Snake08

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  804
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Snake08

 • Ranga
  Delegat
 1. > A jakim to trzeba byc glupkiem(aby nie uzyc innych slow) aby dzwonic pod numery z gier > / filmow itp... Ja sadze ze to celowe zamierzenie wszak reklamy nigdy dosc;p Wszystko, co jest w grze, jest tam umieszczone celowo i świadomie. Nie raz zdarzało się, że takie nr telefonów były podłączone pod automat z nagraną wiadomością od fikcyjnego bohatera, albo zawierały inne smaczki. Działanie tego gracza jest w pełni usprawiedliwione, a nawet pochwalane. To jest ciekawość, a nie wścibskość.
 2. Jeśli wydadzą to na PC, jestem skłonny płacić realnym piniążkiem nawet za amunicję. Już po tym, co pokazali, jestem pewien, że to będzie cholernie dobra gra, która na długo zostanie zapamiętana przez przemysł.
 3. Według mnie ten system walki pasuje do stylu FF dużo bardziej niż turowy. Bohaterami tych gier zawsze były kocury, które walczyły nieludzko dynamicznie i potężnie. Walka turowa kompletnie nie pokrywała się z tym, co było widać w przerywnikach. Styll FF ewoluował od pierwszych rpgów, gdzie walka turowa idealnie pasowała do charakteru gry. Później jednak uniwersum było rozbudowywane. Bohaterowie dostali swoje osobowości, swoje cechy charakterystyczne. Stali się bestialsko szybkimi, precyzyjnymi i wytrzymałymi nadludźmi. Styl walki jednak w tym czasie dalej pozostał turowy i przeszedł jedynie kilka kosmetycznych zmian. To, co widać w powyższym gameplay''u jest unifikacją FF. Uniwersum wreszcie stało się jednolite i kompletne. To wielki krok na przód. Niezwykle odważny, bo ciężko wyrwać się z tak długiego okresu stagnacji. Fani będą głośno i ostro okazywać swoje niezadowolenie, oczywiście, w końcu dla nich Final Fantasy to nic innego jak suma cech charakterystycznych, których zmiana w najmniejszym chociaż stopniu budzi furię. Ja jestem pewien, że FF XV ożywi tę serię na nowo.
 4. Snake08

  The Last Guardian "spauzowane"

  Niech nic nie kasują, co Wy gadacie. Nie można całkowicie porzucać ambitnego projektu, bo coś stanęło chwilowo na przeszkodzie. Niech się nie spieszą i nie kończą go na siłę. Kiedy wróci im wena/budżet/czas to podejmą prace.
 5. To będzie najlepsza gra ever. Widać, że twórcy kochają tę grę jak własne dziecko.
 6. > Bzdury wypisujesz, wcale nie tak mało osób podpina kompy pod telewizory. Tylko jeśli > chodzi o granie w większości przypadków nie ma takiej potrzeby, bo ok. 20" monitor w > odległości kilkudziesięciu cm nie jest wcale gorszy od 30 czy 40 calowego ekranu oglądanego > z odległości 2-4 m. No więc co sugerujesz? Że ludzie, którzy decydują się nabyć konsolę są matołami, którzy nie potrafią sensownie wydawać pieniędzy? Że wyrzucają 2 tysie bez rozeznania się w temacie? Że myślą mniej i bardziej mętnie niż Ty? Nie rozumiem. Nie jestem zatwardziałym konsolowcem mimo, że mam jedno z tych urządzeń. Ludzie są różni, mają różne potrzeby i poglądy i dlatego mamy wiele różniących się produktów, które tylko pozornie służą do tego samego. Wyciągnij głowę z własnego dupska i spróbuj trzeźwo i obiektywnie spojrzeć na sprawę. Prawdziwa dyskusja powinna toczyć się pomiędzy Microsoftem i Sony, dyskusja której stawką są klienci. Nie między graczami konsolowymi i komputerowymi, bo tutaj stawką nie jest nic, poza pustym gadaniem.
 7. Ojezu no da się ale prawie nikt tego nie robi. Jak mamy się obrzucać argumentami wyjątków, to nie ma sensu dyskutować.
 8. > W jakich kwestiach? :P Technologicznie są mocniejsze, na padzie można grać, gry w większości > te same, a z usprawnieniami. Trudniej się na nie programuje, ze względu na różnice sprzętowe > w różnych komputerach. Ale PC nie tyle nie ustępuje konsol, co jest o 100 kroków naprzód > niż taki Xbox One, ktory, uwaga, jeszcze nie wyszedł. Dla gracza niedzielnego są fajne, wkładasz płytę i grasz. Jest dużo mniej grzebania przy nich, nie ma problemów z wirusami/trojanami i innym syfem. Zwykle przy komputerze siedzisz na prostym fotelu z dłońmi na biurku i przy niewielkim monitorze. Niewielkim w porównaniu do telewizora, przed którym możesz się rozwalić na kanapie, uwalić nogi na stolik i trzymać sobie pada na brzuchu, co jest dużo wygodniejsze na dłuższą metę. A złożoność procesu tworzenia gier nie obchodzi gracza. To jest broszka developerów. Jak nie podołają, to klient nie kupi ich gry.
 9. Bo w pewnych kwestiach są. To są urządzenia na inny target. Ile lat jeszcze potrzeba, żeby ludzie to załapali? A mod jest zajebisty, poczekam chwilę aż go doszlifują a gra stanieje i trzeba będzie śmignąć do sklepu.
 10. HI HEZ MAJ ATENSZYN!! Teraz wiem już, że ta część będzie najlepszą ze wszystkich. Daaamn, na prawdę się postarali. Świetny świat, ingerencja demonów łamiących wszelkie podstawy, na których trzyma się zdrowy rozsądek. I ta nuta obłąkańczego szaleństwa. No limits. Jestem zachwycony efektem! Idę złożyć preorder
 11. Albo jak badanie zwyczajów godowych kotów mając do obserwacji jedynie okazy z gatunku psowatych, no nie? Wroooong. To tylko efekty fizyczne, not a f*ckin'' spaceship! Jeśli któryś z Was, jojczących, obieca mi, że wygra ten konkurs, jeśli tylko będzie mógł sam na swoim sprzęcie przetestować grę, to dam Wam te przeklęte passy do Steama. Jeśli wygracie - przyznaję Wam rację, oddaję pokłon i zabieracie swoje nagrody. Jeśli przegracie - macie postawić sobie w pokoju kapliczkę z moją podobizną i codziennie oddawać mi cześć. I dokumentować to każdorazowo! Czy z gameplay''i, czy z własnych doświadczeń, i tak nie będzie różnicy w tych pracach.
 12. @Mysurek Oglądaj gameplay''e, pytaj, zrób ogólne rozeznanie. Nie jesteś chyba taką sierotą, co? Jestem pewien, że poradzisz sobie. Co to za zabawa, gdy jest zbyt łatwo?
 13. Snake08

  Koniec rasizmu w World of Warcraft

  Haha wszyscy jak nagle zjednoczyli się w oburzeniu, gdy nastąpiło zbiorowe zaćmienie zdolności interpretacji tekstów (patrz: tytuł) :D