Veilar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  988
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Veilar

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Stawiam pierwsze kroki w świecie WoW''a. Od razu uprzedzam, że gram na prywatnym serwerze. Jako Death Knight mam problem z zadaniem: http://www.wowwiki.com/Quest:The_Light_of_Dawn . W grze w miejscu gdzie powinienem wykonać to zadanie nie ma żadnych NPC, tylko snop światła unoszący się ku górze. Czy to może być błąd na serwerze, który uniemożliwi dalsze granie, czy coś muszę zrobić wcześniej?
 2. Veilar

  Guild Wars - targ z itemkami

  Sprzedam 2x ins Strengh and Honor, +30 HP do kosturu, +5 ene do kosturu, Elite Para Tome! Wszystko sprzedam po przyzwoitej cenie! Kontakt: Akesh Avenger
 3. Veilar

  Guild Wars - Temat ogólny

  Wyfarmiłem mieczyk Lissah''s Edge ( http://guildwars.wikia.com/wiki/Lissah%27s_Edge ). Chciałbym poznać jego przybliżoną wartość :)
 4. Veilar

  Guild Wars - Temat ogólny

  Poproszę o wycenę :)
 5. Veilar

  Guild Wars - targ z itemkami

  Kupię +30 Hp do włóczni! Drago Bolter/ Akesh Avenger
 6. Veilar

  Guild Wars - Temat ogólny

  W jakiej cenie można teraz kupić 50 Diessa Chalices i 100 Glacial Stones?
 7. Veilar

  Guild Wars - targ z itemkami

  W trybie pilnym zamienię Elite Para Tome +2k na Elite Rytu Tome! EDIT: Proszę o odpowiedź na forum lub w grze poprzez dodanie Drago Bolter do listy znajomych i PM pod odpowiedni nick (ostatnio gram kilkoma postaciami na raz).
 8. Veilar

  PSP - Temat ogólny

  Uff, miło mi to słyszeć :) Dzięki.
 9. Veilar

  PSP - Temat ogólny

  Przychodzę tu z pewnym problemem. Chciałbym kupić PSP, a mój brat się zaoferował, że kupi mi konsolkę w Stanach i prześle, a pieniądze przeleję do niego. Tylko jest pewien zgrzyt: w Stanach obowiązuje system NTSC, a w Europie PAL. Jaki by to miało wpływ na konsolkę i ogólnie użytkowanie? Czy gry zakupione u nas działałyby poprawnie?
 10. Veilar

  Muzyka Trance...

  Hmm, cały krążek Sirens Of The Sea jest niezły do relaksu, lecz wolę A Day On Terrace Rogera Shah''a, lub Sunny Tales pierwszy krążek :)
 11. Veilar

  Guild Wars - targ z itemkami

  Czy mógłby mi ktoś zrobić run z LA do Droksów? Oczywiście bardzo dobrze wynagrodzę :) Proszę się odezwać w grze do Ashley Veilar / Drago Bolter.
 12. Mam pewien problem z Sony DSC- H10. Mianowicie nie chce się włączyć tryb makro. Próbowałem włączyć makro w każdym możliwym trybie zdjęć, ale tylko wyświetla "Tryb Makro niemożliwy" lub coś w tym stylu. Czy w tym modelu jest w ogóle makro możliwe?
 13. Veilar

  Guild Wars - Temat ogólny

  Jaki staff, prócz Kepkhet''s Refuge (z zielonek) ma mod 20% ench? Dla mnicha oczywiście.
 14. Veilar

  Guild Wars - targ z itemkami

  Kupię Kepkhet''s Refuge w trybie pilnym :) IGN Drago Bolter
 15. Veilar

  Guild Wars - Temat ogólny

  Czy monkiem 600/smite da się farmić na Waijjun Bazar bossa elementalistę zaraz po wyjściu z Marketplace?