik tego obiadku jest wyśmienity (gra daje masę frajdy z jazdy przy zachowaniu pewnego poziomu realizmu i ogólnie widać znaczny postęp w stosunku do 08), a ocena całości jest zaniżona ze względu na surówkę z warzyw których autor recenzji nie lubi:)
 13. radziejr

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Jak gry są nowe to warto naciąć opakowanie od góry i w ten sposób wkładać/wyciągać pudełko.
 14. radziejr

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Ogólnie naklejki odkleja się smarując je czymś tłustym (np. olej) z kolei ten trzeba potraktować kwaskiem z cytryny żeby folia nie była tłusta.
 15. > Do pracy rodacy! Wtedy nie będzie czasu na granie i tak w kółko...:)