leszeq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  965
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez leszeq


 1. DzikiDzik2123 napisał:

  Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . Dzisiaj wziąłem drugi dzień wolnego żeby grać. Pewnie że nie jest to ideał pod względem technicznym z Ale wciąga jak cholera. Właśnie tak sobie wyobrażałem tą grę. Dla mnie bombowiec. Ale rozumiem że może się ludziom nie podobać. Tylko niestety jeszcze nie usłyszałem żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego. Kazali hejtowac to hejtuhę ale po co i dlaczego to nie wiem.  A grałeś w Anthem? Tak, na YOU Tubie! Aha. Przepraszam za błędy ale jadę i piszę jedną ręką

  Tu masz w 50 minut wyjaśnione dlaczego Anthem póki co posysa: https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w

  Lepiej nikt Ci nie wyłoży.


 2. Niektórzy to chyba faktycznie tyłka poza swoje województwo nigdy nie ruszyli. Wyspy Kanaryjskie nie oznaczają, że będą murzyni pod palmami biegać. W wyniku swojego wulkanicznego pochodzenia, scenerie które można tam spotkać są niesamowicie zróżnicowane. To nie tylko rajskie plaże i palmy. Na przykład:

  https://i.ytimg.com/vi/aTb5rWy4ODw/hqdefault.jpg

  https://usercontent2.hubstatic.com/12370169_f520.jpg

  https://www.sprachschule-gran-canaria.de/gran-canaria%20bilder/Canaria/gc_19_max.jpg

  https://travelhero.pl/wp-content/uploads/2018/02/grana.jpg

   

  Nie wiem jak wam, ale mi takie widoczki jak najbardziej pasują do znanego nam uniwersum Wiedźmina.


 3. Shu napisał:

  Jak już piszecie takiego newsa to może warto by było w jednym zdaniu napisać czym zajmuje się to Digital Scapes i na czym ta współpraca ma polegać. Najpierw 2 razy przeczytałem newsa, żeby się upewnić czy czegoś nie przeoczyłem, a potem i tak musiałem googlować. 

  Przecież oni nie piszą tych newsów, tylko zatrudniają stażystów do tłumaczenia tekstów z innych stronek ;) Zero refleksji nad napisanym tekstem, byleby tylko coś wrzucić.