Ash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7954
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ash

 • Ranga
  Szerszu
 1. Coś bym napisał, bo dość dawno odszedłem, znudzony tym czym gram.pl się stał. Jednak zachęcony wpisem Magi na forum ostatniej gry w którą gram - i gdzie jeszcze ją spotkać mogę - postanowiłem coś tu napisać. Gram.pl wspominam miło raczej tylko na starcie + kilka pierwszych lat kiedy to na forum stał ten serwis. Mile wspominam też spotkania na zlotach w Bałtowie i Wilkasach (wciąż są takie inicjatywy?) a nawet spotkania na PGA, ESWC itp. Dziś gry mnie nie jarają jak kiedyś, a forum straciło dawny urok. Ale wciąż gram.pl gdzieś tam w tle mojego umysłu istnieje. Życzę Wam powodzenia choć na moje udzielanie się tutaj już bym nie liczył. Nie pamiętam kiedy napisałem ostatniego posta. Zapomniałbym o najważniejszym, Na gram.pl poznałem moją obecną żonę, z którą bardzo mi się układa. Mamy nawet małą córeczkę. :) I poznałem tu wielu ludzi, z którymi wciąż mam jakiś kontakt. Pozdrawiam, Szerszeń45 (stary nick, który pewnie będzie pamiętany)
 2. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jeśli to ci wyjaśni to obie te klasy używają armorów medium. I obie mogą używać tych samych wyglądów. Zmieniają się tylko w zalezności od rasy, ale nawet wtedy (jesli nie mówimy o pancerzach kulturowych) wyglądają tak samo w obrębie tej samej klasy pancerza. Tj norn inżynier i norn łowca i norn złodziej będą wyglądać identycznie w np. witalnych portkach wędrowca +10% do znajdowania magicznych przedmiotów.
 3. Ash

  Guild Wars - Temat ogólny

  Zaś ja polecam wypowiadać się wątku przeznaczonym do rozmowy o danej grze. Tutaj rozmawiamy o części pierwszej, tutaj wypowiadamy się na temat sequela: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&u=3637
 4. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie. Klasy zbroi: Heavy - War, Guard Medium - Engi, Ranger, Thief Light - Ele, Necro, Mes
 5. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nic dziwnego, zwyczajnie podnosił się level przedmiotów znalezionych.
 6. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zmartwić? Statystyki i dmg jest mniej więcej wyrównany dla broni tej samej jakości na tym samym lvl, nie ważne czy go wycraftujesz, wyleci ci z moba czy kupisz za nagrody z dunga. Może były lepsze tylko dlatego, że craftowałeś przedmioty fine (niebieskie) a wypadły ci masterwork (zielone) z gry? To różnica jakości przedmiotu, kiedy wycraftujesz na tym samym lvl zielony przedmiot statystyki będą bardzo podobne, a jak użyjesz konkretnych materiałów to nawet te same... dlatego craft i purchasing to bardziej pewna metoda, niż liczenie, a może teraz wypadnie...
 7. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  OK dzięki ;) w tym gąszczu ostatnich informacji umknęło mi. Wygląda więc na to, że muszę wcześnie budzik wstawić ^^
 8. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Skąd to info? Nasza strefa czasowa?
 9. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jak masz zarejestrowane konto to można klient pobrać ze strony na której się logujesz.
 10. Ash

  Guild Wars - Temat ogólny

  Ok, nie mówię, że gra umrze w 100%, ale tryby pvp, na które już teraz ciężko się dostać z małej liczby chętnych na umrą śmiercią naturalną. To samo stanie się z handlem. Jedyną rzeczą do robienia będą pobudki fabularne i ciekawość zaczerpnięta z sequela. Jednak i to można poddać wątpliwości biorąc pod uwagę wielki zasób GWWiki.
 11. Tank - DPS - Heal W GW2 nie ma ani tanków ani healerów. Rola pierwszych przeszła na control, a drugich na support.
 12. - Brak abo - LORE - genialne rasy - zbalansowane klasy - brak grindu - dynamiczne wydarzenia zamiast questów - żyjący świat - brak klasycznej trójcy Kto nie jarał się jedynką to i dwójką nie będzie. Adios ;)
 13. Ash

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Chyba grając solo i bez craftowania. :D Jak masz materiały do craftu i grasz z kimś ciągle robiąc mapy i eventy, głównie odpowiadające twojemu poziomowi, to wbicie lvla to 30minut do max 1h. Na crafcie jeszcze szybciej, ale trzeba mieć odpowiednie matsy. Craftując jak usiadłem do np. artficingu, to w 15-20 minut zrobiłem 1,5lvla, odkrywając nowe przepisy. Trzeba tylko mieć matsy.
 14. Spoko. ;) Teraz to brat i siostra, you know. ;) Na film czekam również, może nawet skuszę się na książkę.