leszeq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  962
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O leszeq

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Warto wspomnieć, że w opisywanym modzie do pecetowego Grand Theft Auto V wykorzystano model Człowieka-Pająka z najnowszej odsłony cyklu Spider-Man dostępnej wyłącznie na PlayStation 4.   Skąd wam przyszło do głowy żeby napisać taką bzdurę?
 2. Techland postanowił zakończyć działalność związaną z dystrybucją pudełkowych gier 3rd party na terytorium Polski.   Możecie napisać po polsku o co chodzi czy to przekracza możliwości gramowych przeklejaczy?
 3. leszeq

  Anthem już przecenione w Niemczech

  Tu masz w 50 minut wyjaśnione dlaczego Anthem póki co posysa: https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w Lepiej nikt Ci nie wyłoży.
 4. I po co ten znak zapytania w tytule? Przedstawiacie fakty czy swoje domysły?
 5. Antroneer Wy czytacie chociaż te tytuły?
 6. Gdzie informacja o tym, że to artykuł sponsorowany?
 7. Niektórzy to chyba faktycznie tyłka poza swoje województwo nigdy nie ruszyli. Wyspy Kanaryjskie nie oznaczają, że będą murzyni pod palmami biegać. W wyniku swojego wulkanicznego pochodzenia, scenerie które można tam spotkać są niesamowicie zróżnicowane. To nie tylko rajskie plaże i palmy. Na przykład: https://i.ytimg.com/vi/aTb5rWy4ODw/hqdefault.jpg https://usercontent2.hubstatic.com/12370169_f520.jpg https://www.sprachschule-gran-canaria.de/gran-canaria%20bilder/Canaria/gc_19_max.jpg https://travelhero.pl/wp-content/uploads/2018/02/grana.jpg   Nie wiem jak wam, ale mi takie widoczki jak najbardziej pasują do znanego nam uniwersum Wiedźmina.
 8. Sekiro: Shadows Die Twice to najnowsza produkcja Form Software Chyba jednak nie. Z tego co wiem to firma produkująca Sekiro nazywa się inaczej. Warto by było żeby gramowi stażyści czytali newsy zanim je przekleją z innych serwisów.
 9. Przecież to jest kropka w kropkę przeniesione Kaer Morhen z Wiedźminów 1/3, więc nie ma szans żeby trafiło do serialu bo ten korzysta z licencji książkowej, a nie growej. Po cholerę takie fake newsy puszczacie?
 10. Co jest złego w grach pay2play?
 11. RPG osadzone w brutalnym świecie post-apo pełnym bandytów, prostytucji i zła, a w którym werbalne atakowanie przeciwników jest niedozwolone xD Nic dziwnego, że woleli się naparzać atomówkami. Beth jak zwykle nie potrafi w role playing.
 12. Problem w tym, że Lawbreakers było całkiem dobrą grą, ale miało fatalny marketing. Mało kto wiedział w ogóle o tej grze w dniu premiery, a głośno się zrobiło dopiero jak już faktycznie umarła.
 13. Nigdzie nie zostało powiedziane, że boją się opinii. Po prostu wiedzą za co gracze pokochali Warcrafta 3 i tego zamierzają się trzymać. Jakieś irracjonalne bredzenie o strachu sami sobie dopowiedzieliście żeby mieć bardziej clickbaitowy tytuł.